Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMLM

MLM model biznesu przyszłości ?

Polecane posty

"Pojechała po nim jak po szmacie hahahahha " Straszne, chyba się załamię ha ha. Jeden komentarz i tyle wyzwisk. WOW. Widać, że jesteś człowiekiem na poziomie. Chyba wszystkie antyMLMki takie są. Na każdym forum, w każdym temacie o MLM da się to zauważyć. Już odpowiadam na twoje konkretne pytanie. Nie jestem folomejewem aczkolwiek jakiś czas temu wymienilismy się paroma mailami. Oooo i jeszcze więcej komentarzy. Widać troll zaczyna szarżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zasługujesz na takie wyzwyski reprezentując tutaj swój żałosny poziom :) Mimo wszystko powodzenia. Może coś wyżebrasz. Mentora folomeyeva (bo tak sie poprawnie pisze nazwisko tego żebraka) masz w żebractwie odpowiedniego. No i poziom podobny. W jego wieku też będziesz nadal nikim jak on sam. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy poziom jest lepszy od żebraka w mlm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dostałeś znowu po mordzie co hahhahahahahahah kaban z mlm hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po przeczytaniu postów gośćMLM jedno wiem na pewno: NIGDY tego "biznesu". NIGDY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest właśnie MLM :D wieczne poniżenie, bieda, żebranie i jedno wielkie pośmiewisko :D hahahahhahaha co za debilem trzeba być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja napisałem jeden post :) nic nie jesteś w stanie stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćMLM na podstawie jednego postu jest w stanie wszystko stwierdzić :D :D hahaha czy sie nadajesz czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie tak działa MLM he he he głupi troll gośćMLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitkaaa
co za kretyn. I jak tu mieć dobre zdanie o mlm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakręcajcie się dalej głupki. Brakuje tu jeszcze El camillo. Pewnie zaglądnie tutaj po północy albo nad ranem i odpisze na wszystkie komentarze jak zwykle. Będzie się z czego pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już jest z czego się pośmiać :D z ciebie głupku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekiedy zaglądam w celach rozrywkowych na tematy mlm. Mogę stwierdzić jeden fakt, każdy wyznawca emelema ma bardzo silne skłonności masochistyczne i swą postawą budzi zwykłą litość. Może dlatego też niekiedy coś ktoś od takiego kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To typowy przygłupi mlmek przecież. Na tym ich działalność polega. Wzbudzają litość to czasem ktoś jakieś niepotrzebne g****o kupi od palanta..... Żadne odkrycie :) Ale fajnie sie czyta jak się poniża mlmek przy tym eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak odpowiada na wszystko nasz pachołek :D hahaha pisz mlmuś pisz :D natychmiast piesku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się poniżam ? ha ha dobre. A wy niby kim jesteście i co robicie na tym forum ? czerpiecie perwersyjną przyjemnośc z wysmiwania innych ludzi którzy zarabiają pieniądze w inny sposob niz wasz ? Spływa to co tutaj piszecie bo przeciez w żaden sposób nie zaszkodzicie ani mnie ani branży MLM. Wyluzujcie gimby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępy prostak z mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ja bede pisał a ty mi odpisuj. Hau hau piesku. Piesek el camillo też mi niebawem odpisze. Ładnie wytresowani jesteście ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pies! Pisz dalej piesku! Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×