Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgłupsze są kochanki które

Polecane posty

Gość gość
połowa pozamałżeńskich romansów konczy sie małżenstawami kochanków, połowa tych zdradzających to normalni ludzie którzy kolejnych zwiazkach sa wierni sobie i szczesliwi, to tylko zdradzane zony wypisuja herezje jak to kochanki sa tylko workiem na sperme, ciężko im znieść że mąż odnalazł szczescie z inna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiernym jest sie komus,kto ma jakakolwiek wartosc w naszych oczach, ajesli zona jest juz dla nas nikim, to jak byc na sile wiernym___!!! i pisze jako mezczyzna, zona miala wszystko kase, opiekunke do dziecka,posiklem, namawialem, idz do sklepu, na silke,basen a ona nic, wiec wybaczcie kobiety, cos trzeba od siebie dac, bo konkurencja nie proznuje, a ja nie jestem meczennikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc same sobie zasłuzyły na kochanke i rozwód ....101% prawdy, analizujac wypowiedzi na forum, nikt tak nie zionie nienawiscia, oskarzaniem innych o prostytucje jak wlasnie ZONY !!!!!!!!!!!!!!!! x analizując wypowiedzi na forum nikt tak nie zionie nienawiścią do żon jak własnie kochanki. według nich każda żona zasłużyła na zdrade i rozwód. mają szmaty szczęscie, że za marzenia i ujadanie na kafe nie każą, bo by z pierdla nie wyszły :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zony nawet nie dostrzegaja ze mąz zdradził bo jest wielki problem w ich małżeństwie, nie to zła kochanka uwiodła meza, pewnie go zgwałciła smiech.gif no ale łatwiej zwalic wine na kochanke niz sie przyznac przed sama soba ze ponosi sie całkowita lub czesciowa wine za zdrade męża. Doceniony i dopieszczony mąż nigdy nie zdradzi zony, niewielu jest mężów którzy zdradzaja dla sportu mimo iz żona jest cudowna. I znowu ideologia dorobiona do zwykłego kurestwa.....Jak żona zdradza męża zostawia dziecko i odchodzi to się ją kurwą nazywa,i najgorszą matką świata,ale gdy takie samo coś robi mąż i ojciec to do jego kurestwa przyczynili się wszyscy tylko nie on.... Jak suka nie da to pies nie weźmie i do tego się to sprowadza,facet żony znajomego nie tknie natomiast spore grono kobiet chętni tknie męża znajomej. Ot panie trudno się pogodzić że zwykłe z was k..... Ale na każdego przyjdzie krecha.A potem czyta się tematy w stylu co zrobić by zapłacić jak najmniejsze alimenty na dzieci z pierwszego związku,i jak ja nienawidzę jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zono odejdz z godnoscia , przeciez cie maz utrzymywal przez lata, za kase, za ktora mialby najlepsze prostytutki w miescie, wiec przynajmniej teraz rusz d**e i zarob na dzieci, bo idealnie w tym momencie wychodzi na czym wam naprawde zalezy - na Jego kasie. Mialam ta watpliwa przyjemnosc tydzein pomieszkiwac z zona mojego faceta w Jego domu, gddy ona byla w ciazy i naprawde czegos takiego, takiego zachowania w zyciu nie spotkalam, ciagle placze, histerie, az nie mozna bylo spokojnie telewizji obejrzec. Aha, i nie mieszkalam w ich domu, ale w Jego, poniewaz jego rodzice czuli pismo nosem i dom byl zapisanz na jego wylacznosc i wydzielony ze wspolnoty majatkowej, a pani zona pelna godnosci za nic nie chciala opuscic nieswojego domu...ot takie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez znam zone, ktora w trakcie rozwodu probowala sie zabic, a zawsze mowila,ze tak kocha dzieci,wiec jednak kobiety sa bardzo rozlegulowane hormonalnie,moze przez porody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po huj mieszkałaś w jego domu? Nie stać cię było na własny??Czy może na ciebie