Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcę schudnać

Polecane posty

Gość gość

witam, jestem dwa miesiące po porodzie chciałabym schudnąć czy ktoś zna skuteczne ćwiczenia na zgubienie oponki z brzucha i grube uda oraz tyłek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje poranne spacery, na czczo, po 45-60minut. Z muzyka. Spacery moga byc tez wieczorem. + dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to odżywiaj się zdrowo, nie tylko ze względu na malucha, ale i właśnie na siebie, poza tym wprowadzaj ćwiczenia, a ostatnia rzecz to karm naturalnie dziecko bo dzieciaki "pomagają" zrzucić kg do pewnego momentu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety nie karmie piersia bo nie starczało to mojej córci i nie dojadała;/ a ze spacerami to w sumie chodz 2-3 godzinki. ale to tak chyba nie schudne od tych spacerów wiec chciałabym jakies cwiczenia wykonywac w domu ale jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70% sukcesu to odpowiednia dieta :) Jeśli ćwiczenia w domu to najlepiej poszukaj sobie gotowych treningów na yt - większa motywacja, no i widzisz przy okazji jak poprawnie wykonać ćwiczenie. Spróbuj może filmików z MelB na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jak już ktoś pisał wcześniej , 70% sukcesu to dieta, a 30% ćwiczenia. Ja polecam aeroby, bieganie, natomiast chociaż raz w tygodniu powinien znaleźć się trening siłowy, bo to on nam kształtuje ciało ;) . Na pewno Ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia, to cześć procesu utraty wagi, ważne jest jeszcze co się je i w jakich ilościach. Po porodzie nie jest tak łatwo schudnąć, bo zmienia się gospodarka hormonalna, ale da radę!. Mnie pomogła Pani dietetyk z COiO. Polecam, b osą tam ludzie ogarnięci i z dużą wiedzą. Schudłam przy ich pomocy 19 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali654
Każdy może schudnąć.Wystarczą nie duże zmiany i dobre tabletki odchudzające.Tak było w moim przypadku.Dieta i Foreverslim.w końcu mi się udało.I nie było to wcale aż tak bardzo męczące.Więc jeżeli mi się udało to każdej innej osobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra miala ten sam problem po porodzie, to co robila: spacery jak najbardziej, zamiast windy schody, do tego zdrowe odzywianie i np. Mojito Slim (mojitoslim.pl), kory oczysci Ci organizm, bedzesz czula sie lzejsza i pomoze w zrzuceniu tych zbednych kilogramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszaczek20
wejdź sobie na http://metasport.pl/, tam są różne plany ćwiczeń, poza tym polecam hula hop, najlepiej takie z obciążeniem, np. kilogramowe - świetnie rzeźbi brzuch. możesz też robić brzuszki proste, skośne i odwrotne, na brzuch świetne albo zainwestować w rower stacjonarny, na stronie którą podałam jest fajny trening urozmaicający ćwiczenia na rowerze właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilsa
Raczej nie spacery. Może kup sobie rowerek stacjonarny i ćwicz każdego dnia w domu. ja tak zrobiłam, bo od miesiąca się odchudzam. Szczególnie chce pozbyć się cellulitu. Pół godziny do godziny dziennie jazdy i codzienne picie koktalju http://slimtox.pl/ żeby wypracowac zgrabną sylwetkę. Dobrze mi idzie, widzę postępy z tygodnia na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara111
Jeżeli nie karmisz dzieciątka piersią to możesz spróbować tabletek Foreverslim.Pomagają w szybszym zgubieniu niechcianych kilogramów.A jeżeli połączysz te tabletki z dietą to efekty będą jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla młodych mam, które chcą zadbać o swoje ciało, a przy tym nie tracić malucha z oczu, dobrym rozwiązaniem jest np. orbitrek. Dba o wiele partii mięśni, nie obciąża stawów, a możliwość zmiany prędkości ćwiczeń pozwala na łatwe dostosowanie intensywności treningu. Więcej informacji możesz znaleźć w tym artykule: http://www.abcfitness.pl/artykul/6-powodow-dla-ktorych-warto-cwiczyc-na-orbitreku/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.....mam do sprzedania pas odchudzający Tiens.....wystawiłam go na aukcji Allegro. Kiedyś go używałam, obecnie już go nie potrzebuję. Na aukcjach nadal kosztuje ponad 300 zł. Sprzedam za 180 zł. z przesyłką. Można do mnie napisać aganiok41 @wp.pl lub tel .517807520 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grincz
