Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość aska179
Do neurologa bo maly ma splaszczona lekko glowke z jednej strony wydaje mi sie ze dlatego ze z prawej piersi wiecej je i tak tez lepiej mu sie spi. Teraz ukladam go na drugiej stronie lecz chwila i sie obraca. Potanczymy sobie taka mam nadzieje bo od zeszlego listopada nogdzie nie bylismy :) Moj jutro konczy 4 msc****ediatra tez kazala powoli zaczac wprowadzac jedzonko pomimo ze kp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Aska, nie będę Cie namawiać, ale też slyszalam, zeby szybciej wprowadzac posilki przy kp, podobno dziecko chętniej probuje, zajada potem wszystko bez wybrzydzania. Ale to tylko czyjas opinia, o której ja tylko slyszalam. Zaraz mnie cos trafi, pies sasiada tak nam szczeka pod oknem, ze chyba z procy dostanie, Maly zacząl się wybudzac przez to. Boże, dobrze, ze moje psy wychowane i juz dawno spia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Ale cisza dzisiaj... My bylysmy z Hania w sklepie rowerowym żeby kółka do wózka napompowac i wywazyc bo zrobił się flak i zaczął krzywo jeździć i cały się telepal...ale już jest ok, wozeczek jak nowy śmiga :) Poza tym słoiczek dzisiaj był hitowy: delikatne jarzynki- prawie cały zjadła tak zasmakowalo:) Próbowaliśmy tez kleik na noc ale strasznie plula i się krzywila;) jutro dam pół łyżeczki tylko może przejdzie:) a jak nie to będzie bez kleiku;) Poza tym wszystko ok, dni mijają na próbach siadania i zabawach;) aż miło patrzec jak mała rośnie i nabywa nowych umiejętności :) Aska i jak u neurologa? Milej nocki wszystkim i do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Bawarka my wizyte mamy dopiero na nastepny czwartek a jutro usg bioderek. Aleksandra jak tam Leo? Co taka cisza? Moj w lezaczku tez glowe ciagnie do siadania ale najpierw niech zacznie w pelni sie obracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipka32
Aska WHO (Swiatowa Organizacjsa Zdrowia) zaleca do skonczenia 6 m-ca karmic tylko piersia. Moj lekarz tez chce po 4 m-cu rozszerzac diete ale mu wprost wylozylam naukowe dowody przeciw i sie uspokoil z tymi pomyslami. Juz nie wiem czy jestes na fb bo mi sie myli ale zamiescilam tam 3 ciekawe linki o kp. Jak chcesz to tu tez moge wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Cześć Dziewczyny, ale cisza faktycznie... U nas w porządku, zajadamy nowe rzeczy, wprowadzilam kaszke na śniadanie. Kupy meeegaaa, ale ladne i nadal jedna dziennie. Swoją drogą to prawda, że matki to w większości o kupkach nadaja ;-) Moje dzieciatko zaczęło wcześniej wstawac, zazwyczaj wstawal po 8, koło 9, teraz przed 7. Ja się nie wysypiam, a on po 8 juz jest gotowy do spania znowu :-D I taka sprawiedliwość, bo ja juz się nie poloze... Kupilam dzisiaj oczyszczacz parowy, bede sprzatac, az wymyje wszystko, podobno super sprawa, a u rodziców duzo takich kacikow trudno dostępnych. Kupilam sobie tez bilet na koncert Z.Wodeckiego, uwielbiam go i to będzie taka moja odskocznią. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Tulipka jestem na fb. To nie tylko moj lekarz ma takie pomysly widze jak noe mm na noc i rano to dokarmianie przed czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Hej laski! Ja też co do jedzonka zacznę działać po 6 miesiącu:) Moj bobasek jest w miarę spokojny, co rano zaglądam, czy aby już tam nie widać w buzi białej perelki. Byliśmy u lekarza, bo wyskoczyły mu na pupie ropne krosty, to chyba uczulenie, na jakiś krem na odparzenia. Doktor poleciła nam krem zinalfat rewelacja! kosztuje 50 zł ale wszystko zniknęło, jest kojąco-regenerujący wiec się przyda na rozne wypryski, czy podraznienia. Leonardo nie robił kupy już 3 dni, masakra, nic nie jadłam takiego zaparciowego, nie widać, aby mu to przeszkadzało, brzuszek miekki, to fakt kupa tematem nr 1! A poza tym moja tesciowa wczoraj nas odwiedziłą CHORA. Tamte dwie jej wnuczki chore, kaszlą,kichają, katar mają tesciowa opiekując się nimi sama się zaraziła i przyjechała do nas, zakryła usta apaszką i myśli,że wszystko w porządku,że Leo się nie zarazi:( już powiedziałam koniec, teraz będę zwracać uwagę, a nie przymykać oko, muszę chronić swoje dziecko:) Moj dziś pobił rekord w spaniu, od 20:30 do 5:30:) więc ja się wyspałam. Pogoda paskudna, tzn wiatr wieje mocno. A co u Was? Byłam też u ginekologa wczoraj, polecił mi hydrovag na suchość, powiem Wam jedna aplikacja a ja