Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka123123123

Powróżę

Polecane posty

Gość Anna914
Co czeka mnie w najbliższym czasie? Anna 2.10.1991 Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba oczywiste że 20 lat starszy ru/chacz chce wykorzystać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje.duzo prawdy jest w tym co napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Co czeka mnie w najbliższym czasie? Anna 2.10.1991 Pozdrawiam serdecznieusmiech.gif Anno widzę jakiś sukces. Sukces dla Ciebie, niekoniecznie dla innych. Może to być awans, a może to być najlepszy czas w bieganiu. W każdym razie będziesz z siebie dumna. Uważaj jednak na zdrowie. Nadchodząca jesień i zima, mogą uziemić Cie w domu na kilka dni. Dlatego wprowadź w diete warzyna i owoce. W życiu uczuciowym nie widzę żadnych zmian w najbliższej przyszlosci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa1994
proszę o wróżbę ogólną do konca roku 22.08/1994 ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
proszę o wróżbę ogólną do konca roku 22.08/1994 ola Olu karty pokazują na imprezowe zakończenie roku. Szykuje się świetna zabawa. Spróbuj sama cos zorganizować, a goście na pewno beda zadowoleni. Widzę także zmiany w zyciu uczuciowym. Warto takze poświecić trochę czasu dla rodziny, bo byc moze to poprawi wasze stosunki :) pozdrawiam PS. To moja ostatni wróżba na dzisiaj. Wkrótce znow sie pojawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wróżko co mnie czeka w miłości ? Monika 17 04 74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzidz
proszę o odczytanie kart i dla mnie. joanna 16.02.87 co będzie z naszym zdrowiem- dokładniej rzecz biorąc czy długo będziemy musieli czekać na poczęcie. marcin 02.11.81 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalinkaaaa
wrozko ja tez prosze :) czy bede z nim i co nalezy zrobic by tak sie stalo? barbara 21.11.1985 leszek 16.12.1981 dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 24.O7.1992 kiedy znajdę w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo19
Justyna 10.04.1995 Czy poprawią się nam teraz z mężem sprawy finansowe? Czy wymienimy w pokoju okna i czy będzie piec centralny ciepło w domu w październiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko, gdzie jest adres lafiryndy co szarpie mojego meża za rozporek, żeby sobie polizać raz w tygodniu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia 29.10.1984 co mnie czeka w najblizszych miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila 14.02.87 czy decyzja o zakończeniu związku jest sluszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżka123123123 wczoraj proszę o wróżbę ogólną do konca roku 22.08/1994 ola Olu karty pokazują na imprezowe zakończenie roku. Szykuje się świetna zabawa. Spróbuj sama cos zorganizować, a goście na pewno beda zadowoleni. Widzę także zmiany w zyciu uczuciowym. Warto takze poświecić trochę czasu dla rodziny, bo byc moze to poprawi wasze stosunki usmiech.gif pozdrawiam PS. To moja ostatni wróżba na dzisiaj. Wkrótce znow sie pojawie oczko.gif Dziekuje wrozko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacper, 1.07.1997r Moje pytanie brzmi czy z moja aktualna partnerka zbuduje trwały związek i cudowna przyszlosc? Jesteśmy razem od kilku miesięcy ale już wiem że to ta jedyna. Szanujemy sie, kocham ją bardzo z wzajemnością, poteafilibysmy zrobić dla siebie wszystko ale bardzo boje się ze ja strace. Zresztą ona również sie boi ze mnie straci. Czy ten związek to prawdziwa miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helena 180858 czy partner, z ktorym jestem mnie kocha i jest wobec mnie uczciwy? czy sa szanse na zycie z nim w przyszlosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MONIKA 24.O7.1992 Lew . Kiedy zajde w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta 1.09.1988 Czy mąż się zmieni na lepsze i czy poprawią się nasze relacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kiedyś znajdę prawdziwa miłość i spokój? Alicja 20.02.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka 14.07.1979 - jakie uczucia żywi w stosunku do mnie przemysław 24.09.1980...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
