Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

pewnie już śpicie, a ja z laktatorem jeszcze Agu fajny ten film :) czasem mi brakuje tego wiercenia sie w brzuchu, wieczornej czkawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamy, filmik będę oglądała na raty, jak wszystko ostatnio, ale już mi się podoba. Wróciłam myślami do początków, a to przecież właśnie rok temu się wydarzyło - poczęcie :) nasz synek nie był planowany, więc najpierw szok, niedowierzanie, zresztą wiecie przecież co to za uczucie jak dowiadujesz się o ciąży ;) miłego dnia, piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny! ja od rana w ruchu, obiad, posprzątać, wyjść na spacer, wyprasować ehh... usiadłam na chwilę, macie w domu storczyki? ja nie wiem, mam dwa na jednym parapecie, są tak samo podlewane, stoją obok siebie, jeden się pięknie rozwija, ciągle ma nowe pączki, a drugi nagle zaczął schnąć, kwiatki opadają, łodyżka zmienia kolor na brązowy, choroba jakaś czy już nadszedł jego kres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Dzień dobry wszystkim Ja ze storczykami też nie mogę dojść do porozumienia mam kilka i obecnie wszystkie bez kwiatków jeden przysycha a jeden wypuścił nowa łodygę a stara uschła. Storczyki nie lubią za dużo wody z tego co wiem ale jak stoją obok siebie to podlewasz pewnie tak samo, jak jden jest zarażony to drugi tez chyba zaraz będzie, czytałam o storczykach to pisało że trzeba przesadzać co jakiś czas żeby między ziemią było powietrze przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Dla mnie cud poczęcia to jedyny cud na ziemi w jaki wierzę jest to nieprawdopodobne. My staraliśmy się o dziecko ale 31 sierpnia braliśmy ślub i zaczęliśmy się starać . Równy miesiąc później poszłam to gin a ona że jestem mniej więcej w 4 tyg :) Dziewczyny szybkie pytanko jadę do apteki już nie wiem co małemu kupić na kolę bo espunisan już nie działa 3 noc nieprzespana proszę napiszcie co polecacie. W aptece mi babka poleciła takie białe kropelki co pomagają trawić laktozę ale nie pomagają więc już tej babie nie ufam ... Wiem że gdzieś pisałyście ale nie mogę teraz jak na złość znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi Ci o diclofor albo bio gaję? u mnie na bóle brzuszka (nie kolkę, bo tego nie mieliśmy) sprawdza się sab simplex i każdemu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerabiałam sab simplex, skończyłam na Bobotic Forte. nie wiem, które w sumie pomogło bo po sab też była poprawa, ale bez rewelacji. może ten lek tez potrzebował czasu. no i zmieniliśmy mleko, teraz jest dokarmiany HIPP. poza tym dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie. U nas jak pobolewał brzuszek to farmaceutka poleciła infacol i bardzo dobrze sie sprawdził, ma ten sam skład co espumisan, bobotic forte czy esputicon tylko z większą zawartościa symetykonu. Smak pomarańczowy, który Alicja uwielbiała. Bobotic forte malinowy też lubi. Miałam dwa storczyki i wszystkie padły w trybie ekspresowym, więc ja lepiej radzić nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kwiaty musza sobie radzić z toksyczną miłością ;) mam faze, że podlewam prawie codziennie aż mąz na mnie nawarczy i później mi przechodzi i zostawiam na 2-3 tygodnie odłogiem. chyba sie juz zahartowały bo nie padają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja panna jak poszła drzemać to już 1h20 min kima. Muszę dziewczyny zamówić zasłony 100% zaciemniające bo pomimo rolet małej za widno. Zasłania oczy jak zasypia. A na dworze zsuwa przepaskę z głowy na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Redka są rolety 100% zaciemniające możesz wymienić samą tkaninę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te rolety zaciemniające nie są z jednej strony ogumowane? podobno okna parują jak świeci silne słońce, no i naprawdę w domu jest ciemno; ja właśnie jak zakładałam rolety to się nad nimi zastanawiałam ale pan zakładający mi odradził, poza tym były o wiele droższe od zwykłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
podgumowane raczej do dachowych ale są tez z tkanin tak grubych np brokatowe kryją 100% podgumowane się nie pocą ale jak mocno grzeje to guma może za 2-3lata popękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