już czuje poprawe, okres mi się skonczył myślalam,że bedzie ok, ale nadal susza, wiec biore te globułki:) jak nie pomogą to jakaś inna kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Aleksandra podobno suchość właśnie jest przy kp, ale dobrze się wesprzeć jakimś zelikiem jak są takie możliwości:) U nas spokojnie na razie, Hania się slini cały czas i puszcza bąbelki;) Kupka musi być więc i my robimy update: u nas 1 raz dziennie zawsze jest, gdzieś po 3-4 karmieniu w danym dniu:) dzisiaj jeszcze po sloiczku jedna była;) U nas złota jesień, przyjemnie sobie spacerujemy :) Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Chyba będę musiała na fejsa sie zalogować nic się nie odzywacie cisza taka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W33
Aleksandra no wreszcie sie zdecydowałaś na fejsa. Tam juz dzis było omówionych 5 tematów : zimowe kombinezony, wypadanie włosów, pogarszanie oczu, do kogo jest moja Sara podobna i pies LV oraz Pauliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloguj sie ma fb jak Ci sie nie spodoba zawsze możesz sie odłączyć od grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandro JL napisz cosik zostałaś juz przyjęta. Katalpa razem z dziewczynami czekamy i na Ciebie. Dołącz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj imie tylko bo 3 osoby wysłały moze któraś to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wysłałam zaproszenie do waszej grupy. Czytam was od połowy ciąży i szkoda ze tutaj już was nie ma. Zawsze można było dowiedzieć się czegoś ciekawego. Chętnie poczytam was na face. Natalia n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do was pytanie chce dac swojemu dziecku niedlugo jabluszko i marchewke czy to ma byc wycisniety soczek z jabluszka a marchewka czy tez soczek z niej czy gotowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gościu;) Ja zaczynałam od słoiczków i marchewka i jabluszko. One są tam gotowane i to jest właściwe na początek dla dziecka po skończonym 4 mies. Soczki planuje od ok. 6 mies wprowadzić. Pozdrawiam, Bawarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka tez czytam Was od początku ciazy i teraz jest juz tak pusto na forum brakuje tego. ....ja mam córcie z 11.06 ....kiedys nawet wypowiadalam sie w sprawie bakterii w moczu...wyslalam zaproszenie na fb jakis czas temu ....Magdalena M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
No i forum można powiedziec upadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety też mam takie odczucie ze forum się skończyło... na to niestety wyglada:( Wszystkiego dobrego dla wszystkich! Bawarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak milo bylo Was czytac szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj dziewczyny juz pisać nie chcą ale do forum na fb tez nie chcą nikogo nowego przyjmować. No szkoda bo miło się czytało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Bawarka-dolącz się do facebooka, nawet ja się przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie forum upadlo szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to piszcie tu, moze powstanie nowa gwardia jak tyle osob czyta to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Katalpa co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katalpa daj wpis na forum to wyślemy Ci linka do grupy. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalpa
Oj... Kilka dni nieobecności i juz się porozchodzily... ;-) Aska, u nas ok, mialam duzo pracy z zamknieciem DG, remanent itp, więc się nie odzywalam. Moje Dziecie zajada juz wszystko i ze smakiem, wczoraj wydzieral się, bo za malo Mu dalam jagodek z jabluszkiem hehe :-) Jedyny minus taki, że zaczął wstawac o 6.30 i nijak nie da się uspic... Ja na zadnego fejsa nie ide, po 1 będzie mnie kusic podglądactwo, a po co mi to, po 2 jakos mam awersje do tego typu portali, a po 3 nawet nie umiem się tam poruszac. Więc zostaje tu, nowe Dziewczyny, zapraszamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntosi
A u nas już dwa zęby wyszly wszystko w buzi ląduje i oczywiscie gryzienie podczas karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
katalpa- proszę Cię, nawet ja się nauczyłam na tym poruszać, i też nie lubie fejsa, założ jakieś konto i dołącz do nas. Wcale nie takie straszne. A tez byłam mega przeciwniczką! Nie daj się prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×