Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Osoby, które chca być modne, to ludzie mało inteligentni

Polecane posty

"Właśnie to chciałam udowodnić - że nie jest oryginalny." To, ze coś jest uskuteczniane przez więcej niż jedną osobe jedyną w swoim rodzaju, nie znaczy że nie jest oryginalne. Zresztą nie piszę że nie wolno nic kopiować od innych, tylko po co być "na czasie", bo jest różnica, między kopiowaniem czegoś niszowego, z kopiowaniem czegoś wszechobecnego w celu "nie odstawania" "Dalej mam dni, że siedzę w koszulce z czachą i w jeansach, ale to są te dni kiedy jestem nieumalowana i zamiast ugotować obiad jem kanapkę z nutellą" Tak, straszne łachudry z tych metalowców, ty lepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - to nie jest niszowe, to najbardziej typowy ubiór metali...przy okazji będący zbitką styli ściągniętych od innych. Jeżeli coś jest uskuteczniane przez ogromną grupę ludzi to nie jest oryginalne. Skoro na zlotach wszyscy wyglądają tak samo to wyglądając jak pół miliona innych ludzi nie jesteś oryginalna. Nie łachudry tylko lenie, ale nie ma w tym nic złego. Ja się lubię stroić, mój facet już nie. Tylko on nie udaje oryginalnego tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam sobie róg do picia alkoholu na imprezach plenerowych takich jak festiwale, albo picie w lesie z znajomymi lub innym zadupiu gdzie nie chodzi policja.Nic oryginalnego bo inni ludzie też tak czasem robią, nikt sie nie zdziwi jak zobaczy ten róg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj wiek usprawiedliwia twoja naiwność. Przekombinowalas - przeczysz sama sobie. Masz w doopie modę- a bardzo o niej myslisz. Gdyby miala w dooopie kupowalabys pierwszy lepszy ciuch w sklepie , albo brala z szafy co jest, lacznie z gaciami taty. I byloby ci wszytko jedno, czy jestes podobna do innych czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorszej durnoty nie słyszałam panno pseudointeligenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic oryginalnego, co drugi fan folk metalu taki ma...nawet JA taki mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przekombinowalas - przeczysz sama sobie. Masz w doopie modę- a bardzo o niej myslisz. Gdyby miala w dooopie kupowalabys pierwszy lepszy ciuch w sklepie , albo brala z szafy co jest, lacznie z gaciami taty. I byloby ci wszytko jedno, czy jestes podobna do innych czy nie." Ujmę to inaczej - nie rozumiem nie tyle samego faktu, że określony ciuch jest bardziej elegancki, przeznaczony dla okreslonej płci i tak dalej, bo to absurd - ale tego idiotycznego podejścia większości kobiet, które nosza ciuchy bo są modne w tym sezonie, podążania za najnowszymi trendami, na ogól przy jednoczesnej pogardzie dla osób, które za tymi trendami nie podążają, i podawania jako argumentu, ze coś jest lepsze bo jest modne, a cos jest gorsze bo niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc też tego nie rozumiem, ale traktuję to jako hobby tych ludzi (nie tylko kobiet). Tak samo nie rozumiem kolekcjonerów znaczków - ale oni kupują te znaczki, pokazują sobie nawzajem, chwalą się nimi. Pewnie krytykują mniej doświadczonych kolekcjonerów którzy za coś przepłacili albo przegapili okazję. Z modą może być podobnie, więc niech się ludzie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie teraz pomyślałam, że u mnie w domu czułąbyś się jak dziecko w sklepie z zabawkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szczerze mówiąc też tego nie rozumiem, ale traktuję to jako hobby tych ludzi (nie tylko kobiet)" Pogratulować hobby, to chyba tylko ogladanie M jak miłośc, albo patrzenie cały dzień przez okno co w trawie piszczy może być głupsze. "Tak samo nie rozumiem kolekcjonerów znaczków - ale oni kupują te znaczki, pokazują sobie nawzajem, chwalą się nimi" Tez nie do końca rozumiem wybrania sobie takiego przedmiotu hobby, ale to nie jest tak puste jak podążanie za modą, bo jednak cos wnosi, powoduje, że przyszli historycy, dzieki takim ludziom będą więcej wiedzieli o naszych czasach. "tak sobie teraz pomyślałam, że u mnie w domu czułąbyś się jak dziecko w sklepie z zabawkami" Dlaczego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moda kaurat jest ciekawa - mnie np. interesuje jej historia, poza tym to forma sztuki. Hobby można znaleźć we wszystkim i to niefair z Twojej strony, że krytykujesz cudze zainteresowania. Nie rozumiesz tego, nie wiesz jakie inne zainteresowania mają Ci ludzie, jak daleko sięga ich fascynacja modą, a powierzchownie krytykujesz. Robisz to samo co ludzie nazywający metal darciem mordy. xxxx a myślę, że spodobałoby Ci się moje mieszkanie bo ty chyba lubisz takie pierdoły jak rogi do picia. Moje mieszkanie jest pełne tego typu rzeczy - miesze, sztylety, noże, wspomniany rób, smoki, mam nawet książki z zaklęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moda kaurat jest ciekawa - mnie