Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość dzo pru
Lv a babyswimmer kupiłaś w sieci czy da się gdzieś stacjonarnie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Kupiłam w sieci , ale nie jakiegoś no name tylko o nazwie baby swimmer , wiem ze teraz jest sporo niedorobionych podróbek , ktore np nie maja wcięcia pod bródkę albo w ogóle sa z tandetnego materiału wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Aska-wierzę Ci, dlatego już sobie odpuszczam rodzinne weekendy:) Haneczkowa Mama-to prawda, cała procedura usunięcia tego konta to jakaś porażka. Dziewczyny-czy Wy wierzycie w te całe skoki rozwojowe? Czy faktycznie coś takiego zauwazyłyście u Waszych dzieci? czy może to tylko wymysł lekarzy... Jedno twierdzą ze sa, inni robią wielkie oczy. Jutro dopytam mojej doktorki Kiedy zamierzacie wprowadzać pierwsze smaki ? po 4 miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja zamierzam w okolicach 5mca rozszerzac dietę a przy kp zalecane jest od 6 mca. Ale sporo mam zaczyna wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Ja przy starszym zaczelam po 4 msc a kp i teraz tez raczej tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
My kaszki zaczniemy jak tylko skończy 4 miesiące , i zaczniemy po 2 tyg od tego momentu wprowadzać warzywa po kolejnym tygodniu jakiś owoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz się nie moge doczekać słoiczków :) jak tylko mała skończy 4 miesiąc to zaczynamy;) sloiczki a potem owocki- ale będzie wesoło:) zobaczymy jak mała sobie z tym jedzeniem poradzi- jak na razie trenujemy codziennie z witamina D jedzenie z łyżeczki z różnym skutkiem :) raz całą łyżeczkę zje, innym razem prawie wszystko wypluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra- ja szczerze mówiąc nie zauważyłam skoków rozwojowych u mojej Hani, może to jakoś łagodnie przechodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a bierze któraś z Was mini pigułkę? Mi lekarz przepisał jak jeszcze karmiłam piersia, bo nic innego nie mogłam brać. Ale jakos dziwnie ja znoszę...ciągle mam plamienia. Dzwonilam do lekarza i mówił ze to niby normalne, bo się organizm musi przystosowac, a potem zapytał czy nie jestem w ciąży... aż mnie zmrozilo- dzisiaj robiłam test i 1 kreska była ufff;) Już od 2 tyg nie karmię wiec przy następnej wizycie zmieniam te pigułki bo mi nie leżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo pru
Mania. A więc tak. Nasivin soft dla niemowląt. Witaminę C. Syrop. Nazwy nie pamiętam, a siedzę w wannie wiec nie mam jak teraz sprawdzić. (w końcu chwila dla siebie). I co najważniejsze inhalacje solą fizjologiczna i higiena woda morska. Masakra tyle tego. Ale bidulek w nocy spać nie może. W dzień jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1989r
U mnie w czasie skoków rozwojowych Lena jest placzliwa i marudna ale tak przez 2 dni. Jest to zauważalne bo bylo akurat w terminach kiedy skoki powinny wystepowc czyli byl placz na poczatku 5 tygodnia, 7, 11 i teraz czekamy na kolejny :) O rozszerzaniu diety narazie nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednej nocy zauwazylam skok. Mala ciągle na cycku a rano ja w szoku jak się dziecko zmienilo. Urosla tak dużo i bylo widac ze główka wieksza i np. Plytka paznokcia sie poszerzyla. O jedzeniu napisze jutro bo to dla mnie szerszy temat... Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAntosi
Baby swimmer jest w smyku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo pru
Mamaantosi, dzięki za info. Akurat dziś się wybieram. Dla dziewczyn z warszawy. W ursus factory otwierają dziś smyka, może będą jakieś fajne promocje. Dziewczyny covtrzeba wpisać w wyszukiwarce fb żeby Was znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo pru
Wysłałam prośbę o przyjęcie do grupy na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Ja właśnie sobie tłumaczę,że Leo może ma skok rozwojowy, bo ma probemy ze snem, budzi się często w nocy od 4 dni taka jazda z nim Moj okruszek waży 6600, przy szczepionce nawet nie zajęknął:) ale to przez to,że moja babcia, a jego prababcia go szczepiła hehe jakoś tak bezboleśnie. Ja przy okazji zaszczepiłam się na grypę:) Dziewczyny, piszcie,zeby nasze kochane forum tutaj utrzymać! Jak Wasze pociechy? Spokojne dziś? Któraś z Was miała się rozpisać na temat rozszerzenia diety, Henczkowa mama? O ile dobrze pamiętam Justyna, Bawarka halo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zalatana cały dzień jestem, nie miałam kiedy zajrzeć :) w weekend były chrzciby; rodzinka z PL była a teraz sprzątam codziennie po troche:) wczoraj pisałam o tabletkach ale nikt nie podjął hehe:) W ogóle taka refleksja mnie naszla, że całymi dniami cos robie: przy małej i w międzyczasie w domu, nie mam szczególnie czasu na przyjemnosci- czytanie, leniuchowanie itd, a wieczorem jak juz mała spi a ja się zastanawiam co dzisiaj zrobiłam, to wydaje mi się ze nic...jakos tak posmutnialam:( jakieś takie mało spektakularne te dni ostatnio..eh.. chyba jesień idzie :) Zaraz kąpanie, dzisiaj trochę później, bo Hania spala od 16.00 do 18.00 i jeszcze nie była chętna, a