za mało wydawał??Myślę że jakby facet w połowie zajął się dziećmi to praca była by całkiem dobrym rozwiązaniem. A żeby nie było mieszkam w swoim mieszkaniu i pracuję od zawsze a była kochanka obecnie już żona mojego eks mieszka w jego domu wybudowanym za spadek po rodzicach,nie pracuje od 16 lat.Kiedy ruszy dupę do pracy i przestanie wyżerać dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym wszystkim jest najciekawsze to to że dopóki te kobiety sa żonami to mężom nie przeszkadza że mają w domu darmową praczkę,sprzątaczkę,kucharkę i opiekunkę do dzieci.Zaczyna przeszkadzać jak się rozstają.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujesz bo jestes kocmoluchem,ktorego maz zostawil, kochanka widocznie nie jest taka frajerka, jest warta kasy, tylko wodocznie niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję bo jestem,byłam i będę kobietą niezależną od widzimisię lub jakiegoś pizdusia,któremu wszystko wolno bo będzie się jego kurestwo w ideologię do kwadratu ubierać.A ona kim jest bez niego???Głupią gęsią która w życiu sobie nie poradzi bez niego,nikim więcej.Ale może takiej potrzebuje??Ja tam mu życzę powodzenia i niech dobrze kurwę wyposaży by nie tykała kiedyś mojego syna o alimenty za swoje nieróbstwo.Bo prędzej mózg znajdzie na ścianie niż cokolwiek od niego dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak nawiasem to ciekawie piszecie bo jak na razie to tylko te żony są według was niepracujące,siedzące w dresach w domu z dziećmi przy spódnicy bezwartościowymi babami,a tu nagle gdy była kochanica jest niepracującą,babą w dresach z przychówkiem przy tyłku to już gadka jest inna. Jest tyle samo warta co leniwa eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, byla mojego tez tak mowila, az zaplacila za naruszenie dobr osobistych, coz jesli z domu nic nie wynioslyscie to trzeba was sadownie uczyc, jakze strasznie spokorniala na sali sadowej hahah, a my za pieniazki pojechalismy na dodatkowe wakacjer a ona z noworodkiem zostala w domu, niestey zla karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cieszysz się z posiadania takiego faceta???Ja bym się nie cieszyła gdy facet zostawia kobietę w ciąży i samą z noworodkiem a sam baluje z kochanką....Dla mnie ten facet to zwykłe zero. I sorry już kiedyś waliła na policję z rzekomymi problemami ze strony mojej rodziny i wiesz co wyśmiali ją...Ale niech jej będzie poczekamy do końca płacenia alimentów na mojego syna a może i nie potem prościutko do urzędu skarbowego,mopsu,zusu i paru innych i kochana ona nie będzie już taka mądra.Mnóstwo kasy będą mieć do oddania,czasem eks jest cierpliwa,zbiera dowody i czeka na właściwy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wierz mi zniszczę ich z przyjemnością to taka zapłata za to robili lata temu,i za to że mój syn miał samotne dzieciństwo.Przyszedł czas by ich dzieci też go nie miały,ba więcej ich dzieci mogą nawet dach nad głową stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'59 Och,nie ze..aj sie z tej zlosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn mial takie dziecinstwo jakie mu zafundowalas, mial takie poniewaz jego matka byla nikim dla ojca, a czemu bylas i jestes zerem dlas niego to sama sobie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zafundowałam no i co z tego??? Teraz zafunduje kolejnym jego dzieciom takie samo i nikt mi nie zabroni..... Bo widzisz zemsta nawet po latach jest słodka,nawet jak kobieta od lat ma własne życie. Bo to po prostu fajne jest. Jesteś kochanką rozpierdalsz komuś życie kto się z tym w owym czasie nie