MONIKA 24.O7.1992 Lew . Kiedy zajde w ciążę? Karty pokazują, że w najbliższym czasie ciąży nie będzie. Ale pradwopodobnie do 5 lat pojawi się pierwsza córeczka :) pozdrawiam gość wczoraj Aneta 1.09.1988 Czy mąż się zmieni na lepsze i czy poprawią się nasze relacje? Karty nie pokazują zmian w najblizszym czasie. Moze warto z mezem szczerze porozmawiac? Powinnas dac mu do zrozumienia co Ci nie pasuje... Zmiany pojawią się w przyszłym roku. Ale wymagać to będzie od Ciebie trudu i inicjatywy. Zycze powodzenia pozdrawiam gość wczoraj Czy kiedyś znajdę prawdziwa miłość i spokój? Alicja 20.02.1985 gość dziś Alicjo rozkład pokazuje, że do 2 lat poznasz miłość swojego zycia. Jednak możliwe ze to nie bedzie polak. Pomimo narodowosci będzie się czul u nas jak u siebie w domu. Zmienisz miejsce zamieszkania, ale niezbyt daleko. Znajdziesz spokój u jego boku. pozdrawiam agnieszka 14.07.1979 - jakie uczucia żywi w stosunku do mnie przemysław 24.09.1980...? Karty pokazują niezdecydowanie. Podejrzewam ze Przemysław nie jest pewny uczuć do Ciebie. a byc może obawia sie odrzucenia? Może powinnaś dac mu do zrozumienia do Ty czujesz. Karty pokazuja szczesliwe wydarzenie w Twoim życiu. Latem powinnas byc milo zaskoczona :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Witam wróżko co mnie czeka w miłości ? Monika 17 04 74 Moniko na ranie nie widzę zmian w Twoim zyciu uczuciowym. Wydaje mi się, że jesteś osobą która czeka az sie coś wydarzy. Moze warto to zmienic? Zima (jednak to nie będzie ta zima) poznasz kogoś interesującego. Jednak na początku nie będziesz wiazac przyszlosci z ta znajomoscia. Po czasie zaczniesz zauważać, ze coraz bardziej sie angażujesz. Nie uciekaj od swoich uczuc pozdrawiam dzidzidz 2014.09.21 proszę o odczytanie kart i dla mnie. joanna 16.02.87 co będzie z naszym zdrowiem- dokładniej rzecz biorąc czy długo będziemy musieli czekać na poczęcie. marcin 02.11.81 pozdrawiam Widzę pewne komplikacje z zajsciem. Podejrzewam, ze macie za soba nieudane proby. Jednak glowa do gory. Kto nie probuje ten nie ma. Byc moze przez jakis czas bedzie podobnie. Ale jezeli bedziecie cierpliwi w koncu pojawi sie upragnione dziecko. Karty pokazują, że najprawdopodobniej bedzie to dwojka dzieciaków :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Justyna 10.04.1995 Czy poprawią się nam teraz z mężem sprawy finansowe? Czy wymienimy w pokoju okna i czy będzie piec centralny ciepło w domu w październiku? Karty pokazuja pozyytywna przyszlosc. Jednak bedzie to wymagalo od was dzialań. Walczcie o swoje prawa i o swoje marzenia. Bedzie warto. Wystrzegajcie sie kredytow, bo moga ona tylko poglebic wasze problemy finansowe. pozdrawiam ylwia 29.10.1984 co mnie czeka w najblizszych miesiacach gość 2014.09.22 Karty pokazuja zmiany. Byc moze zmiany dotycza pracy a byc moze życia uczuciowego. Bedziesz mile zaskoczona efektami. Rozglądaj się. Nie pozwól by okazja przeszła Ci obok nosa. Zakończysz rok w miłym towarzystwie :) pozdrawiam Kamila 14.02.87 czy decyzja o zakończeniu związku jest słuszna Kamilo z tego co widze, decyzja byla słuszna. Jednak to nie koniec "przygod" z tym człowiekiem. Spotkasz go jeszcze na swojej drodze. Rozmyślenia powrócą. Dopiero wtedy będziesz w stanie ocenic sytuacje na chlodno. Teraz nie zastanawiaj sie nad tym. Lepiej nie mogłaś nic zrobic. Zacznij zyc swoim życiem,. Realizuj sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julia 27-12-1989 jaka jest szansa, ze ten o ktorym mysle odezwie sie PIERWSZY i jak znaleźć faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Kacper, 1.07.1997r Moje pytanie brzmi czy z moja aktualna partnerka zbuduje trwały związek i cudowna przyszlosc? Jesteśmy razem od kilku miesięcy ale już wiem że to ta jedyna. Szanujemy sie, kocham ją bardzo z wzajemnością, poteafilibysmy zrobić dla siebie wszystko ale bardzo boje się ze ja strace. Zresztą ona również sie boi ze mnie straci. Czy ten związek to prawdziwa miłość? Oboje obawiacie sie ze sie stracicie? Czy to nie jest niedojrzale? Karty pokazuja, ze obawy sprawdza sie. Bojac sie nie bedziecie soba. A tylko wyluzowani ludzi, wiedzacy czego ccha od zycia sprawdzaja sie w zwiazkach. Karty pokazuja, że bedziesz wiodl szczesliwe zycie. pozdrawiam gość 2014.09.22 Helena 180858 czy partner, z ktorym jestem mnie kocha i jest wobec mnie uczciwy? czy sa szanse na zycie z nim w przyszlosci?? Heleno jak dlugo znasz tego czlowieka? czy nie jest z Toba ze wzgledow finansowych? Jesli nie to dobrze. Jesli tak to nie marnuj na niego czasu. Spotykaj sie z nim, ale z dystansem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek 15 03 63 czy bede mial jeszcze kontakt z moja byla dziewczyna i czy ona mysli czasami o mnie ? Prosze o wrozbe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozko to ja Helena , mieszkam z tym panem, jak skonczy sie ta znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena180868
znam go od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 3 lipca 1988 Czy w końcu znajdę dobrą pracę? kiedy wyjdę za mąż i czy za obecnego partnera? dzieki z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×