Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Anett304
Ja jak wpisuje Mamusie-Jun2015, to wyskakuje mi ta grupa, tylko jest problem bo chciałam znaleźć Asie i dodać ją do grupy to mogę tylko dodawać ludzi z moich znajomych i nikogo więcej. Się zabrałam za coś czego nigdy nie robiłam i są efekty heh jeszcze coś pokombinuje, chyba, że któraś ma jakiś pomysł jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Zrobilam zbiorczy katalog naszych zdjec teraz bedzie szybko wiadomo kto jest kto. Mejl zostal rowniez przeslany do Was. Lv i Anette oraz Bawarka wyslijcie zdjecie jak wygladacie (LV jest na poczcie jak jest jeszcze w ciazy). Tulipko wyslij Wasze foto na mejla. czerwcowki.2015@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Ech teraz przeczytałam z regulaminie, że do grupy można dodawać tylko osoby z listy znajomych a jeśli chce się dodać kogoś z poza trzeba pisać do administratora ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Anette na poczcie jest link do profilu joanny. Jakby ja zaprosila to beda w grupie juz 2 osoby moze sie jakos aktywuje... Widocznie ta grupa z wroclawia odnosnie zywienia niemowlat musiala miec zgode admina? hmmm...znyt skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Wera są juz dwie, żeby założyć grupę to musiałam kogoś zaprosić do niej wiec zaprosilam męża. Masz rację skomplikowane i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisujac mamusie wyskakuja grupy zamkniete, face podpowiada mamusie ze stycznia z niemiec itd a naszej nie ma :( mamusie-jun2015 tak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Chyba, że zgodzicie się abym dodała Was do znajomych a wtedy do grupy, bo już nie wiem jak inaczej się nie da. Przepraszam, że tak namieszalam, ale nie miałam pojęcia, że takie mecyje z tymi grupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Teraz już powinno się Wam wyświetlać, bo zmieniłam na grupę zamknięta czyli wszyscy widzą grupę i kto do niej należy ale nie mogą dodawać postów. Mamusie-Jun2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Ja bym sie zgodzila jak innego wyjscia nie ma, wiem ze pewnie niektore beda miec obiekcje przed ujawnieniem personaliow, ale i tak wysylamy foty na mejla, zdjecia ida z nie fikcyjnych mejli itd Pozatym przeszukujac fejca jest tych grup troche i ludzie sie nie frustruja. A jakie reszta ma podejscie? Aleksandra, Mania, Aliszon, Lv, Anette jest za, Aska, Justyna, Tulipka,Verusia,Katalpa, Paulina, Rockowa,Blanka itd? A jak ktoras nie ma face niech zalozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anette wpisuje i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A linka do grupy mozesz wkleic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Nic się nie wyświetla? Kurwa to ja już nie wiem, tam pisze, ze wszyscy widzą grupę, już mnie nerwy biorą na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Tak wkleję tylko jak wejdę na komputer a teraz malutka na mnie śpi i nie mam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Moze ja zle wpisuje mamusie-jun2015 ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziala:) wyslalam chyba prosbe o przylaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Anette wyslalam do Ciebie zaproszenie do znajomych mam nadzieje ze zaakceptujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
No czyli można bez zaproszenia do znajomych w takim razie skoro Tobie się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Tak wszystko dziala, klikasz w link i Ty Anette jako admin akceptujesz. Nie trzeba byc znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
No to super, już myślałam, że nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Dziekuje za akceptacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
Tez jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna klikaj w linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_117
Hej. To może i ja dołączę. Czytam was od dawna czasem się udzielam jako gość. Chetnie o sobie napiszę w wolnej chwili. Urodziłam 15.06 Milenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett ja tez wyslalam zaproszebie na fb. Aniolkowa sie odezwala.na poczte i przeslala zdjęcia, kuknijcie sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa babcia
Witam czerwcowe mamusie ... pewnie zaraz znikniecie jak już organizujecie się na fb, ale póki jesteście, to jeszcze Was podczytuję , bo jestem czerwcową babcią, mam wnuka ur. 29.06. Sporo ciekawych spraw się od Was dowiedziałam, czasami uspokoiłam czytając Wasze opowieści ... moja córka jest właśnie w takiej grupie na fb i bardzo sobie chwali, dziewczyny miały już nawet pierwsze spotkanie nad morzem. Ale postanowiłam się odezwać kiedy przeczytałam o tych dręczących Wasze dzieciaczki katarach. Kiedy ja byłam mamą takiego malucha (26 lat temu) ktoś mi podpowiedział żeby zastosować akupresurę. Jest taki specjalny punkt ( ten dołek gdzie łączy się nos z czołem), który należy kilka razy dziennie uciskać opuszkiem palca w seriach po 20-25 razy. Początkowo mnie to śmieszyło, ale powiem Wam, że to działa, naprawdę działa. To jest moja metoda od wielu lat i nie pamiętam kiedy miałam ostatnio katar. Jak tylko coś mnie zaczyna kręcić, albo kichnę to zaraz jak tylko mam kilkanaście sekund to uciskam ten punkt.I robię to jak tylko sobie przypomnę w ciągu dnia. I taki masaż robiłam swojej córce od wieku niemowlęcego i nigdy z katarem nie miałam problemu. nawet jak była w przedszkolu, to sama czuła kiedy ją coś kręci i prosiła "mama, pomasuj mi nosek". Mój wnusi jest na cycku i póki co jest zdrowy, ale z całą pewnością tę metodę na nim rownież będę stosować. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Dziewczyny, ja za fejsa itp podziekuje, jakos mi to nie odpowiada. Będę sobie tu z Wami pisac, mam nadzieje, że nie znikniecie :-) Haneczkowa, przybiera w normie, ja nie z tych, które ciągle na wagę sadzaja, więc co i ile i jak nie powiem. My obecnie jesteśmy w Międzygórzu. Takze niedaleko Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a napiszcie prosze, czy jak na fejsie będziemy coś pisać między soba to to co ja napiszę będzie widoczne dla znajomych?:) Nie znam się a wola£abym,żeby nie było:) Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i moze przez pierwsze kilka dni podpisujcie sie na fejsie nickami z kafe bo nie wiadomo kto jest kto :-) czesc juz kojarzymy ale jest tez kilka nowych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka nie znam sie za bardzo ale skoro to jest grupa zamknieta to raczej Twoi znajomi nie powinni widziec. Jesli sie myle to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×