Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgłupsze są kochanki które

Polecane posty

Gość gość
Teraz nią jesteś tylko już patrze że młodość,zdrowie i uroda nie są wieczne.Więc patrz już jak kolejna naiwna za rogiem czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
moj ojciec nie musial brzydzic sie mojej mamy i szukac kobiety, zawsze elegancka i dystyngowana,wiec co poronujesz z syfem w dresacuh siedzacymcale dnie w domu z dzieckiem i wygladajacym jak Zombi, nie obrazajac Zombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
chyba najbardzierj boli wlasnie ten slub, myslalyscie, ze jestescie idealne na cale zycie a tu wyszlyscie na idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś k***a p******a w huj ile tych kobiet siedzi w domu w dresach???Większość tych które ja znam pracuje nie siedzi w dresach w domu,wglądają całkiem przyzwoicie.Nie wiem może w twoim towarzystwie tylko takie są,ale moim zdaniem szukasz dziury w całym zamiast powiedzieć tykanie żonatego to zwykłe k******o.To proste i łatwe do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie tam nic nie boli,a przynajmniej nie dupa od liczby k***sów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz byla zona mojego faceta tez mnie tak nazywala,a pozniej ze lzami w oczach wyszla z sadu, ot pare groszy zawsze przydalo sie na waciki... nie wiem skad w was taka zawisc i ograniczanie wolnosci innych, podoba mi sie facet to dzialam, przeciez nie jest wlasnoscia zony !!!!! niech wygra lepsza w duchu fair play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
nie boli cie, bo moze juz tyle penisow mialas w sobie hahaahahahahahahahahahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak twoja mamusia była zawsze elegancka,ty jesteś cacy zawsze piękna i super.A ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam w domu huja który mnie zostawi jak będę gorzej wyglądać,bo wiesz tak się składa że raka przechodzę i wiem że w ciągu jednego dnia ty możesz już nie być piekna,super laska.I wiesz co wolę tego mojego faceta dla którego jest znacznie mniej ważne jak wyglądam,gdzie pracują i jak bardzo dystyngowana jestem.To proste bo wiem że nie to w życiu jest ważne.A ty jesteś na tyle głupia że tego jeszcze nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna Anno ja tam się bardzo szanuje ale elegancka i dystyngowana nie znaczy z zasadami.Wybacz ale moje morale pomimo być może prostoty twoje bije na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
oj tego co robi nie wiesz nigdy do konca, mam kolezanke, ktora w dzien po pogrzebie pirwszej zony meza, brala swoj slub, wiec to co was gubi to wlasnie pewnosc i zpatrzenie w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dopowiadaj sobie ideologii ja nie mam męża,ślubu itp....Mam natomiast zasady i moralnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
wiesz, morale w zyciu nie da ci nic, to ograniczenie, pruderjnosc, brak wyra\enia siebie, to nie mnie tworza zasady, to ja tworze zasdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie tam twórz swoje zasady a k******o pozostanie k*******m.Prościutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i głupota pozostanie głupotą niezależnie od poziomu wykształcenia i elegancji.Ale życie kołem się toczy nie wiesz co czeka cię jutro a co dopiero za rok,dwa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
no to sie posmialysmy,ja dziewczynki zmykam bo moj ogier wrocil, a wam zycze milej nocki z moralnoscia i gorace caluski dla mezossiow waszych pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To popędź jeszcze po męża sąsiadki a nóż to jakaś krowa rozpłodowa będą dwa ogierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i przeżyłem trochę. Z niejednego pieca chleb jadłem. Nie czytałem wszystkiego, ale w ciemno powiem, bez obrazy dla kochanek, że te żony mają rację. Sorry, ale należy im się większy szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo z siebie robią mężowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćanna a gdzie ten twój ogier był do północy? Czyżby obracał bardziej elegancką i dystyngowaną od ciebie? Bo ty syfiaro siedziałaś cały dzień w dresach przed kompem wykłócając się na kafe z żonami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem kto tu jest syfem żona siedząca w domu w dresach i karmiąca maluszka czy taka anna z wiecznie rozwartym i śmierdzącym ryjem gdzie każdy chłop może wsadzić penisa i narżnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja ,chociaż tutaj sobie poużywają bo na żywo już wszyscy by w sądzie siedzieli za wulgaryzmy,,,:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żywo to można nawciskać ile wlezie, a nawet qrwiszona za kudły wyszarpać. Jak nie ma świadków to gowno zrobi, a takie barachło najczęściej nie ma, bo wszyscy widzą i się śmieją, a do sadu zeznawać nikt jej nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo ja kogoś wyszarpię za kudły niedługo, ale będzie fajnie Ta dziewczyna mnie unika, ale i tak się spotkamy :) się nauczy trzymać buzię na kłódkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadowite żonki robią się agresywne , cóż za frustracja . Wątek się rozwija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki są fajne, bo można sobie popierdolić i nie ma potrzeby być z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle w takim temacie - dyskusja na poziomie. nie ma co sie tak ekscytowac bo ile ludzi - tyle historii. nie popieram kochankowania, ale życie czasami różnie się układa i nie zawsze wszystko jest czarno-białe. a dla niektórych ograniczonych ludzi większość kobiet to dziffki. ty zwolenniczko konkubinatu też , bo żyjesz bez ślubu. więc radzę trochę ostrożniej z tymi ocenami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam bawi jak kobieta pisze że jest dystyngowana,elegancka,i super a zbiera ochłap który został po innej kobiecie.Mało tego cieszy się że ten odpady ją chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz spaczone poczucie humoru, bo w tym nie ma nic zabawnego.pewnie bawi cię też wyrywanie nóżek muchom... bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki fajne i Wice -wersa , kochankowie też bo można sobie zrobić dobrze i nie jest się praczką sprzątaczką ani kucharką ,,ale za to jest się kochanką ,,a z mężem jest się kucharką sprzątaczką i praczką a rzadko kochanką,bo częściej mąż sprawy sexu załatwi na boku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz spaczone poczucie humoru, bo w tym nie ma nic zabawnego.pewnie bawi cię też wyrywanie nóżek muchom... bywa... Po cholerę takie babsko pisze o sobie jak o kimś naj skoro d******py żonatemu gościowi???Czy nie aby po to by k******o ubrać w piękne słówka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×