Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMLM

MLM model biznesu przyszłości ?

Polecane posty

@gośćMLM: @ @ @ MLM to g****o ? ha ha. Etat to g****o. Człowiek pracuje kilkadziesiąt lat po to żeby zdechnąc na załosnie niskiej emeryturze. Codziennie 8-9 godzin stracone. Jaki trzeba mieć wyprany mózg żeby pracować w taki sposób przez kilkadziesiat lat. @ @ @ Wytłumacz mi, jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg, żeby pierniczyć takie głupoty? Co ty głąbie możesz wiedzieć o pracy na etacie, skoro nigdy w życiu nie pokalałeś się żadną uczciwą robotą? Jesteś nieudacznikiem i żebrakiem. I pomyśl, że twoi starzy "tracą" te 8 godzin dziennie, żebyś mógł sobie tu trollować. Ale nie bój się, nie skończysz szkoły, to w końcu wywalą cię na zbity pysk. W końcu kto normalny utrzymywałby przez kilkadziesiąt lat takiego nieroba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Nie wiem czy nieudacznik czy nie. Ale z pewnością cham i prostak oraz ignorant. Jaką wiedzę o MLM może on mieć skoro uparcie twierdzi, że MLM to piramida finansowa. Jaką wiedzę może mieć skoro nigdy w żadnym MLMie nie był. El camillo opiera swoją wiedzę na opiniach innych ludzi a nie na faktach. @ @ @ A dlaczego nie? Swoją wiedzę opieram na obserwacjach. Rozmawiałem z wieloma ludźmi, którzy wcześniej zajmowali się tym szajsem. Byłem też na kilku spotkaniach wprowadzających, gdzie mlm-ki próbowały mnie zwerbować. Czytałem też opinie ludzi w sieci. Poza tym nie trzeba mieć żadnej specjalistycznej wiedzy ekonomicznej, żeby domyślić się, że to wszystko jest ściemą. Poza tym sam jesteś burakiem, chamem i prostakiem. Pokazujesz to niemal w każdym komentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo el camillo, jak ty mnie dobrze znasz. I to tylko po moich komentarzach. Dla twojej wiadomości, nie mieszkam juz od dawna z rodzicami bo mam własne mieszkanie, nie pracuje na etacie tylko na zlecenie jako informatyk bo tak mi jest wygodniej a MLM to moje dodatkowe źrodło dochodu. Poznałem ludzi którzy zarabiają w MLM duże pieniądze i wiem, że MLM działa. I tylko o to chodzi. Wyraziłem zdanie, że etat to strata czasu bo moża pracować w inny bardziej wygodny sposób i mieć więcej czasu dla siebie. A ty jeśli nie chcesz być chamem i prostakiem to przestań ludzi wyzywać na forum. Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zlecenie bo tak mu wygodniej ahahhhhahahha dobre. Bo nikt takiego nieudacznika nie chce zatrudnić proste. I dlatego musi latać z perfumkami i psioczy na etat bo jest takim debilem ze nikt mu go nie chce dać. Po co mu wyprany mlmek w pracy? Żeby im startery wciskać? Proste. No to mamy cały obraz kretyna:) folomeyev tez na początku czarowal i kłamał aż w końcu wszystko wyszło i skończył jak skończył. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc półgłówkiem zeby stwierdzic ze MLM jest lepszy niz etat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie pisałem ze MLM jest lepszy niż etat. Napisałem tylko, że praca przez kilkadziesiąt lat na etacie to głupota i totalna strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dobra już sie nie tłumacz :D jełop jesteś i tyle. Wystarczająco sie już ośmieszyłeś głupku na zleceniu :D naciągacz mlmowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne to jest to że Ci tak łeb wyprali :D mnie to nie dotyczy - mam za co życ bez żebrania zleceniowcu mlm :D 400 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćMLM: Przecież to ty tu wszystkich wyzywasz. Dla ciebie mlm-owski głupcze każdy, kto nie podziela twojej pasji akwizycją jest frajerem czy burakiem. Sam zaczynasz te pyskówki a później płaczesz, gdy ktoś ci odpowie tym samym :) - - - @ @ @ Brawo el camillo, jak ty mnie dobrze znasz. I to tylko po moich komentarzach. Dla twojej wiadomości, nie mieszkam juz od dawna z rodzicami bo mam własne mieszkanie @ @ @ Zarabia 400 zł miesięcznie na śmieciówce i ma własne mieszkanie :D hahaha Za tą astronomiczną kwotę nie utrzymałbyś nawet kawalerki :) No chyba, że pod nazwą "własne mieszkanie" kryje się noclegownia dla bezdomnych i pokój współdzielony z jakimś parkowym żulem :D - - - @ @ @ nie pracuje na etacie tylko na zlecenie jako informatyk bo tak mi jest wygodniej a MLM to moje dodatkowe źrodło dochodu. @ @ @ hahaha Informantyk za 5 groszy :) I to jeszcze na zlecenie :D Nie ośmieszaj się gościu. Poza tym ciągle bajdurzysz, bo już kiedyś wmawiałeś nam, że pracujesz na etacie a mlm-owskie żebractwo to twoje dodatkowe zajęcie, teraz twierdzisz że etat fuj i strata czasu ;) Głupek z ciebie :D - - - @ @ @ Poznałem ludzi którzy zarabiają w MLM duże pieniądze i wiem, że MLM działa. I tylko o to chodzi @ @ @ Poznałeś ich wirtualnie czy podczas szkolenia? No bo w MLM każdy zna kogoś, kto zna kogoś kto ... kto ma syna, który kupił sobie Mercedesa za pieniądze zarobione na akwizycji :) Tam wszyscy pierniczą głupoty i tylko do