Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość tulipka32
Aniolkowa napisz jakie kropelki. U nas dzialal Infacol i SabSimplex (z Niemiec ale do dostania w PL). A o czeskich nie slyszalam. Dziewczyny odwazne jestescie z tymi truskawkami.... jak czytam takie porady od jakiegos goscia to mnie trzesie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Tulipka jak słyszę kolka to mam strach w oczach. Mam teorie ze do 2 tyg noworodki bywają grzeczne ale to nic nie zwiastuje bo potem dopiero sie rozkręcają. Jakie porady czytasz? Znam pare co rok sie męczyli z dzieckiem, i maja dość. Nie chcą póki ci drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera to by się zgadzało, bo mój mały skończył wczoraj dwa tyg. I wczoraj pierwszy taki atak płaczu miał. Teraz mam kropelki z polecenia położnej esputicon. Na razie mu po nich przeszło, ale na wszelki wypadek zamówię te z Czech. Nie wiem jak się nazywają. Jak mi dostarczą to napiszę. Już z paru źródeł słyszałam, że tylko te kropelki im pomogły. Ja mam nadzieję, że ten nocny napad był jednorazowy. Jak na razie mały śpi jak suseł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
Kolki zwykle pojawiaja sie miedzy 2 a 4 tygodniem zycia. Tak samo alergie. Ja raczej nie czytam juz porad bo po pierwsze ze starszym przeszlam naprawde wiele (wiele chorob, specjalistow, szpitali etc) a po drugie mam w pewnym stopniu wyksztal. medyczne. Ale polecam bardzo ksiazke 'Pierwszy rok z zycia dziecka', przy pierwszym b. mi pomogla. A tak poza tym trafilam dzis na patologie, od jutra lub wtorku zaczynaja wywolywanie...... nawet mi sie dzis jakies skurcze na KTG pisaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kiedy masz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Hej ja na wczoraj mialam termin.juz nie moge sie doczekac kiedy w koncu sie zacznie.dzis zaliczylam dwie dlugie kapiele. Mam nadzieje ze w koncu cos ruszy. Jedynie,co,zauwazylam to przeokropnie czeste chodzenie siusiu. Stopy bola mnie coraz bardziej. Jak co to 26 Musze jechac na wywolanie. Na moja julke nic zupelnie nie dziala,zeby cos ruszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tulipka wyluzuj. Mam trzytygodniowa corke i jem truskawki kiedy tylko mam ochotę. Jesli po pierwszym razie mojemu dziecku nic nie jest to nie zamierzam panikować. Poza tym ja jestem matka co ze spokojem podchodzi do wszystkiego co z dzidzia związane ze względu na moje wieloletnie doświadczenia w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Powodzenia tulipka na patalogii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermar
Hej dziewczyny gratuluję wszystkim co urodziły. Mnie macierzyństwo całkiem pochlonelo jestem mega szczęśliwa ze swojego skarba :-) mam pytanie do dziewczyn po cc jak się czujecie? Ja już lepiej ale czasem boli mnie nad szwem i robi się zgrubienie a potem przechodzi tez tak macie? Powiedzcie mi jak ubieracie maluchy bo ja nie mam pojęcia? :( były u nas znajomi na pepkowym i stwierdzili ze za ciepło ubieram Sandre :( mi się wydaje ze może być jej zimno i dlatego tak. A na spacer jak ubieracie? I jaki kocyk bierzecie grubszy czy całkiem cieniutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa23
ja termin z usg miałam na wczoraj , z miesiączki mam na jutro 23 . nic nie rusza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
No dziewczyny w nocy dostalam skurczy. Nie moglam,spac,tak nogi mnie rwaly ze,obled. Wstalam o 5 rano,jem wlasnie,sniadanie. Obserwuje te,skurcze.mam nadzieje ze dzis urodze.jak tylko te skurcze poczulam,od razu poczulam strach,bo wiem co mnie czekac.to bedzie moj 2 porod.mam,nadzieje ze bedzie szybszy i nie bede miala skurczy krzyzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa23
ja tylko zauważyłam zwiększoną wydzielinę , bóle jak na okres , skurcze jakieś tam mam ale przechodzą ... tez już bym chciała urodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa23
a zapytam was dziewczyny tez tak miałyście ze często twardniał Wam brzuch ? co to oznacza ? poród już blisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś tu pisała ze twardnienie brzucha to tez skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matusiaa23
twardnieje od kilku dni ale przechodzi nie są regularne ,mam bóle jak na okres , więcej wydzieliny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anusia ja jestem mama majową 2015 :) i ja takie skurcze miałam porodowe nieregularne . I bolalo mnie tylko podbrzusze przechodzące na uda . Najgorszemu wrogowi nie życzę :-/ wiec może u ciebie cos sie zaczyna dziać :) powodzenia :) do mnie to byl 3 poród i najgorszy z wszystkich nawet pamiętać nie chce :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Zapomnial dodac,ze stopy mnie tak,bola od dolu ze chodzic juz nie idzie.ja przy pierwszym porodzie mialam 3,dni skurczy i w 3 dniu urodzilam. Julka ma czas do 25, jak nie26.06 na wywolanie do szpitala. Dziewczyny ja jestsm,po terminie a,zgaga dalej meczy,to jest ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa23