np. interesuje jej historia, poza tym to forma sztuki." To tez mnie interesuje, ale nie wydaje mi sie żeby taka przeciętna modna laska interesowała sie historią mody albo modą jako sztuką, i czymkolwiek poza tym, "jakie kurtki beda modne w tym sezone" :) mi sie za buty EMU obrywa, "bo niemodne, one były modne kilka lat temu, dlaczego je nosisz?!" a mi sie zwyczajnie podobają i są wygodne, to co mówie nie dotyczy tylko ubioru subkultury metalowej, jak ci sie zapewnie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale interesują się tym jak moda się zmienia i poniewż nie wiesz jak głęboko ktoś się czymś interesuje nie powinnaś z góry oceniać. Poza tym ty marudzisz, że ludzie nie znają jakiś zespołów. To podobne myślenie do twojego - jak ktoś się czymś bardzo interesuje to czasem zapomina, że nie wszyscy podzielają to zainteresowanie. Jest jeszcze inna kwestia - ludzie lubią sprawiać wrażenie. Jeżeli ktoś widzi samego siebie jako modną osobę to elementem podtrzymywania dobrego samopoczucia jest podtrzymywanie tego elementu. To czy to jest dobre czy nie to inna kwestia, ale nie można z takim jadem atakować czyjejś inteligencji bo ta osoba lubi nowe trendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pacz Kaska .wloczyle cyzalonczylem ale fo ja stary hipis. Zadalem ci pytanie pszed prcom acom przedrracom .dlaczego niemasz menszczyzny jak zdrowa dziewucha jeses? Niemow mi o bbedach bo tfa cipka niezna ortografi. Czemu taka jestes mædra a pupy niedasz kurde! O czekam na odpowiedz.ten misio niech sie nieodzywa bo jego jako pracodawce mam w d***e i jegowspopracownikow . Mil frajerze pytam Kasi:-) 666 odpowiedz a niezadawaj zasze pytań:-) byc se kaska odpowiedz bo sie kurwq w****ie e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia czemu cie nikt niedyma, kurde:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te osoby często uwazają że moda to jest niemalże jakieś powszechnie obowiazujące prawo do którego kazdy musi sie stosowac. to cecha ludzi mało inteligentnych. "Nie noś tego , bo nie modne, nie rób tego bo nie modne, dobrze że nosisz to bo modne". Dlatego mam prawo reagowac na nich negatywnie, skoro oni pewnie uważają, ze moja "niemodnośc" to stan nieprawidłowy, który powinnam zmienić zaczynając podążać za modą. Może sie niepotrzebnie czepiam z takim jadem, ale taka już moja mizantropiczna natura, ze denerwują mnie takie bezsensy w ludzkim zachowaniu. " To podobne myślenie do twojego - jak ktoś się czymś bardzo interesuje to czasem zapomina, że nie wszyscy podzielają to zainteresowanie." Ale ja doskonale wiem, ze nie wszyscy lubią to co ja, nie bez powodu nazywam sie ekscentryczka. " Jeżeli ktoś widzi samego siebie jako modną osobę to elementem podtrzymywania dobrego samopoczucia jest podtrzymywanie tego elementu. " "Jestem jak inni więc jestem fajna". Niezrozumiałe dla mnie, mam negatywny stosunek do takiego czegoś, i nie bede tolerancyjna na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu Katarzynka próbuje udowodnić, że jest inteligentniejsza od innych i znowu jej nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ty nie czujesz się fajna bo należysz do subkultury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesrem djobol w czystej postaci pre na twą cnote curo ma! Juz sie boisz czy jaja masz ,cnoto nieczysta. Zacharczalem. Wysylam ci suczmko malego diobolka powiedzialem mu ze jak cie nierozprawiczy to w***e mu widly wsadze. Jeszcze sie sierota wpiekle niedorobil nawet belki darmosjad kury syn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mimo to bardzo poważnie traktujesz tą całą swoją metalowość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lubie tą muzyke i ten ogólny klymat jaki sie z nią wiąże. Czuje że dobrze wybrałam mając te 14 lat i dając sie porwać przez ten nurt muzyczno-kulturowy, ale czuć sie lepsza - nie. Bo w sumie z czego, że należe do subkultury płytkich pozerów, z których spora część bedzie sie za 5-10 lat śmiać z siebie w młodości, że "kiedyś słuchali metalu ale z tego wyrośli" i pindolić podobne dyrdymały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia czemu cie nikf niedyma kurde:-( miala bys inspiracja sie fo nazywa. Sam paluch to zamalo kurde ,pisto djabelska eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tfa kaska ma ej kiu? Musze zmiezyc eteligecje hipisowskiego fiuta . Zaznaczam ze opuszki paluchow nam dwardzsze od twoich podeszw'suczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasico fy curo noemoja , zskad ty madroci fye masz w sobie! Zapomnialaś ze cyrograf podpisalaś? Dziecko juz nie fwojego ratg! Mojas ty zabo,moja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojas ty o tacie zapomnij! Jam c**isańy dijobelek maly:-) znajde tfa madrosc juz dzis snic bedziesz jak bul ci zadam cnoto, we snie:-) umyj pazury bedzie bolec ech:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×