Też stosowałam Foreverslim.Efekty są na prawdę dobre.Tylko trzeba pamiętać o regularny braniu no i przede wszystkim i starać sie zmienić niedobre nawyki żywieniowe.U mnie efekt zmian to 11 kg mniej w niecałe trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że ćwiczenia to podstawa. Dodatkowo można wesprzeć się jakimś suplementem typu aqua slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonte
Ja postawiłam na Foreverslim.I było najlepsze co mogłam zrobić.Dieta i ćwiczenia wspomagane tymi ćwiczenia przyniosły naprawdę rewelacyjne efekty.Nie spodziewałam się sama taki efektów.Dla mnie spore zaskoczenie że dałam radę schudnąć 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie odchudzają się z wielu powodów. Najbardziej do odchudzania motywuje to, że zaczniemy lepiej wyglądać i poczujemy się pewniej w swojej skórze. Niestety zrzucenie kilku zbędnych kilogramów wcale nie jest takie proste. Znam wiele osób, które chcą schudnąć, ale nie robią nic w tym kierunku. Zbyt dużo osób za szybko się poddaje i nie udaje im się osiągnąć wymarzonej wagi. Ja mogę się przyznać, że walczyłam z nadwagą prawie 10 lat. Przez pierwsze pięć lat udało mi się zrzucić niewiele, choć próbowałam chyba wszystkich możliwych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie poddałam szukałam tak długo aż w końcu znalazłam dla siebie metodę na odchudzanie.Dużo ruchu ,niewielka zmiana w jadłospisie i Foreverslim.Myślę że spadek wagi o 11 kg w to całkiem niezły wynik.Wystarczy trochę pracy i odpowiednia motywacja i wszystko sie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mARIOLKA 66
kURCZE CI ludzie pomagaja schudnac! www.dieta4u.com.pl/dieta-dla-kobiet SKUTECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem na schudnięcie jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Można się wesprzeć też specjalnymi zabiegami na przykład z udziałem urządzeń Endermolab lub Maximus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlinia
Bardzo dobrymi tabletkami jest Foreverslim. Myślałam, ze jest przereklamowany ale rzeczywiście schudłam 14kg w ciagu trzech miesięcy. Jeśli ktoś nie wierzy to po prostu traci czas na głupie diety i tylko zyskuje na kg.A Foreverslim w rzeczywisty sposób pomaga schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chyba dużo ludzi "chcę schudnąć" oczywiście ja też do nich należę dlatego wzięłam się za siebie biegam dwa razy w tygodniu po jakiejś godzince, z jedzeniem uważam ale nie ograniczam jakoś bardzo i piję suplement aqua slim. Waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtamara
Również wspierałam swoje odchudzanie tabletkami Foreverslim.I był to strzała w dziesiątkę.Na początku nie sądziłam że uda mi się schudnąć aż tyle.Te tabletki przyspieszyły mój metabolizm zapobiegały napadom głodu.Mój wynik to 13 kg w niecałe trzy miesiące.Na żadnej diecie nie udało by mi się schudnąc aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikka555
Ćwiczę kilka razy w tygodniu nie podjadam. Mój ostatni posiłek o godz 18 i finito. Dzień zaczynam od zielonej kawy max, waga spada a ja zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczkkaa
Trzeba trochę silnej woli , ja ćwiczę regularnie, odstawiłam słodycze, jem małe porcje, więcej warzyw i owoców, i waga spada. Po treningu chodzę do sauny ale to tak raz w lub dwa razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam tabletki Foreverslim w moim przypadku ważnie nie tylko była sama utrata wagi ale to że w trakcie trzymiesięcznej kuracji nauczyłam się jeść tak że później nie miałam problemów z efektem jo-jo ani z utrzymaniem prawidłowej wagi.Bo po co sie odchudzać jeżeli potem wraca się do starych nawyków i na nowo tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkakto
Zapisać się na fitness można biegać wiadomo odstwić slodycze dania gotowane dużo warzyw i owoców, ja dodaje zieloną kawę max i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornellka
Podstawa to ćwiczenia wykonywane regularnie do tego odpowiednia dieta , dużo warzyw i owoców i zero podjadania , ostatni posiłek tak ok 18. Waga bankowo spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×