oby już coś ruszyło , też czekam na Julkę , te nasze Julki jakoś się nie spieszą hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Tulipka- trzymam za Ciebie kciuki z całych sil!!!! Powodzenia! Daj znac co i jak jestem bardzo ciekawa Aniusia - i jak?? Jestes juz w szpitalu? Aska- ale miałaś wyczucie gratulacje!!!! Wera- Ty sie dziwisz, ze Sara ma takie wloski a ja nie. Bo Ty masz takie piękne włosy. Za mamusia poszla Co do cesarki to mnie rwie jak wstaje, ale ja juz normalnie funkcjonuje. Wcale się nie oszczędzam. Jak maly spi to mąż kaze mi spac a ja nie chce. Jednak kobieta to ma organizm nie do zajechania:) oczywiscie juz kryzys karmienia juz mialam. Leon nie mogl zlapac brodawki denerwowal sie ja tez. Ale jakos to idzie. Boze jak dobrze, ze ktos mądry wymyślił cos takiego jak laktator. Ale staram się jak najwięcej przystawiać do cycka jakoś nam to idzie. Najgorsze sa noce no ten cwaniak najedzony i przewinięty nie spi tylko sobie lezy tak z godzinkę i zasypia to i ja nie śpię tylko patrzę na niego czasem zaczyna płakać i niestety zaczyna sie wiszenie na cycku. Dzis wrzucę jego zdjęcia. Mąż od rana załatwia sprawy urzędowe. My od soboty w domu. Dostal opiekę i będzie z nami siedział w domku kilka dni:) a no i dzis pierwszy spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Aleksandra.nie nie jestem w szpitalu. Skurcze minely,musialy,byc,przepowiadajace. Mam wrazenie jakby chyba mial czop odejsc, bo wychodzi jak narazie taka bialo rozowa wydzielina,takie kulki male.zobaczymy. Znowu przychodza,skurcze,dosc bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
U nas w nocy dzisiaj cieżko. Mała ulewa mi od wczoraj dopiero od 2 karmien sie uspokoiła. Przebierałam ja 3 razy w nocy za każdym razem ulala na siebie. Myślałam ze będziemy mieć dzis wizytę u lekarza ale póki co je juz lepiej , i jest spokojniejsza. Nie wiem czy to reakcja po szczepieniu, podobni wychodzi w 3/4 tygodniu zycia. Streujaca jest taka opieka, dziecku cis dolega. A co u Was mamusie, i te mamusie oczekujące? Trzymam kciuki za Każda z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
U mnie nadal nic, brzuch twardnieje tylko co jakiś czas, wydzielina w normie. Termin z usg minął 20, teraz drugi termin z miesiączki mam na 26, fajnie by było urodzic jutro w dzień ojca zrobić mężowi prezent albo w imieniny męża (29.06) może się uda :) Póki co dzisiaj o 20 mam wizytę, zobaczymy co tam lekarz powie. Bardzo chciałabym urodzić bez potrzeby wywoływania oksytocyną, chociaż tak czy tak boje się jak sobie poradzę. Dzis w nocy miałam straszną zgagę aż się spać nie dało, hemoroidy też dokuczają, nic na nie nie pomaga na dłuższą metę. Poczekam aż urodzę i wtedy porządnie się za nie wezmę bo teraz cześć mocniejszych lekarstw nie mogę brać. Dziewczyny jak nie urodzę do 26 to dostane od razu skierowanie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa23
mam tak samo rockowa mamusia. twardnieje co jakiś czas i przestaje i ta wydzielina .wczoraj minął termin z usg , jutro mam termin z miesiączki.I jak do jutra nie urodzę to jutro mam wizytę u ginekologa. Jutro dzień ojca może zrobi prezent :)), 28 czerwca mam z kolei pierwszą rocznicę ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERUSIAA
no to witam w klubie - dołączam do rockowej mamuni i martusi, wszystko to samo oprócz tej rocznicy ślubu :p ale nawet imieniny meza tez mam 29 czerwca ;D dziewczyny błagam rodźmy juuuuuż!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Aleksandra wszyscy twierdza ze po mnie te włosy :)) ja nie kumam jak mozna sie z taka czupryna urodzic, zapuszczała od 6 mies ciazy zapewne;) ja tez sie nie oszczędzam chociaz maz b zajmuje sie starszym dzieckiem. Nawet nie urządzam sobie drzemek w ciagu dnia, za to chodzę wcześnie spac przed 22 bo nigdy nie wiadomo jaka mnie noc czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
Dziewczyny ja od wczoraj na patologii, 10 doba po terminie. Dzis tylko obserwacja a jutro albo zel do szyjki albo kroplowka (chodzi sie z nia 6h na czczo!). Tez mam takie objawy jak Wy, brzuch mi twardnieje co jakis czas, troche czasem boli jak przed okresem i przechodzi. Wczoraj na KTG akurat sie te skurcze zarejestrowaly a dzis juz nie. Szyjka zamknieta do krzyza, jak to lekarka powiedziala. Tez mam rocznice slubu, 24-go :) pocieszaja mnie tylko ze jak juz sie zacznie to pojdzie szybko i ze 2 porody sa najlepsze. Tu w szpitalu widze duzo slodkich noworodkow, szkoda ze nie moge miec juz swojego Jasia przy sobie :( Aniusia, zgage mam jak cholera! tabletki pomagaja tylko na chwile, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Tulipka ja jestem 2,dni po terminie.zgaga to jest masakra jakas. Najgorzej wieczorami zgaga, ale dzis to juz od rana mnie meczy. Skurcze,znowu wrocily.licze jak beda,czesto. Wyslalan meza dzis do apteki po jakis zel na te moje,stopy,bo nie umie juz zniesc tego bolu i rwania stop. Maz ma na szczescie ,wiec jestem spokojniejsza bo wiem ze mnie zawiezie.zreszta 2,porod bedziemy razem,rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×