Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
Racja nie daj sie prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn Hej dziewczyny ja urodziłam synka 25 czerwca. Czytam was od dawna. Powiedzcie czy wam też tak włosy wypadają? U mnie lecą strasznie i nie wiem czy wystarczy to przeczekać, czy może macie na to jakieś swoje sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lecialy wlosy a teraz juz coraz mniej ich wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Mi tez jeszcze jakis tydzien temu lecialy strasznie, teraz tez leca ale juz mniej. Mam nadzieje ze niedlugo przestana wypadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja urodzilam córcie 11.06. czytam Was regularnie od czasow ciazy ....tez mam dokładnie ten sam problem z włosami jakas masakra wychodza garściami:(a karmicie piersią? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaLusi
Ja urodzilam corke 17.06 tez czytam to forum od dawna i szkoda ze dziewczyny uciekly na facebooka, byly bardzo zżyte... Mi włosy również wypadają, stosowalam Jantar ale nic nie pomoglo. Hormony... A jak z Wasza wagą, ja nie mogę wrócić do formy :( wręcz nawet przytylam przez to ze bralam tabletki cerazzete, lecz przestalam teraz ze wzgledu na wage ale boje sie ze zajde w ciaze. Dodam ze karmie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyy
Hej tez was podczytuje od czasu do czasu, mam coreczke z czerwca, karmie piersia i wlosy mi zaczely wypadac jakos od dwoch tygodni, ja nic z tym nie robie w poprzedniej ciazy tez nic nie robilam jakos samo sie to unormowalo, ale fakt ze teraz mi garsciami wychodza, pozdrowionka i odzywajcie sie to moze forum ożyje mam pytanie jak usypiacie swoje dzieci, przy piersi, noszac a moze same zasypiaja w lozeczku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn Ja karmie piersią i poczekam z podawaniem jedzonka do pół roku. Co do wagi to schudłam bardzo dużo bo mam ponad 10 kg mniej niż przed ciążą. Pewnie młody tak ze mnie wyciąga. A usypiamy się w łóżeczku. Głaszcze go po głowie. Czasem jak jest juz za mocno zmęczony to biorę na ręce. Dziewczyny nie mogę dodac nica wiec będę go porostu wpisywać na początku postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaLusi
Moja zasypia przy piersi. Czasami jest tak spiaca ze nigdzie nie chce spac i jest histeria... Ja karmie piersia i zaczelam juz dawac słoiczki. Lekarka mi powiedziala zeby powoli zaczynac. Moze dlatego ze mieszkam w Holandii a tu maja inne zwyczaje. Bawarka nam cos ucichla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Lenci
Moja zasypia przy piersi ale jak bardzo spiaca i marudzi to biore na rece....je juz deserki i zupki które sama gotuje. Lekarka mi powiedziala zebym zaczela wcześniej bo malej sie duzo ulewa...slabo przybiera na wadze i dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaLusi Jak gotujesz te zupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Lenci
Obieram kawalek marchewki pietruszki i ziemniaka(z przewaga marxhewki) i gotuje potem odlewam wode zeby nie bylo za duzo i blenderuje.mala je juz od 2tyg. Te zupki gotowalam tez z brokulem i z odrobinka pora.jeszxze chwilka i zacznę miesko dodawac.starszemu synkowi tez sama gotowalam zupki bylo wszystko ok....l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntosi
MamaLusi ja też reaguję tyciem na tabletki mogę Ci polecić przy kp zastrzyk antykoncepcyjny trzeba go powtarzać co 3m-ce nie powodował u mnie tycia a teraz przyjmuję mini pigułkę Limetic i też jest ok może spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn U nas dzisiaj po szczepieniu. Młody waży 7 kilo juz. Na szczęście nie jest marudny ani nie gorączkuje. Zresztą wszystkie szczepienia dobrze znosil. A co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc
I w ten sposob forum skonczylo sie... Przykre to troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
No to trzeba pisac. Nowe mamy niech sie odzywaja I forum odzyje :) ja usypiam przy piersi, ewentualnie na rekach ale przy odkladaniu jest ryzyko obudzenia. Nie rozszerzam jeszcze diety. Mamy 4,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuś :) Ja próbowałam rozszerzać, ale mój Dominik nie bardzo chce jeść zupki :/ Dałam mu za to jabłko w siateczce dla niemowlaka i aż mu się uszy trzęsły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Lenci