godzi licz się z tym że karma wraca. Bo te niby cwaniaki oboje są na tyle tępi że sami dostarczają na siebie dowody. Powiem więcej syn jest pierwszy w kolejce do słodkości zemsty. Pan Bóg kazał się dzielić on się z synem nie dzielił to sorry z pozostałą dwójką nie będzie miał się czym dzielić. I to nie złość tylko o wiele fajniejsze uczucie skopania i nazwania kurestwa po imieniu. I możecie sobie pierdolić co wam się rzewnie podoba ty zemściłaś się byłej podając ją do sądu ja się zemszczę w bardziej wyrafinowany sposób. Żegnaj domku zaległe podatki nie wykazane to 75procent dochodu,pobrane zasiłki za ostatnie 10 lat, sfałszowanie danych by dostać kredyt,kłamstwo w sądzie pod przysięgą,okradanie zusu. Coś jeszcze j znajdzie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest od dawna dla mnie zerem ona również. A kiedyś może byłam może nie,prawdę mówiąc niewiele mnie to interesuj**** nie zastanawiam się nad tym. I nie tknęła żadnego żonatego faceta nawet kijem, bo czuła bm się z tym bardzo podle. I tyle takie mam zasady na które tylko nieliczne kobiety stać. Nawet gdybym nie znalazł wdowca to żaden żonaty śmieć nie miał dla mnie najmniejszego znaczenia. Masz gnido złą żonę to się z niĄ rozwiedź potem szukaj,nie rób nikomu swoim k*******m krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest od dawna dla mnie zerem ona również. A kiedyś może byłam może nie,prawdę mówiąc niewiele mnie to interesuj**** nie zastanawiam się nad tym. I nie tknęła żadnego żonatego faceta nawet kijem, bo czuła bm się z tym bardzo podle. I tyle takie mam zasady na które tylko nieliczne kobiety stać. Nawet gdybym nie znalazł wdowca to żaden żonaty śmieć nie miał dla mnie najmniejszego znaczenia. Masz gnido złą żonę to się z niĄ rozwiedź potem szukaj,nie rób nikomu swoim k*******m krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zafundowałam no i co z tego??? Teraz zafunduje kolejnym jego dzieciom takie samo i nikt mi nie zabroni..... Bo widzisz zemsta nawet po latach jest słodka,nawet jak kobieta od lat ma własne życie. Bo to po prostu fajne jest. Jesteś kochanką rozpierdalsz komuś życie kto się z tym w owym czasie nie godzi licz się z tym że karma wraca. Bo te niby cwaniaki oboje są na tyle tępi że sami dostarczają na siebie dowody. Powiem więcej syn jest pierwszy w kolejce do słodkości zemsty. Pan Bóg kazał się dzielić on się z synem nie dzielił to sorry z pozostałą dwójką nie będzie miał się czym dzielić. I to nie złość tylko o wiele fajniejsze uczucie skopania i nazwania kurestwa po imieniu. I możecie sobie pierdolić co wam się rzewnie podoba ty zemściłaś się byłej podając ją do sądu ja się zemszczę w bardziej wyrafinowany sposób. Żegnaj domku zaległe podatki nie wykazane to 75procent dochodu,pobrane zasiłki za ostatnie 10 lat, sfałszowanie danych by dostać kredyt,kłamstwo w sądzie pod przysięgą,okradanie zusu. Coś jeszcze j znajdzie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, sypialas z kryminalista, a tak robia tylko niziny spoleczne,wiec wystawiasz swiadectwo tez o sobie, ja nikomu zycia nie rozwalalm, gdyby w domu mial ideal nie odszedlby. Ale wy zony nigdy nie przyznacie sie , ze przyczynilyscie sie do rozpadu zwiazku, wy uwazacie, ze jesli juz zaciagniecie goscia do oltarza to bedzie z wami cale zycie, a tu zonk i glupio sie przyznac , ze sie przegralo, ze slub dla niego to nic, cyrk,nigdy nie powiecie , ze seks po urodzeniu dziecka nie jest taki sam jak przedtem, ze drace sie po nocach dziecko i karmiaca piersia matka to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję tej drugiej faceta