Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Izka1998

Dzisiaj dostałam lanie

Polecane posty

Gość Jadźka_
Nie wiedziałam że dorastałam w starożytności ;) Jeśli to była starożytność to wyjątkowo nowożytna (choć jeszcze przed wykluciem gimbusów). W dzieciństwie lanie było czymś co uważaliśmy za normalną część rodzicielskiej reprymendy, a że było dawane na gołe pupy, to już taka jego specyfika. Można było być grzecznym i nie zasłużyć na lanie. Dostawali prawie wszyscy, a ci co nie dostawali byli przez nas traktowani dość podejrzliwie (bo bezlanowi to musieli być straszne lizusy i grzeczniuchy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wloz poduszke w gacie, bedxie mniej bolalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłuchająca
Nigdy nie dostawałam lania ,tylko zawsze było to tłumaczenie. Mama zawsze mi wszystko tłumaczyła i wyjaśniała. Najpierw słownie . Czego mi nie wolno ,co jest zabronione , czego nie powinnam . Niestety nie zawsze słuchałam , i wtedy mama brała do pomocy "tłumacza" jak nazywała wąski skórzany pasek (chyba od jakiegoś jej starego kożucha) i tłumaczyła mi przez dupę . Jeżeli nadal nie rozumiałam, nie słuchałam ,lub robiłam coś żle, tłumaczenie powtarzało się ,i było tak aż do skutku ... Tłumacz był używany średnio raz w tygodniu jak byłam w okresie dojrzewania. Tłumaczenie odbywało się najczęściej na goły tyłek , podobno wtedy wcześniej do mnie docierało. Zawsze mogłam być grzeczna , przykładać się do nauki ,nie psocić , ale taka nie byłam . Więc nie mam jej za złe ze często po "tłumaczeniu" tyłek piekł jeszcze trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama twierdzi ze pas jeszcze nikomu niezaszkodzil i lanie jest najlepsza metoda wychowawcza pupa nieszklanka niepotlucze się rozum przez pupe lepiej wchodzi do glowy mowi ze ona dostawala od swoich rodzicow wiec teraz sama jako matka stosuje te kare i jest konsekwentna niema zmiłuj się jak cos przezskrobie wiem co mam robic jest w moim domu stosowany pewnego rodzju rytual uczestniczy w nim cala rodzina znaczy się ja jako glowny aktor no i statyści moje trzy starsze siostry one w dalszym ciągu tez dostają od mamy choć najstarsza ma już 19 lat najmlodsza 17 a ja 15 i jestem chłopcem najczęściej wlasnie ja obrywam z racji ze mam goracy temperament noc co jakas godzine tem jak spotkala mnie ta przyjemność (musze postawić taboret na srodku pokoju opuscic spodnie i reszte garderoby która mam na sobie przelozyc się oczywiście przed tym musz epolozyc pasem na podłodze przy taborecie siostry staja w szeregu i musza się przygladac jak dostaje pasem najczessciej jest to 30 uderzen jzu ppo 5 razie dość czwesto popuszczam siku wiec można sbie wyobrazić moc mamam ma mocna rekepo wszystkim musze pocalowac mame w reke i obiecać ze się ppoprawie heh do następnego razu następnie sotje w kacie z opuszczonymi ciuchami jakas gdzine z podniesionymi rekoma i niewolno mi dotknąć szczypiącej pupu siory sa caly czas w salonie i maja pilnwac żeby moja reka niezjechala do pupy tyle by było na ten temat miłego dnia Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa dni temu oberwałem ze jeszcze dziś mam gube czerwone basiory na pupieniebede ukrywal ze zasluzylem na to lanie fajki alkohol i odzywki do mamy typu a co mi zrobisz niemasz prawa mnie zbic bo za mna stoi prawo itd. itp. wymadrzalem się mama się delikatnie mowiac w****ila zlapala za pas i tak mi dala wp*****l ze nie tylko ze lala gdzie popadlo niewiem jak długo to trwalo wiem jedno po jakims czasie nieczulem już uderzen posikalem zesralem a ona lala w końcu zmeczona odpuscila ja ryczałem jak wol i mowie ze za to będziesz mamao ukarana bo niewolno bic dzieci nadmienię mam 15 lat mama nic niepowiedziala wziea telefon wykrecila numer na policje i owi mow ze dostales wppierdo ale powiedz prawde za co ja już mamdosc sama cie wychowuje dbamo ciebie jak o jajko żeby się niepotluklo a tuy co w zamian robisz jak się odwdzięczasz mowi jest polaczenie mow slyszale w słuchawce glos policjanta a mam jeszcze dodala pojde do wiezienia a ty trafisz do bidula albo jakiejś rodziny zastępczej pzrekobasz się wtedy co straciles masz wszystko co zechcesz a aj od ciebie wymagam tylko posluszenstwa rozbeczałem się padlem na kolana i prosiłem mame o przebaczenie przyrzekel z ejuz nigdy niebede pyskował ani niebede się gdzis szlajał i zadawal się z nieodpowiednim towarzystwem zaluzylem na to lanie wiec co jakniektorzy pisza ze chroni nas prawo od bicia niech dzwonią na policje bez powodu niedostalem tego lania nigdy nawet klapsa od mamy niedostalem ale miarka się jzu przebrala wie ze mama niewytzrymala i stało się jak stało Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala lalala
