Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

Może to i dobrze, że są te ograniczenia bo wtedy wyobraźnia poszłaby w odstawkę a to jednak potęga jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
a dopiero mówiłem jak to dobrze miec marzenia :) ....czy to moze było gdzieś obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Ponoć każde marzenia są do spełnienia;) dobrze, ze nie mam gorączki to chociaż będę miała pewność, że to Ty tak na mnie działasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
zbieram się juz do domu :) miłej reszty dnia wszystkim, a Ty Madalline kuruj sie ... zdrówka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_realny
Madelline na mnie czas, praca czasem bardzo wciąga :O Szybko wracaj do zdrowia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Łóżkowa? To coś takiego jak barowa?:) Tak czy inaczej w obu tych miejscach dobrze jest mieć kogoś u boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bokiem to mi już ta kołderka wychodzi, ileż można leżeć. Może czas na jakieś bardziej twórcze zajęcie:) Pytanie tylko jakie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzien dobry Madeline tradycje trzeba podtrzymywac milego dzionka sa rzeczy ktore mozna robic na kolderce hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głodny w sensie jedzenia czy wzrastającego apetytu wprost proporcjonalnego do tej łóżkowej pogody?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej to drugie , wieczny głód można by rzec nie do zaspokojenia :D Ale jakimś ciastkiem z kawą też bym nie pogardził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Hmm to już podchodzi pod chroniczność:P Chętnych brak czy Ty taki wybredny?:) Kawą dysponuję i owszem ale z ciastkiem to już gorsza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak z przewlekłą chorobą ;) Nie jestem aż tak wybredny :P No może w ramach zabicia nudy przygotujesz jakieś ciasteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie zjadła szarlotkę na ciepło z bitą śmietaną i lodami:) Taki misz-masz smakowy bardzo mi odpowiada, z jednej strony kwaskowatość jabłek a z drugiej słodycz śmietany i orzeźwienie lodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×