Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ivonaaa87

Powiekszanie piersi w UK

Polecane posty

Gość Ivonaaa87

Jestem 5 dni po operacji powiększania piersi . Mieszkam na stałe w Anglii i zdecydowałam sie na operacje właśnie tutaj. Byłam operowana przez doktora Mounira w Manchesterze. Niesamowicie przyjemny człowiek. Sama operacja trwała ponoć 40min. Najbardziej bałam sie narkozy. Jestem położną tutaj, pracuje w szpitalu i wiele razy widziałam znieczulenie ogólne, ale właśnie przez wiedzę jaka mam odnośnie możliwych komplikacji tego właśnie bałam sie najbardziej. Jak mnie wybudzili to płakałam jak dziecko. Moja wyjściowka to 75a (płaskie A) lekarz po obejrzeniu mojej całej figury stwierdził ze 380cc bedą najlepsze. Ja bałam sie ze bedą wyglądać bardzo nienaturalnie, wiec zdecydowalm sie na 325cc mentor high profile okrągłe. Nie wiem jak duża jest opuchlizna ale chciałabym zeby juz nie były mniejsze. Mogłam zdecydować sie na troszkę większe... Tak jak pisałam na początku dzisiaj jest moj 5 dzień po operacji.... Najbardziej bolą w nocy, jak próbuje zasnąć. Do tego mega ból pleców od tej beznadziejnej pozycji w jakiej muszę spać. Od wczoraj ten bol jest taki piekacy. Czy któraś z was tez tak odczuwala? I mnie rownież boli bardziej prawa piers, być może dlatego ze jestem praworeczna... Implanty są umiejscowione pod mięśniem. Poza tym mam czucie praktycznie na celej piersi, albo lekarz jest mistrzem albo ja mam szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłabym zrobić sobie takiej krzywdy, a sama mam mały biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmartha
Hej :) ja mieszkam w Irlandii Północnej :) nie odpowiem na Twoje pytanie, ale sama Ci je zadam:) ja na piersi dopiero się decyduje.. Jednak nie wiem czy wybrać Polskę czy Właśnie Uk.. Mogłabyś mi powiedzieć ile zaplacilas i jak wyglądały przygotowania do operacji..? Wielkie dzięki Marta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam konsultacje w Transform, tam cena od 4.500£. Wszystkie konsultacje przed i po są darmowe. Byłam juz prawie zdecydowana na nich słysząc ze jest to liderska firma w tej dziedzinie. Aczkolwiek zaczęłam szukać opinii o lekarzach tam pracujących. Znalazłaby dwóch o których wyczytałam super rzeczy od innych dziewczyn juz po operacji. Zadzwoniłam aby umówić sie z którymkolwiek z nich. Jeden nie miał terminów przez kolejne 2 miesiące bo był na urlopie w międzyczasie a drugi poinformowano mnie ze juz dla nich nie pracuje. Zaproponowali mi jakiś innych lekarzy. Zgodziłam sie na konsultacje ale zaraz po odłożeniu słuchawki zaczęłam googlowac nazwisko i wyczytałam kiepskie opinie. Wiec zaczęłam szperac dalej i wciąż przejawiała sie nazywsko tego chirurga który juz nie przyjmuje u nich wiec wyszukalam jego obecne miejsce pracy. Zadzwoniłam i sie umówiliśmy na konsultacje. Nazywa sie dr Mounir, jest akgierczykiem z pochodzenia ale ma niesamowite doświadczenie, i jest przemilym gościem! Cena u niego wyszła dużo mniejsza tylko 3.350£ Dzisiaj jestem 5 dni po operacji, żałuje troszkę ze go nie posluchalam i nie wzięłam większych. Mam takie pełne B a chciałam C. Jeśli jakoś jeszcze mogę Ci pomoc to pisz! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewcia
Hej Mozesz napisac wiecej o tym lekarzu. Gdzie przyjmuje ? Jak to przebuegalo? Ile lezalas po operacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonaaa87
Dr Mounir przyjmuje w Manchester. Poszukaj na Google a na pewno znajdziesz informacje. Po operacji wzięłam 2 tyg urlopu i to było ok. Moje implanty zostały włożone pod mięsień wiec ból był mega przy kładzeniu lub wstawaniu z pozycji leżącej dlatego oniemal spałam na siedząca z wielka ilością poduszek po prostu... bolało mega ale bierzesz przeciwbólowe i do przodu. We wresniu będzie 3 lata. Nadal mam słabe czucie sutków... są bardzo wrażliwe bo jestem w ciąży :) i zamieRzam karmić piersią. Juz pierwszy pokarm zaczął sie pojawiać także bardzo sie cieszę zd wszystko działa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem umowiona za tydzien na konsultacje w hospital group w Southampton,jakies opinie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Southampton
Hej hej ! Ja też myślałam o Southampton. Moim problemem jest nie tylko mały, a trójkątny i w dodatku sflaczały biust którego nienawidzę .Czytałam gdzieś że w UK można zrobić biust przez NHS. Orientujesz się może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mam pojecia czy robia na NHS. Ale wiem ze mozna na raty,jade jutro na konsultacje moze czegos sie dowiem wiecej jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullka6
Ivonaaa87 czy mozesz skontaktowac sie ze mna na meila, prosze :) anullka6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci ładny w biust w uk przecież tam zawsze pada i zimno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net

Czy ktoras z was wie jak rozkladaja na ile rat powiekszenie piersi w £ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka

Czy wy robilyscie wkoncu w tym Southampton ? Jesli tak to jakiego chirurga wybralyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
Dnia 9.04.2019 o 11:55, Gość Net napisał:

Czy ktoras z was wie jak rozkladaja na ile rat powiekszenie piersi w £ ?

U nas w Szkocji dokladnie nie wiem ja dopiero idę na konsultacje ale znajoma robiła w zeszłym roku i miała rozłożone na 4 lata po 80 f . Do tego chyba tylko musiała przed operacja wpłacić 500 f 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×