U mnie córcia zjada juz 180ml zupki juz z mieskiem -dzis skonczyla 5miesiecy:) deserki owocowe tez ladnie zjada.....dziewczyny a jak u Was dzieciaczki spia w nocy?? U mnie mala bidzi sie ok3-4 i nie spi jakieś 1,5 godziny maaaasakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWiktorii
Moja Wiktoria skonczyla wczoraj 5 miesięcy Budzi sie kolo 12-1 pozniej kolo 5-6 I juz nie zasypia Pozniej kolo 9 idziemy obydwie spac ;) Co do rozszerzania diety to narazie marchewkę z ziemniaczkami jadlysmy no i jabuszko a tak to tylko pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1989r
U nas co noc 4 pobudki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyy
Moja mala zasypia na rekach albo przy piersi, nie chce w ogole smoczka wiec ciezko jej samej zasnac w łożeczku, budzi sie bardzo róznie czasem raz czasem 3 razy w nocy w ogole nie ma reguły. A powiedzcie jak wasze dzieciaki spia w dzień, dużo maja drzemek i jak dlugo spią? Moja coraz krocej, łącznie wyjdzie jakies 3 godziny. Ja diety jeszcze nie rozszerzam, bo karmie piersia, zaczne za jakis miesiac teraz mala ma 4,5. zaczela sie obracaci widze juz ze lapie stopke jeszcze troche i zacznie pchac do buzi. Chrzcilyscie juz swoje malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Moja w dzień spi 3 razy. 2 razy po godzinie i raz ok pół godziny. W nocy też się czesto zdarza ze kolo 3-4 robi sobie godzinna podbudke na gaworzenie i zabawe - wtedy jestem wykonczona. A na jedzenie w nocy to tez różnie - czasem 2 razy a czasem 5. Nie ma stałego rytmu. My chrzciliśmy jak mala miała 2 miesiące - w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sie ciesze ze te forum powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWiktorii
U nas ogólnie tragedia ze spaniem w domu Przyzwyczaiła sie ze dwa razy wychodzi na spacerki i wtedy spi a w domu tylko się bawila Teraz drugi dzień siedzimy w domu to jakis katarek nas się przyplątał Sadze ze jutro juz wyjdziemy Wczoraj tylko na rękach usypiala panienka A później odkladalam ja na brzuszek bo uwielbia spac tak My chrzciliśmy Wiktorie jak miala 3,5 miesiąca Cieszę sie ze tak wczesniej Byla grzeczna przespala cala msze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWiktorii
A powiedzcie mi Wiktoria jakies dwa miesiące temu juz przewracala sie z brzuszka na plecki a teraz w ogóle tego nie robi Dużo leży na brzuszku bo wtedy wszystko widzi ale sie nie przekreca A za to jak leży na pleckach to przekręca sie na brzuszek Możliwe ze zapomniala jak sie to robi? Maja wasze maleństw juz zabki? U nas jeszcze nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyy
Nie wiem ile w tym prawdy, ale jak bylam na szczepieniu lekarka sie mnie pytala czy moja sie juz przekreca, ja mowię ze uda jej sie czasem z brzucha na plecy (tez lubi spac na brzuchu) bo czesto ja znajdowalam przekreconą podczas snu, a ona mi na to ze to sie zdarza przypadkiem, ze np glowka leci w ktoras tam strone i cialo za nia i dlatego jest obrot. Moze w przypadku Wiktorii to tez bylo przypadkowe, bo tym kalendarzu rozwoju obrot z brzucha na plecy świkadomy wystepuje ok 6-7 miesiaca, nie przypadkowe sa za to sa obroty z plecow na brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyy
My chrzcimy niedługo, syna tez tak chrzcilismy mial 5,5 miesiaca, mam nadzieje ze mala nie da czadu w kosciele. U nas zebow ani widu ani słychu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn O jak fajnie ze dziewczyny piszece. Młody tez ciągle przewraca się na brzuszek i tylko tak chce leżeć. Zębów jeszcze nie ma ale gryzie wszystko jak szalony. W nocy karmie przez sen zanim się położę ok 23 potem budzi się ok 3 i dopiero przed 7 rano. I taki schemat mamy praktycznie od urodzenia. Za to w dzień różnie czasem śpi raz czasem trzy zależy jak długo śpi. Na szczęście młody je i śpi dalej wiec jestem wmiarę wyspana. A chrzciny mieliśmy jak mały kończyl 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
U nas tez sie nie przewraca z brzuszka na plecki za to na brzuszek to wystarczy jej sekunda zeby sie przekrecic :-) Z zabkami u nas cisza, narazie nic sie nie dzieje ale innymforumowym dzieciom juz sie pokazuja :-) U nas ze spaniem tez jest taki problem, z tym ze to moja wina, bo anuczylam mala zasypiac na rekach. I ciężko mi ja przestawic na samodzielne zasypianie. Dzisiaj bylismy na szczepieniu, nawet nie zaplakala i jeszcze sie smiala do pielegniarki :-) wazy 6500. I nie wiem czy to po tym szczepieniu czy dzis taki dzien ale spala mi 2x po 2 godziny i teraz juz spi na noc :-) oby do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×