Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

Boska Bardzo dobry pomysł, wczoraj Panowie namawiali mnie na taniec na stole to niech dzisiaj sami się wykażą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Wizja całkiem, całkiem tyle że w obecnym stanie nie mogę się wyginać ale popatrzeć też dobra rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline ten gość to ja tylko coś mnie wylogowało :D Popatrzeć można , ale chyba w łóżku to byś za długo nie wytrzymała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie lubię leżeć, więc obecny stan to męczarnia ale gdybym była w stanie użyteczności to patrzenie na taki obrazek szybko skończyłoby się przyjemnym osobistym zaangażowaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zamiary całkowicie mijają się z zamiarami choroby ale jak chcesz spróbować swoich sił w wyrywaniu to nie będę Ci zabraniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy od tego wyrywania sam się nie rozłożę i razem wylądujemy pod ciepłą kołderką :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz odpowiedni spadochron to lądowanie miałoby same plusy:P a minus w postaci rozkładania zszedłby na dalszy plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej taka przyjaźń jest możliwa. Jest ona różna na różnych etapach życia, bo przecież inaczej wygląda przyjaźń damsko-męska na studiach a ok 40-stki. Wtedy ma się już swoje rodziny, ale przyjaźń pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
moze po 40 jesteśmy bardziej odpowiedzialni, mamy rodziny , dzieci ... ale oprócz odpowiedzialnosci mamy niezrealizowane marzenia i fantazje, sporo frustracji ...a to nie sprzyja pozostawaniu przyjaźni jedynie w fazie przyjaźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem Święta racja. Może wtedy stabilizacja daje się bardziej we znaki i pragnie się zrobić jeszcze w życiu coś szalonego, może myśli się że to ostatni dzwonek na coś takiego a przyjaciel jest pod ręką. Zna nasze dobre i złe strony, wie co nas kręci i przyjaźń urasta do rangi romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
dokładnie tak ... zresztą jak już pisałem w kazdym wieku najczęściej przyjaźń przeradza się w miłość, w wielu przypadkach nieujawaniana platoniczną jednej ze stron, ...i jest utrzymywana właśnie aby chociaz byc obok ...z reka na pulsie a nóz się coś zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...organoleptyczne poznanie oczywiście że jest najlepsze niestety net ma jeszcze swoje ograniczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×