teraz coś zaczyna burczec pod noskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno: trzymacie kontakt ze swoimi pracodawcami? Ja pisze od czasu do czasu maila, problem w tym ze mam nowego szefa od marca a w czerwcu rodziłam, wiec nie mieliśmy szczególnie dużo czasu ze sobą hehe;) nie chce być nachalna, a z drugiej strony nie chce tak zupełnie zniknąć na rok;) a u Was jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Ja raz zajrzałam do mojego miejsca pracy po porodzie, rozmawiałam z dyrektorem i wszystko ok miło i przyjemnie, wypiłam herbatke. U mnie w pracy raczej jest luzna atosfera jestem z szefem na "ty" Ja tabletek anty nie biorę:) Ja też nie mam czasu dla siebie... Nawet, jak synek spi w dzień to szybko uszykować obiad, ogarnac mieszkanie, niby codziennie sprzątam, a syf na okrągło:( i boję się teraz o której Leon pojdzie spać bo wstał dopiero! Wyskoczyłam wczoraj jedynie do CH i kupiłam sobie kurtkę na jesień. Jak on nie spi, to trzeba się nim ciągle zajmować, zabawiać, rozmawiać, nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Heja, my juz z powrotem jesteśmy na dzialce. Poki cieplo, to nie wracamy do miasta. I w związku z tym ograniczyła się moja aktywność, bo z zasięgiem kłopoty :-) Bawarka, ja bralam te tabsy i tez ciagle plamilam, po miesiącu poszłam założyć spirale- mam spokoj do następnego Dzidziusia :-). Ja tez się nie mogę doczekać pokarmow stalych, chociażby kaszki :-). Ja też bede lecieć na sloiczkach , różnorodność, ktorej nie chcialoby mi się w domu robić. Powiedzcie mi co się pierwsze podaje dzieciom? Pewnie kaszke czy kleik? Miesza się to z mlekiem, czy od razu łyżeczką do buziaka? Mamy starszych dzieci - podpowiedzcie. U nas wszystko w porządku, maly grzeczny, tylko juz wieczorem marudzi po całym dniu, ale przed 20 juz spi i mam czas dla siebie, mialabym tez dla męża, ale tez zasnal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w spirali przeraza to zakładanie podczas okresu...niby porod za sobą, ale jakoś mnie to przeraza..widzisz poza tym jakieś skutki uboczne, czy ogólnie same pozytywy? Może warto na chwile zacisnąć zęby i mieć później luzik. Mnie zmrozilo ostatnio jak robiłam test- naprawdę chciałabym poczekać z drugim dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie mam jak zajrzec do pracy, mój szef mieszka w innym mieście (taka specyfika pracy), ale z tymi co są na miejscu jest stały fajny kontakt, odwiedzają mnie hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to ze coreczka zasnęła, wiec będziemy mieli z mężem miły wieczorek:) Milej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o jedzonko to tez chętnie sie dowiem od doświadczonych mam :) z tego co moja mama mówi to najpierw można kaszke do mleka na noc dosypywac żeby dziecko nic przespalo. Nie wiem czy od razu skorzystam z tej porady bo nie chce żeby się mała zapasla ;) ale sloiczki zamierzam raz dziennie wprowadzać ok. pory obiadowe 13-14, najpierw warzywka:) taki mam plan i odliczam do końca 4.miesiąca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Bawarka, nie musisz zakladac podczas okresu, lekarze zalecaja wtedy, żeby miec pewność, ze nie jestes w ciąży, ja zakladalam bez okresu, bo jeszcze wtedy nie bylismy z mężem po "pierwszym " razie. Bol jest faktycznie, ale nie przy samej aplikacji, a przy wiekszym niż zwykle wzierniku. Wszystko trwa kilka minut i co najważniejsze - dziala od razu. Ja mam jaydess- spirala dla kobiet, które nie rodzily,badz tych po cesarce, jak ja, jest na 3 lata, nie bralam na dluzej,bo planuje kolejne dziecko. I widze same pozytywy,od tego, że nie musze pamiętac o zabezpieczeniu, po fakt,że skracaja się miesiaczki, moja pierwsza po założeniu trwala 3 dni i bylo to plamienie. I co najważniejsze - wróciło libido!!!! Yeeaahh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Podobno należy wprowadzać nowe posilki kiedy dziecko zaczyna ssac piastki,wklada przedmioty do buzi, badz zaczęło się budzic w nocy na jedzenie, podczas gdy juz wcześniej przesypialo cala noc. Nasz ewidentnie się nie najada, na mleku ma dawke 150, a potrafi zjesc 210- 240 na porcje, także ja chyba wcześniej wprowadzę kaszke. 3 m- ce konczy 22 września :-). Nie tyje, wygląda szczupło,a apetyt niezaspokojony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka i Tymon
cześć dziewczyny:) "W ogóle taka refleksja mnie naszla, że całymi dniami cos robie: przy małej i w międzyczasie w domu, nie mam szczególnie czasu na przyjemnosci- czytanie, leniuchowanie itd, a wieczorem jak juz mała spi a ja się zastanawiam co dzisiaj zrobiłam, to wydaje mi się ze nic...jakos tak posmutnialamsmutas.gif jakieś takie mało spektakularne te dni ostatnio..eh.. chyba jesień idzie " hehe, też mam podobne wrażenie:) ja z pracodawcą nie utrzymuję szczególnego kontaktu, byłam raz jak byłam w ciąży, raz dzwoniłam,nie chcę im zawracać gitary:) z współpracownikami mam kontakt też nie mogę się doczekać wprowadzenia pokarmów stałych, w piątek idę do pediatry bo synkowi oko ropieje to podpytam kiedy można wprowadzać najwcześniej przy karmieniu naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×