Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość tulipka32
Niworodki maja sapke, czyli nos sie zatyka od jedzenia i furkocze :) warto do swojej herbaty dodac kardamon (te co karmia piersia) natomiast zolty katar to bakterie i tu bym byla odtrozna. Lv a jakie leki dostalas na zap. piersi ze nie mozesz karmic? Normalnie daje sie antybiotyk ktory jest bezpieczny dla dziecka bo nie powinno sie przerywac karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mojej wyleciał katar taki jak u dorosłych. Ale ładnie je i spi. Lv zawiało Cie? Mnie wszyscy ostrzegają zebym uważała i zasłaniała piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam wasze forum i widze ze jesli ktos nowy napisze jak dziewczyna ktora ma urodzic 23 i pyta was o rade nawet zadna z was nie ma zamiaru odpisac to po co i dla kogo jest to jesli piszecie tylko miedzy soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Byc moze ze mnie zawiało... Biorę nimesil, tylko to mi pomaga ale odciągam pokarm i mam nadzieje ze utrzymam laktację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Lv z zapaleniem,piersi,nie ma zartow. Trzeba uwazac zeby piersi,nie przewialo. Ja mam termin na,dzis wg usg,a na jutro wg miesiaczki. Wczoraj wieczorem jedynie poczulam jeden skurcz w dole brzucha. Nie wiem kiedy urodze. Czop nie odszedl. Dziewczyny na ktorego macie terminy?jak,sie czujecie? Ktore z was beda,mialy kolejne dziecko,a,ktore pierwsze? Ja mam,wzmozona,wydzieline, jest jej sporo,czesto chodze sikac. Oslabiona,dzis posprzatalam z rana kuchnie, poprasowalam ubrania,zrobilam pranie. Przeraza mnie ze jak nie urodze, to 26.06 do szpitala musze jechac na wywolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Gosc, a wiec ja odpowiem, ja uwazam ze to tylko,wzmozona wydzielina. Ja mam termin,na 20.06 i mam bardzo duzo wydzieliny.zauwazylam ze od paru dni tak mam. Nie martw sie,zawsze mozesz,do swojej lekarki zadzwonic,a jakby co do szpitala sie zglosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Wysłałam zdjęcia moich pociech na pocztę:) Przejrzałam zdjęcia Waszych maluszków i stwierdzam że wszystkie są tak słodkie że tylko je schrupać, małe cukiereczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Ja jutro mam termin z USG, z miesiączki 26.06 , jak nie urodze przez weekend to w poniedzialek wizyta. Nie czuje żadnych objawów, sikam tak samo często, śluzu sporo, spojenie boli ale nic poza tym, dziecko bardzo się ćwierci :-) jestem bardzo ciekawa kiedy się zacznie i bardzo się boje jednocześnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Aliszonn, mozesz mi pomoc, nie wiem gdzie znalezc te zdjecia ktore wy na,jakiejs poczcie zamieszczacie?chetnie bym wasze maluszki zobaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Aniusia ja termin wg miesiączki na 29.06 jednak z powodu lozyska jeśli nie urodzę do 25 to wysyla mnie na szpital na wywołanie. Choć mówil na dniach urodzę a juz tydzień chodze. U mnie tez zwiększyła sie wydzielina biala ale bardziej wodnista. To mój drugi synek, a jak sie czuje od dwóch dni boli brzuch krzyż jak na okres aż promieniuje na nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 22. Jak nie urodzę do tego czasu to w poniedziałek mam wizytę a we wtorek cc. Też mam tak jak rockowa - objawów żadnych, sikam tak samo często, sluzu więcej a mala w brzuchu robi sobie imprezę. Strasznie się wierci, w nocy przez to spać nie mogę. No i jeszcze wzdęcia i zaparcia mnie mecza. Na szczęście juz niedługo rozwiązanie. Aliszon zaraz idę obejrzeć zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Asak179 a co masz,nie tak z lozyskiem?bedziesz miec 2 syna?ja bede miec 2 corke.mam juz adrianne, 3 latka w kwietniu skoncczyla. Ja sie az boje kiedy sie zacznie, nie chce tego 26 jechac na wywolanie porodu. Na moja mala nic dziala,zeby sie juz urodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Prosze was,poradzcie mi jak tewasze,zdjecia zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusia napisz na meila czerwcowki.2015@o2.pl to Ci odeślemy hasło zebys mogła tam zaglądać. Tylko w meilu sie podpisz Nickiem z forum