redka są rolety nie przepuszczające światła-oczywiście są droższe niż te zwykłe.U mnie w sypialni też było jasno,to tato kupił mi zasłony takie ciężkie,grube,ciemne i rzeczywiście panuje mroaj w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrok w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was używa chusty lub nosidła? mój brzęczyk ma dziś taką jazdę, że nic nie mogę w domu zrobić, ciągle wyje, w najlepszym razie mruczy. muszę go ciągle nosić i juz mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Ja używam chusty i mój uwielbia w niej chodzić od pierwszych tygodni. Jest niewygodna do zakładania np na parkingu w sklepie bo ma 6m więc kupiłam nosidełko ale zaoszczędziłam i kupiłam takie tanie wszystko mnie boli a Staś wierci się i płacze. Chustę polecam ja bez niej ani rusz. Tylko lepsza elastyczna bo łatwiej się ją wiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam długalaśną chustę, elastyczna bo się trochę rozciąga ;) dostałam ja bez opakowania, więc nie wiem. raz założyłam i młody momentalnie sie uspokoił i to by było na tyle. nigdy więcej nie udało mi sie jej dobrze zawiązać, zawsze coś dyndało dziecku, albo prawie wylatywał albo wył. juz sama nie wiem co nie tak robię. no i druga sprawa: czy da sie z chustą coś w domu zrobić? bo o spacerach nawet nie myślę. chodzi mi np. o odkurzanie, gotowanie. dziś z Mruczkiem na ramieniu kręciłam biszkopt bo jutro goście :) po dłuższej przerwie zaczęłam dziś podawać Bobotic, 2 dzień bez kupy, nawet nie pruka tylko wierzga jak szalony i koniecznie trzeba nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się pożaliłam ;) mam czas pisac tylko jak z laktatorem siedzę, a młody ma tak lekkie drzemki, że czasem daje mi po kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź w sprawie rolet i zasłon. My byliśmy dzis na obiedzie u siostry S, potem z koleżanką na spacerze, wróciłam do domu po 19 a moje dziecię tak spało, ze dobudzić się panna nie chciała, nie dawno ja wykąpaliśmy i śpi. Jutro S wyjeżdża na 3 dni, pierwszy raz zostaję z małą sama. Myślę, ze będzie ok. Najgorsze noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będziecie miały wolną chatę ;) Facet w domu jednak sie przydaje, dobrze jest mieć wsparcie jak dziecko daje popalić. oby się Alicja dobrze sprawowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Hej Mamusie my wczoraj cały dzień w rozjazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Hej mamuśki samasobie- zobacz na YouTube są filmiki ja wiąże na kieszonkę. Dam radę dużo zrobić nie wszystko bo Staś się wierci jak myje naczynia np on woli żebym z nim tańczyła alb chodziła po domu Kupiłam chustę bo podobno dobrze działa na brzuszek jak się nosi 2godziny dziennie spróbuj ponosić może się przekonacie jednak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy, ale pogoda, ja jeszcze w piżamie... chcemy dzisiaj jechać we trójkę na basen, pierwszy raz; mam mieszane uczucia, raz chce, a raz odwołuję wszystko, boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Basen super sprawa, dzieciaczki fajnie się czują w wodzie. Wymierzyłam rolety i okna i idę jutro dowiedzieć się o tę roletę zaciemniającą. Zobaczę co się bardziej opłaca, wymienić materiał czy założyć rolety zewnętrzne które i tak są w planach. U nas pochmurnie ale wyjść na spacerek się da więc karmię,ubieram małą i wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Basen jest super od 3 miesiąca można bez problemów. Ja byłam ze Stasiem jak miał nie całe 2 ale na ciepłych wodach i bardzo mu się podobało. Teraz chciałam go zapisać u nas na basen ale niestety z tą szczepionką nie zagojoną nie może chodzić :( Jeżeli chodzi o rolety to zewnętrzne świetna sprawa bo jeszcze wyciszają mi się marzą takie ale jak to się mówi szewc bez butów chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu, twój maluszek ma niezagojoną rankę po szczepionce? Tej, którą dawali w szpitalu? Redka, ja bym od razu zainwestowała w roletę zewnętrzną, tak jak pisano wyżej chroni przed mrozem, wiatrem, deszczem itd., napisz jutro jaką decyzję podjęłaś Basen i tak odwołany, bo mąż musiał wyjechać, zatem zbieramy się na drugi spacer, dopiję kawę i wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wolna chata, tatuś wyjechał i przyznam, że mi smutno, bo we dwoje raźniej a i dużo Alicją się zajmuje. Zapewne skończy się na zewnętrznej rolecie i tak nie unikniemy ich zakupu. Mieszkamy na parterze i w każdym pomieszczeniu mamy drzwi balkonowe, zero okien. Moja panna rwie się do siadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) Redka, roleta zew. to chyba najlepszy wybór, chociaż koszt pewnie wyższy. Nie orientuję sie w cenach a chyba pora, bo zaczynamy budowę domu i to będzie na mojej głowie. Ja dziś miałam godzinę na drzemkę :) ale i tak jestem trochę obrażona, bo chłopu nie przyjdzie do głowy umycie butelek czy chociażby wyniesienie pieluchy. teraz jeszcze się musimy pozbierać na kawę do teściowej, chociaż średnio mi się chce. też chciałam facetów na basen wysyłać, ale bardzo rzadko mamy całkowicie wolny weekend, z reguły jesteśmy z kimś umówieni, albo babcia życzy sobie odwiedzin. Już nie pamiętam jak to było, gdy nudziłam sie w niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×