Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto po rozwodzie z orzekaniem winy?

Polecane posty

Gość gość
a nie pomyslalas czemu zaczal pic? kto jest temu wspolwinny, cos musialo byc z Toba nie tak, ze wymienil cie na alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pil przez prace rozmawialismy o tym , na terapiach tez powiedzial ze powodem picia byla praca( wojskowy). a skoro alohol jest lepszy niz ja - jego wybor. nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie gdy jest orzekanie o winie i nie udowodnisz wyłącznej winy, i sąd orzeka winę obojga każda ze stron może pozwać o alimenty na siebie jeśli udowodni że żyje jej się znacznie gorzej po rozwodzie. Istnieje ryzyko że nie udowodnisz tej wyłącznej winy i wtedy nie będzie bez orzekania tylko również i twoja wina. Nie wiem jak jest bez orzekania nie słyszałam nigdy i nie czytałam o alimentach w takiej sytuacji, ale wątpię żeby to było takie proste aby mąż dostał alimenty od zony bo nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet porzucił rodzinę i ma dziecko z inną to się z tego nie wymiga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwód jest miedzy mężem a żona a nie ojcem i dziećmi. Jak tak można pisać że porzucając mnie porzucił też i dzieci, i będę mu robić na złość bo raptem sobie przypomniał, że ma dzieci. Jak to sobie przypomniał skoro od początku pragnie z nimi większych kontaktów to znaczy, że nigdy o nich nie zapomniał. Czy ma być tylko od tego, żeby płacić alimenty? To jest bardzo egoistyczne i podłe zachowanie ze strony byłej żony, która w ogóle nie myśli o dzieciach. Tylko o tym jak tu się podle zemścić, odegrać się za porzucenie. Ech szkoda słów a najgorsze, że w tym wszystkim są dzieci między młotem a kowadłem. Sama byłam takim dzieckiem i gdyby matka mi zabraniał kontaktów z ojcem jaki by nie był dla niej, to bym miała do niej żal. Twoje dzieci kiedyś dorosną i same będą go odwiedzać, a do Ciebie będą czuły żal za te stracone lata i czas jaki mogły z nim spędzić a który ty im odebrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ojca dzieci będą miały żal że porzucił rodzinę głupia babo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód z orzekaniem o winie - mam za sobą. Powiem szczerze, ze chyba najgorsza przeprawa w moim życiu. Zdradzał mnie mój eks nagminnie, udało mi się zdobyć dowody na to i postanowiłam nie puścić go tak bez winy. Pomógł mi mój adwokat http://adwokatszewczyk.pl/, podtrzymywał we mnie wolę walki. I bardzo jestem teraz zadowolona i z wyniku rozprawy sądowej i wyroku. Dobrze mu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlugo to trwalo u ciebie? dowodow mialas duzo? on sie bronił? jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×