żebyśmy wiedziały ze to Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Mania ja tez chce zobaczyć maleństwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Mój Olek skończył 10 czerwca 4 latka, a z łożyskiem określił 3 stopień dojrzałości oraz ze mu sie nie podoba niby wody w porządku i tez idzie akurat od 29 na urlop , dlatego tez wcześniej stwierdzil będzie lepiej ale tak jak mowilam powiedział urodzę na dniach i co dalej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska to też napisz na meila a my odeślemy hasło :) Aliszon jaki ten Twój Kornelek słodki, a jaka ma zadowolona minke jak śpi :) na tym zdjęciu w foteliku wygląda na malutkiego, zwłaszcza w porównaniu z duza Cora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Tak udało mi sie go przypadkiem złapać właśnie jak sie uśmiechał, i teraz każdy się zachwyca tym zdjęciem:) Faktycznie w porównaniu z Olisią, Kornel wygląda jak jej lalka do zabawy. W ten poniedziałek ważył 3280g, więc myślę że teraz jakieś 3500g może ważyć. Wzrostowo myślę że dużo nie przybrał bo niektóre ubranka na 56 są jeszcze takie luźne na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi co ile powinny być skurcze żeby mozna było juz jechać do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
mi lekarz mówił co 10 minut aby jechać jeszcze zależy ile masz do szpitala bo jak blisko to mówił co 7 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam kawałek, w nocy to zajade szybko ale w dzien to do 1,5godziny nawet. Aniusia wysłałam Ci hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pojechałam jak miałam co 4 minuty i na porodowce okazało się że mam 6cm rozwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1312
Lepiej wcześniej zwłaszcza gdy masz daleko, ja znowu nie wiem jak rozpoznać sączenie wod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
termin z usg na 21 , z miesiączki na 23 ... objawów jako takich niemam . od 3 dni mam bóle jak na miesiączkę , brzuch twardnieje , wiecej wydzieliny .. ciekawo ile jeszcze . jak do wtorku nie urodzę mam wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie wód to też nie wiem, dopiero jakby ze mnie chlupnelo jak na filmach to może bym się zorientowała :P ale na każdej wizycie mam usg i lekarz sprawdza ilość wód płodowych, zawsze mówił ze jest w porządku zobaczymy jak bedzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mania mi w 1 ciazy pojawiły sie lekkie skurcze w nocy ktore minęły a na nast dzien odeszły zielone wody ( nie idzie tego pomylić z niczym innym) i juz wiedziałam ze trzeba jechac do szpitala. Ja juz na nogach od 5:30, Karmienie ranne. Zastanawiam sie nad zakupem laktatora z canpola, Lv chyba polecała. Ogladalam na Allegro po 150zl. A co tam u Was słychać? Tulipka urodziłaś? Aleksandra żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Mamusia ktosia- gratulacje. Nasi chłopcy urodzili sie tego samego dnia!!!:) Dziewczyny po cesarkach po ilu wyszlyscie do domu? Ja juz nie moge sie doczekać najbardziej boje sie, ze maly się nie najada. Przystawiam go do piersi niby wszystko ok nie marudzi... Ale kto wie ile tam tego leci. Mam juz stresa przez to Teraz trzymam kciuki za te co zostały jeszcze podwójne. Dacie rade kochane!!!! Jakos doszlam do siebie ale jak słyszę oksytocyna to mam dreszcze. Wiecie najbardziej balam sie opieki nad maluszkiem a to mi tak sprawnie idzie. Personel jest rewelacyjny. Mam tutaj jak pączek w maśle co chwile się pytają czy cos pomoc, jak sie czuje... W ogóle Leon to jakiś ideal naprawde taki spokojny czasem krzyknie ale bez płaczu . Pozdrawiam Was Tulipka-jak tam kobietko u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
O Wera sciagnelas mnie myslami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
W nocy odszedl mi czop parę skurczy ale ustalo po kąpieli, dzis znów bol jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Aska- czop odchodzi nawet kilka dni przed... I takie bole miesiaczkowe to tez mialam chyba z 3 tyg przed. Tak wiec nie stresuj sie kobietko będzie dobrze. Ale kazdy organizm daje znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×