z bagażem. Nigdy nie zdecydowała bym się na związek z facetem, który ma dzieci. Dzieci, była żona, była rodzina, finanse, mieszkania dzielone, czas dzielony między rodzinami... to jest popaprane. Zdecydowanie jestem zwolenniczką normalnych związków, bez niszczenia komuś życia. Facet zajęty - facet niedostępny. I z chęcią bym powiedziała partnerce o zalotach. A rozglądającym nogi lafiryndom życie rachunek wystawi. I samcowi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tknelabys zonatego bo zaden bz cie nie chcial tknac, po co mu kobieta, ktora wlasnego meza nie potrafila zatrzymac w sypialni, czlowiekiem zadza 2 instynkty instynkt przeetrwania na poyiomie 2 pierwszych szczebli piramidy Maslowa i instynkt popedu seksualnego gosc dla dobrego seksu zrobi wszystko, on musi byc zdobywca, taka natura, a co on ma zdobywac, skoro w domu siedzo udupiona zona z dziecmi na jego garnuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mow nigdy, znam takie, ktore sie zarzekaly a potem idalnie rozgrywaly akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terzkochanka
Bog sie kazal dzielic as mezem nie chcialas sie podzielic,oj w gebie to ty mocna nie jestes ani w logice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat stary jak swiat i nic tu sie nie rozgryzie, zazwyczaj maz i zona winni po 50%, kochanka jest osoba z boku i jesli malzenstwo bedzie szczelnie to do niego nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz rację teraz w domu siedzi była kochanka zwana dzisiaj żoną z dwójką rozwrzeszczanych dzieciaków od zawsze na jego garnuszku i w pięknym dresiku. A mi nic więcej do szczęścia poza zemstą nie potrzeba 7 lat temu poznałam wdowca z synem i dla niego nie jestem zerem. Pracuję od zawsze sama na siebie tj od skończenia szkoły 23 lata wstecz. Nie zawsze jest tak że kobiety z dziećmi są bez szans ja szukałam 11 lat wielu po drodze żonatych przewinęło się w moim życiu i sorry nos mi zawsze pokazał nawet jak się do żony i dzieci nie przyznawali. A pani która pisze o bachorach hehe ja mam syna który może być wzorem dla niejednego wychowanego w pełnej rodzinie i nigdy nie żałowała że go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak go kochalas jak frajerka bo inaczej nie chcialabys sie mscic, to jednak pokazuje, ze chcesz sie dowartosciowac, a syn nigdy nie bedzie jak z normalnej rodziny, poczytaj o DDRR i innych syndromach, nawet w grupie kolezenskiej bedzie mu glupi gdy ktos zapyta o ojca, bo co powie, ze ojciec go nie chce, bo mu przypomina najochydniejsza osobe na swiecie jego matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tutaj pisze? Kobiety czy jakieś wywłoki, których jedynym celem jest upolowanie faceta-żonatego faceta. Jeżeli twój kochanek jest taki nieszczęśliwy tzn., że z tobą z czasem też nie będzie szczęśliwy. Kazda kiedyś powszechnieje, każda ma krocze, wszytko po latach wydaje się podobne. Nie jesteście nikim wyjątkowym, o przepraszam - jesteście kobietami II kategorii, bo bierzecie się za przechodzony-niesprawdzony towat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj zono odejdz z godnoscia , przeciez cie maz utrzymywal przez lata, za kase, za ktora mialby najlepsze prostytutki w miescie, wiec przynajmniej teraz rusz d**e i zarob na dzieci, bo idealnie w tym momencie wychodzi na czym wam naprawde zalezy - na Jego kasie. xxx Widocznie jestem warta tych pieniędzy, skoro dobrowolnie mi je daje w przeciwieństwie do ciebie kocmołuchu, co musi zapierniczać byle gdzie i za grosze, żeby nie zdechnąć z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×