Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

No widzisz wcale taki wybredny nie jestem ;) A czy we wszystkim to się okaże wcześniej czy później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...witam spóźniony :) ...awaria prądu była i trochę czasu wytopilo :) miłego dnia wszystkim :) ...od dwóch dni rozmowa tak miła sie toczy że aż nie chciałoby sie przeszkadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Niecierpliwiec to z Ciebie;) Ale jako kobieta z racji nacji jaka mogę być? Tylko i wyłącznie niecierpliwa:) Na już i na teraz z full opcją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
Hej NR :) ...dzięki Madlen, to miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline a nie :P Ja jestem wyjątkowo cierpliwy :) Czasami ma dobre strony np. można szybko coś zdziałać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Aaaa, tzn., że robisz wyjątki w tej cierpliwości;) Hmm...szybko, przyjemnie i efektywnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
hahahahjestem zwolennikiem teorii środka w zasadzie w kazdej dziedzinie :) zatem preferuje umiarkowana cierpliwość, znaczy taka która z jednej strony napedza do jak najszybszego rozwiązania problemu z drugiej pozwala zastanowic sie nad optymalna droga jego rozwiązania ... jak to mowią co nagle to po diable :) ...no i wbrew pozorom im człowiek starszy i mniej czasu mu pozostaje jakos tak cierpliwszy sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline czasami trzeba są nieraz pewne granice wytrzymałości ;) Dobrze tak połączyć przyjemne z pożytecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...jak widać wszystko jest względne i zalezne od okoliczności, raz cierpliwość moze być powodem niezadowolenia (najczęściej panie narzekaja na zniecierpliwienie panów w sexie :) innym razem moze byc porzadana ...pozwala załatwić szybciej sprawy które tempa wymagają. Mysle jednak że suma sumarum w realnym życiu niecierpliwość prędzej szkodzi niz pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu też mi się tak wydaje, przez niecierpliwość można popełnić wiele błędów lub wypowiedzieć słowa ,których później będziemy żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...otóż to, juz tu chyba kiedys gdzies pisałem, właśnie te słowa czasem zbyt szybko wypowiedziane, możemy czasem poddac świadomej ocenie i bagatelizowac (powiedzial/la to w nerwach) jednak podświadomość odnotowuje niejako bez takich komentarzy i buduje gdzies tam w nas w środku jakąś skorupę która po latach coraz bardziej nas odgradza od autora tych słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem Fakt, takie słowa często ranią i przeprosiny w formie "wcale tak nie myślałam/em, tylko byłam/em zdenerwowany" mijają się z celem bo i tak nie odnoszą pożądanego skutku a rysa na szkle i ta pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline och już tak nie łap mnie...za słówka :P Wypowiedzianych słów już cofnąć się nie da niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
....no własnie nawet nie trzeba przeprosin, sami wiemy że to złośc była, sami jakby uspraiwdliwiamy tego kto to mówi, i świadomie nas to moze nawet nie rani bo "rozumiemy" okoliczności ...podświadomość jednak nie jest taka wspaniałomyslna i odbiera wszystko "dosłownie" stąd póxniej rysa, z czasem tych rys tyle ze już sie prze to szkło nie widzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem Ano, a podobno homo sapiens to człowiek rozumny a okazuje się, że nie ma wpływu na swoja podświadomość, która niby spójna z całością a jednak czasem tak odrębna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×