Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość emilkajagodzinska

Jak wzmocnić paznokcie pomocy

Polecane posty

Gość emilkajagodzinska

Dziewczyny ratujcie... mam porozdwajane paznokcie i w dodatku bardzo miękkie...brałam już witaminy i w sumie nadal biorę, ale efekt marny. Słyszałam że te cuda od sally hansen są niezłe. Chce je przetestowac http://bellemonde.pl/kategorie/odzywki-do-paznokci/sally-hansen-hard-as-wraps-wzmacnianie-utwardzanie-paznokci-w-ci%C4%85gu-60-sekund.-detail ale 24 zl to spory wydatek jak na cos do pazurkow. Warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywałam odzywki diamentowej eveline i dawala rade ale czasami mnie jakby bolala plytka paznokcia tak mrowiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkajagodzinska
używałam tej Eveline i właśnie mnie to aż bolało...pewnie dlatego że ma dużo witamin ale nie chce na wlasne zyczenie zeby tak cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorella0922
spokojnie kupuj bo to świetna marka :) jeszcze mi się nie zdarzyło abym była niezadowolona z tych lakierów bo są mega trwałe na 7 dni spokojnie. tylko wtedy warto tez zainwestować w topcoat aby jeszcze przedłużyć trwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama chyba wezme w takiej cenie ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionettttttka
najlepiej idz do kosmetyczki albo zrob hybryde to ci sie nie beda łamały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hybryda niszczy paznokcie jeszcze bardziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup tę odżywkę. :) Po około 30 dniach powinno pomóc. Ja stosowałam i póki co mam spokój z łamliwymi pazurkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używałam i aktualnie znowu zaczęłam używać w/w odżywki eveline 8w1 i nigdy mnie nic nie bolało. Czytałam opinie na necie, na pewnym dużym portalu dla kobiet i niektóre kobity miały to samo - jakieś bóle, kropki na paznokciach... Ja tego nigdy nie doświadczyłam. Nie wiem od czego to zależy, ale ja jestem alergikiem na chemię i metale i nie miałam żadnych skutków ubocznych jak na razie. A niekiedy nie nakładam na skórki nawet kremu tak jak zaleca producent. Podobno dobry jest też (chyba) nowy produkt avonu (wg. użytkowniczek tego portalu) - avon nail experts, pearl shine. Taki różowy. Na razie używam eveliny, ale raz wypróbowałam ten od avonu i bardziej mi odpowiada pędzelek i sposób w jaki rozprowadza odżywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym avonu nie słyszałam ale nie wiem czy kosmetyki tej marki są dobre?? mam jakieś uprzedzenia do tych wysyłkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SallyHansen ma najlepsze produkty do paznokci. Jeszcze jest jakaś odżywka w Douglasie ale nie pamiętam nazwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
capivit a+e bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam olejek rycynowy. Tani i skuteczny. Tez miałam słabe paznokcie (po obgryzaniu :() a lakier z eveline nabawił mnie tylko początków onycholizy... Uratował mnie wtedy olejek z drzewa herbacianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien diete, ja od jakiegos czasu jem wiecej owocow, do tego orzechy platki migdalowe itd. i mam bardzo twarde i ladne paznokcie, skorki na nich wygladaja zupelnie inaczej, latwe do wyciecia, a kiedys mialam z tym ogromny problemem i obgryzalam paznokcie. nie wystarczy wzmocnic od zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jaka diete?? co polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OWOCE i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem.,..ale za taka kase mozna wyprobowac bo to majatek nie jest :) daj znac czy cos pomoglo bo sama mam podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz! :) ja stosowałam i naprawde bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sally hansen łódź ma super odżywki ;) na bellemonde są w bardzo fajnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są w salonach kosmetycznych takie zabiegi odżywiające paznokcie ale tam też głównie używają sally hansen albo guccio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywnie_otak
odżywki, odżywki, regularne piłowanie i wycinannie skórek + suplementy diety i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam tego specyfiku i jest naprawdę OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia....ale dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie czasami piecze ale moze to dlatego ze mam bardzo zniszczoną płytkę paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super sprawa z ta odzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywki w formie lakieru najczęściej zawierają formaldehyd i to on jest przyczyną tego mrowienia, pobolewania itp. o którym pisały dziewczyny na początku. Lepszym rozwiązaniem jest polecany już olejek rycynowy, jak go kiedyś stosowałam do rzęs to zauważyłam, że pazury faktycznie się wzmocniły przy okazji. Zresztą niekoniecznie rycynowy, wmasowuj albo chociażby nakładaj na płytkę paznokcia najczęściej jak możesz jakikolwiek olej spożywczy jaki masz w domu albo olejek do skórek, w niektórych biedronkach jest jeszcze bardzo fajny olejek z aplikatorem w pędzelku z bella, ma bogaty skład a kosztuje jakieś 8zł. Nie bój się, że będą ci się lepić ręce, nakładasz odrobinkę, wcierasz a resztę delikatnie usuwasz choćby papierem toaletowym. Na bank pomoże. Jeśli chodzi o wspomaganie od wewnątrz: same witaminy nie załatwią sprawy, jedz zdrowe tłuszcze, podjadaj orzechy, siemię lniane, dodawaj olej do sałatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wybrac sie co jakis czas na zabiegi pielegnacyjne. ja jezdze do "nad wodospadem". maja tam swietny zabieg pielegnujacy dlonie i paznokcie. oprocz tego polecam zazywac drozdze - kilka tabletek dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie to nad wodospadem jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×