naiwniaków to trafia. - - - @ @ @ Wyraziłem zdanie, że etat to strata czasu bo moża pracować w inny bardziej wygodny sposób i mieć więcej czasu dla siebie @ @ @ Tak, a później zdychać z głodu na emeryturze albo biegać do MOPS i psioczyć na rząd i państwo polskie, że okradają ludzi. No ale jak się było głupim za młodu, to co począć na starość? :) "wygodny sposób", "więcej czasu dla siebie"? A co ty chcesz robić w tym wolnym czasie? Trollować kafeterię? Masturbować się przy katalogach FM-ku? Po tym forum można stwierdzić, że ty masz zbyt wiele wolnego czasu. Lepiej znajdź sobie jakąś dziewczynę, tylko koniecznie z mlm-ku. Bo żadna normalna nie zainteresowałaby się takim frajerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ To smutne, że tak uważasz @ @ @ No, z pewnością będzie mu strasznie przykro ;) Stracić szansę na Mercedesa z MLM ;) yyy Tyle przegrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Nigdzie nie pisałem ze MLM jest lepszy niż etat. Napisałem tylko, że praca przez kilkadziesiąt lat na etacie to głupota i totalna strata czasu. @ @ @ A kilkadziesiąt lat żebrania w MLM nie jest głupotą? A co potem? Głodowa emerytura (lub jej brak) czy ulica? A może zdanie się na łaskę rodziny? Żal.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj El camillo głupi trollu. Jak ci się to nie nudzi, takie pisanie bzdur na forum. Robisz wszystko, żeby wyszło na twoje, żeby twoje zdanie było najwazniejsze i oczywiście prawdziwe no bo wszystko opierasz na faktach. ha ha śmiechu warte. Trolluj dalej, Ja chętnie się pośmieje z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie jest tak, że wszystko zależy od charakteru? Jedni ludzie świetnie działają zamknięci w biurze, innym dobrze idzie sprzedaż bezpośrednia, a programów partnerskich jest nieco, zawsze można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camilo to załosny tepak spec od błedów ortograficznych nie karmic trolla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćMLM: @ @ @ Oj El camillo głupi trollu. Jak ci się to nie nudzi, takie pisanie bzdur na forum. Robisz wszystko, żeby wyszło na twoje, żeby twoje zdanie było najwazniejsze i oczywiście prawdziwe no bo wszystko opierasz na faktach. ha ha śmiechu warte. Trolluj dalej, Ja chętnie się pośmieje z Ciebie. @ @ @ I kolejny, pozbawiony sensu komentarz mlm-owskiego trolla :) Ty tępaku jak już żywcem nie masz co powiedzieć, to kopiujesz te same głupoty i myślisz, że jesteś fajny. Masz tak wyprany mózg, że już dawno straciłeś kontakt z rzeczywistością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@EsiaCzekoladowa: Te wszystkie partnerskie programy i mlm-y to pic na wodę. Ściema i oszustwo. Mącenie ludziom w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to twoje wszystkie komentarze są bardzo z sensem. W każdym komentarzu pieniczysz głupoty i wyzywasz. Typowy cham i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masz tak wyprany mózg, że już dawno straciłeś kontakt z rzeczywistością" A propos powtarzania się, ten twój tekścik czytałem na tym forum juz wiele wiele razy. I kto tu sie powtarza buraku co ? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępy głąbie, znowu mnie wyzywasz od buraków, a później będziesz płakać, że to ja cie obrażam :) Naprawdę masz narąbane w tej głowie. Niezły paranoik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Za to twoje wszystkie komentarze są bardzo z sensem. W każdym komentarzu pieniczysz głupoty i wyzywasz. Typowy cham i prostak. @ @ @ Ile to już razy słyszałem to samo? Powtarzasz się tępaku :) Naprawdę upośledzony z ciebie żebrak :) Aż żal człowieka bierze, gdy widzi taką życiową niedojdę jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem el camillo, że nadal trollujesz na forum ha ha. Skoro tak nienawidzisz MLMu to napisz wszystkim co proponujesz zamiast MLM ? Tylko nie pisz, że lepiej jest pracować kilkadziesiąt lat na etacie bo cie wysmieje. Masz jakąś ciekawą alternatywę czy nadal nic nie napiszesz i bedziesz wyzywał i trollował jak do tej pory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ty zakompleksiony trollu wróciłeś po tygodniowym "szlabanie" na komputer :) Tobie nie ma czego proponować, bo takiego śmierdzącego nieroba nie zatrudniliby w żadnej pracy. Ty po prostu do niczego się nie nadajesz, tylko do żebraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat powinie brzemieć "mlm model g****a przyszłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem przekonana, czy filozofia mlm jest taka dobra, ale jeżeli po prostu ktoś ma dużą sieć kontaktów, smartfona i chce zyskać dodatkową kasę, to polecam program partnerski lepszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne mlm-y, żadne programy partnerskie czy lepsze oferty. To wszystko ściema dobra dla marzycieli i naiwniaków. Nikt normalny się na to nie załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×