Ja bym bardzo chciała dostać lanie pasem albo ręką na goły tyłek, ale nie mam jak bo rodzice mnie nie biją. Chce mi ktoś dać lanie. Jeśli tak to piszczie. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi_88
Komuś zdarzyło się dostać lanie w stopy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stopy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowuje mnie macocha .Tato niezyje od 4 lat .Ja mam obecnie 14 ,mieszkamy w niewielkiej uzdrowiskowej miejscowości na pom .zach .na obrzeżach miejscowości w dużym domu i posesji około 3 ha otoczonyna wysokim zywoplotem .Macocha ma jeszcze oprócz mnie swoja cureczke starsza odemnie o 3 lata tak ze w sumie od pewnego czasu za macochy przyzwoleniem w moim wychowaniu w sensie wymierzanka kar w postaci lania pasem ona uczestniczy z nad wyraz skrupulatnoscia .Macocha za byle co stosuje jedyna kre lanie pasem niema dyskusji tłumaczenia lapie pas i leje mnie na dupsk ile wlezie a ze ja raczej nenaleze do olbrzymow chudzina deilkatnej budowy wiiec niemam szans . Pozatym Macocha obecnie rowneiz jej cureczka stosyja w stosunku do mojej oosoby rodzaj ponizania tzn.jezeli cos przeskrobie w ich rozumowaniu a jesteśmy naprzyklad na podworku u nas czy u ich znajomych albo ich znajomi sa u nas.Macocha mowi do mnie prosz epodejsc do mnie podchodzę niezwaza czy ktoś jest cos tam powie i lapie mnie za lewa reke i daje solidne mocne klapsy na pupe .Od tygodnia jak dostałem solidne lanie chodze za kare ww samych rajtuzach wiec slychac udezenia dlonia i glos macochy do domu do swjego pooju ja zaraz tam przyjdę to inaczej pogadamy .Wiem jzu o co chodzi ide pposlusznie na pietro do swojego pokoju po drodze sciagam wiszący pas na drzwiach wejściowych do domu w holu wchodzę do swojego pokoju klade pas na lozku i klade się obok z mocno wypieta pupa rajtuz niesciagam dostaje pasem przez rajtuzy niewielka roznica w sumie żadna ale jest w tym cos miaznwicie jak w trakcie lania zrobie siku i kupe w rajtuzy mam je mokre w kroku i kupa przesiaka przez rajty a poprzednio wszystko ladowalo na podłodze .A dostają nie jakies tam 5 czy 10 uderzen ale cala serie niesposob policzyć bo razy spadają jeden po drugim w takimtemie ze niesposob zliczyć dre się wtedy w nieboglosy .Po laniu z mokrymi rajtuzami w kroku stoje godzine w kacie w kuchni pod bacznym wzrokiem Macochylub jej córeczki ibiada jakbym sprobowal dotknąć piekącej pupy dlonia raz tylko kiedsy tak zrobiłem to więcej niechce ustac na nogach niemoglema z siadaniem miałem problemy ponad dwa tygodnie.Dzis zapewne znowu oberwe zaciagnolem rajtuzy na kolanie i zrobila się mala dziurka jak ja zobaczy wp*****l murowany .Oswoilem się jzu z tym lanie jzu na mnie nierobi wrazenia wręcz przeciwnie jak niepoczuje pasa na dupsku w tygodniu to czuje się jakos nieswojo .A Macocha niezaluje mi pasa wisi ich cala kolekcja na drzawiach w hollu roznej grubości i szerokości a najbardziej widoczny miejscu pyda raczka i 8 skórzanych rzemykow na specjalne okazje zazwyczaj w swieta tym dostaje ja zjedzie Rodzinka Macochy .Sprobuje zaszyc dziure na kolanie może niezauwazy i omini emnie dziś lanie …………….nic z tego jej córunia zauwazyla dziure na moim lewym kolanie i pokazala na pas za chwile zapewne bedze Macocge darla morde zebym zszedł do salonu wiwec wylaczam kompa co by niezauwazyly ze pisz ebo i kompa by mi skasowaly narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chce dostać pasem po d***e ja facet okolice Rybnik śląskie ja facet kontakt SMS 536312159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zamiast lania mama zakłada mi  pampersa body rajstopy i muszę musze dać sie przewinąć młodszej siostrze i ona mnie karmi mnie z butelki dla nniemowląt a czsami jakimiś obiadkami z słoiczka gerber bobowita może to gupie ale nie bolesne 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dostałem lanie bo nie wyniosłem śmieci a potem tata przychodzi z pampersem i zakłada mi go i daje mi smoczka  zakłada mi jeszcze body rajstopy  koszulkę musiałem iść tak spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 00:11, Gość gość napisał:

na gołe dupsko lanie byłoby skuteczniejsze-tak uważam

Według mnie też wtedy bardziej dociera do tych pustych głów. Tak z 15-20 powtórzeń pasem na goły tyłek i by zapamiętała jak nie to można sięgnąć po ojca on to załatwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 00:12, Gość gość napisał:

za bałagan i pyskowanie to bym cię codziennie lała

Oj ja też tak by dostała że by popamiętała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 14:04, Gość bogumił_ napisał:

Najbardziej mnie dziwi to że to matki biją swoje córki. Co innego gdyby tłukł je ojciec pijak ale to niby kochające matki które powinny dawać im miłość a nie tłuc je pasem po pupach. Ciekawe czy ta co ma te dwie córki 14 i 16 gdyby miała synów czy dali by jej się bić.

Mnie to tez jest niezrozumiale, jak mozna bic wlasne dziecko, tym bardziej tak sadystycznie, wszystkich czasem nerwy puskaja, tak, uderzy moze matka, ale takie znecanie sie, lanie pasami, kablami... szkoda slow. U mnie w rodzinie tez nie bylo idealnie, tez nie popieram, ze mama donosila ojcu o zlym zachowaniu, a kiedy rodzenstwo i mnie ojciec lal pasem skorzanym, mama stala obok i nie bronila dzieci swoich. Potem, juz po latach, kiedy doroslam, mama mowila, ze sama bala sie bronic nas, gdy juz zanosilo sie na lansko. Teraz rodzice mowia, ze chyba nie pamietam juz tych kar, przytaknelam, bo co mialam powiedziec? Zalu wielkiego nie mam, ale mysle ze dalo by sie i bez bicia, moze bylabym mniej niesmiala jako dorosla osoba. Dobrze pamietam te momenty kiedy juz trzeslam sie cala, bo wiedzialam, ze nie unikne pasa, takie momenty zostaja w pamieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×