Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka123123123

Powróżę

Polecane posty

Gość gość
Lucyna 25.03.1983 Czy coś dobrego czeka mnie w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 30.11.1980 ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beata 30.07.1976 - jakie ma do mnie nastawienie mezczyzna ktorym obecnie jestem zauroczona ? czy cos z tego bedzie ? jesli nie, to jaki mezczyzna mnie pokocha i kim bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata, 18.07.1994 czy w moim małżeństwie nastąpi harmonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej ludzie, którzy się otwierają się na działanie złego ducha poprzez grzechy bałwochwalcze, czyli grzechy przeciwko pierwszemu przykazaniu: ,,Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną”. Temat jest bardzo szeroki, ponieważ to nie jest tylko wróżbiarstwo, astrologia, bioenergoterapia, wschodnie medytacje joga , spirytyzm, hipnoza, ale też kiedy my z siebie czynimy boga, lub bogiem staje się dla nas jakaś osoba. To w tym momencie dochodzi do otwarcia się na złego ducha. Często stajemy się bogiem wtedy, gdy wchodzimy w rolę stwórcy, kreatora prawdy. Prawda jest jedna. Bóg jest prawdą. Doskonałym przykładem jest gender, jakaś ideologia, którą ktoś nagle nazywa nauką, opartą na przekonaniach ludzi. Jest to wymyślanie prawdy, która nią nie jest. I w tym momencie zły duch na tym bazuje. Wiele rzeczy dzieje się też z ciekawości. Ktoś mówi, że nie wierzy w jakieś praktyki, które niosą za sobą zagrożenia duchowe, ale chce je jedynie zobaczyć, dotknąć, sprawdzić. A to tak nie funkcjonuje, bo jeśli chcesz zobaczyć, to znaczy, że dopuszczasz działanie. A skoro dopuszczasz, to się otwierasz na działanie złego ducha: więc potem nie dziw się, że masz stany lękowe, depresyjne czy jakieś inne, bo mogą być one skutkiem działania demona, któremu dałeś dostęp. I wtedy często się okazuje, że leki nie pomagają, a dopiero po modlitwie jest jakaś poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Julia proszę o wróżbe, na stronie 7 pisałam pytanie. Wróżko, where are you?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGNIESZKA 15.12.1981 przyszła Mamusia Chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chce niech wierzy kto nie niech nie wierzy proste. Kto nie chce nawet nie musi wchodzić w post. Kazdy ma swoje poglądy i niech ich nie narzuca innym. Wróżko pisz i sie ciesz z tego co robisz nie przejmuj się zawsze jest tak ,żę staniesz na głowie a nie dogodzisz każdemu! Wróżko do dzieła ja tez czekam.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wwróżko czekamy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżko!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata z lipca Ja juz nie chce bo to sciema,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agato z lipca, czemu sciema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 27.02.88 Kiedy znajde milosc swojego zycia? Czy znam juz ta osobe, czy bedzie to ktos kogo dopiero spotkam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Ania 27.02.88 Kiedy znajde milosc swojego zycia? Czy znam juz ta osobe, czy bedzie to ktos kogo dopiero spotkam? Karty pokazują, że miałaś już stycznosc z ta osoba. Byc moze nie byla to bliska znajomosc, ale poznalas juz go. Wasz los ponownie sie zlaczy. Jednak na poczatku nie bedziesz pewna czy to TEN. Po kilku spotkaniach bedziesz juz przekonana. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Ania 10,05,1985 kiedy zajdę w wdugą ciążę? ile będę miała dzieci? Anno do 3 lat powinna pojawic sie kolejna ciąża. I podejrzewam, ze bedzie to juz ostatnia. Na wiecej sie nie zdecydujecie. pozdrawiam Agata, 18.07.1994 czy w moim małżeństwie nastąpi harmonia? Karty pokazuja, ze w najblizszym czasie pojawia sie komplikacje finansowe. Uważaj na kredyty i pozyczki. Nie pozyczaj takze rodzinie i znajomym, bo byc moze nie zobaczysz juz tych pieniędzy. Do kolejnych wakacji sytuacja ustabilizuje sie. Musicie jednak nad tym oboje pracować. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Lucyna 25.03.1983 Czy coś dobrego czeka mnie w tym roku Karty pokazuja, ze sylwester zaskoczy Cie czyms bardzo milym. Jednak na poczatku nie bedziesz przekonana czy o to chodzilo. Efekty, ktore ukaza sie dopiero w nastepnym roku Cie o tym przekonają. Badz cierpliwa. Szukaj okazji do szczescia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
beata 30.07.1976 - jakie ma do mnie nastawienie mezczyzna ktorym obecnie jestem zauroczona ? czy cos z tego bedzie ? jesli nie, to jaki mezczyzna mnie pokocha i kim bedzie ? Rozkład pokazuje, ze ten mężczyzna nie do końca jest zainteresowany. Byc moze on szuka czegos innego niz Ty. Do roku poznasz kogoś, ale nie w realnym świecie a wirtualnym. Moze jakis portal randkowy. Jednak nie będzie o pierwsza znajomość. Nie czekaj zbyt długo na spotkania, one weryfikują wszystko. Badz jednak ostrożna. Spotykaj sie tylko w publicznych miejscach. Nie można ufac w 100% osobom poznanym w sieci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynamezatka
Justyna 10.04.1995 czy urodzę w tym tygodniu co się zacznie? 40 tydzień ciąży termin 1 październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Justyna 10.04.1995 czy urodzę w tym tygodniu co się zacznie? 40 tydzień ciąży termin 1 październik. mysle ze tak :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie, bo mnie olałaś chyba. julia 27-12-1989 jaka jest szansa, ze ten o ktorym mysle odezwie sie PIERWSZY i jak znajdę faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Ponawiam pytanie, bo mnie olałaś chyba. julia 27-12-1989 jaka jest szansa, ze ten o ktorym mysle odezwie sie PIERWSZY i jak znajdę faceta? Julio karty pokazują ze ten mężczyzna nie odezwie sie jako pierwszy. Podejrzewam, ze moze nie byc na tyle pewny siebie lub boi sie odmowy. jesli Ci na nim zalezy to spróbuj zrobić pierwszy krok. Nic w tym zlego. Wystarczy zwykla pogawędka, zeby wiedzieć co on mysli. Dodaj mu odwagi, nie kazy facet jest typem podrywacza :) Karty pokazują, ze spotkacie sie. Poczatki moga byc trudne, ale jeśli postaracie sie moze byc z tego cos więcej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja Julia. Jak się spotkamy?Jakie to bedzie spotkanie, zaaranżowane czy przypadkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym, wróżko, ja mysle, że wcale z tego nic nie bedzie-bo nawet w tych kategoriach tego nie rozpatrywałam...Chodziło mi tylko o odzew i ewentualnośc spotkania. Także ponawiam pytanie: czy znajdę sobie faceta?i jak go znależć? Ale dzięki za wcześniejszą odpowiedź, z tym, że boi sie odezwać to może być prawda.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka123123123
Przypominam jedno zapytania na jedno rozdanie i na jeden dzien :) z kolejnymi pytaniami prosze czekac na kolejne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia 17.08.83. Czy jeszcze kiedyś spotkam mężczyznę który mnie pokocha a ja jego i ewentualnie kiedy się to stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Julia-ale pytanie o spotkanie jest odnogą pytania dzisiejszego i uwazam, że to powinno liczyc sie jako całosc. Taka wrózba w kawałkach nie ma racji bytu za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra 14.03.1988 Kiedy zajdę w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he wrózka123123123 na pierwszej stronie podałas numery multi multi tylko 6?? liczb!! przecież ta gra ma na 10 skreśleń a nie ja k w lotto ,oj chyba jakies czary mary widze hi hi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×