Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMLM

MLM model biznesu przyszłości ?

Polecane posty

@ @ @ Śmieciowe umowy nie są złe przecież. Śmieszy mnie, że prawie każdy ich tak unika. @ @ @ hahahaha :D Co za oszołom, wielki biznesmen który nawet nie wie co to śmieciówka :D Popracuj sobie na takich zleceniach wielki byznesmenie przez 20 lat, to później dostaniesz głodową emeryturę, że nawet na leki nie będziesz miał :) I to wielkie 400 zł za kosmetyki w MLM nic cie nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ A gdzie jest napisane, że firma zmienia dystrybucje z tradycyjnej na MLM ? Znowu nic nie kumasz. Jest napisane "decyduje się" a nie że "zmienia", a to duża różnica. Nic dziwnego, że macie spaczone pojęcie o MLM skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem. @ @ @ A ty umiesz czytać ze zrozumieniem głąbie? Pewnie nie. Posiłkujesz się jakimś mlm-owskim bełkotem, skrypcikiem który dają podczas szkolenia. I nawet nie rozróżniacie marketingu internetowego z sieciowym (czyli złodziejski mlm). Marketing internetowy to reklamowanie się na tych wszystkich Facebookach czy innych szajsach. Z kolei MLM to akwizycja. Nie znam żadnej uznanej na rynku marki, która zdecydowałaby się przejść w taki śmieszny obwoźny handelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ A gdzie ja pisałem, że jakaś firma zmieniła dystrybucje z tradycyjnej na MLM ? Nigdzie. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ale ja nigdzie nie pisze, że jestem biznesmenem. Nie jestem akwizytorem bo nie biegam z torbą produktów po domach i nie staram się na siłę ich sprzedać żeby coś zarobić. Zanim zaczniesz się mądrzyć na forum dowiedz się co to jest : MLM, piramida finansowa, sprzedaż bezpośrednia. Najważniejsze żebyś zrozumiał o co w tym chodzi. Wtedy nie będziesz pierniczył głupot jak El Camillo. @ @ @ Właśnie to ty pierniczysz głupoty i wciąż powtarzasz swoje brednie jak mantrę. I do tego chyba sam nie czytasz swojego spamu przed wysłaniem. Cały czas uparcie twierdzisz, że ten śmieszny mlm-owski obwoźny handelek to wielki biznes, więc siłą rzeczy sam nazywasz siebie biznesmenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ No tak, zarabiałeś 5-7 tyś zł miesięcznie i tak o dałeś sobie z tym spokój tak ? ha ha ha. Dziwnym trafem ja znam parę osób z mojego miasta które zarabiają dużo więcej ode mnie. I wiem, że jeśli będę pracował to za jakiś czas bedę zarabił tyle co oni. Aż im zazdroszczę teraz. Jeden gość którego niedawno poznałem własnie kupuje mieszkanie za pieniadze wlasnie zarobione w MLM. Aż mu zazdroszcze bo gość jest młodszy ode mnie o 5 lat i już taki sukces, a ja dopiero zaczynam. I to daje mi motywacje. A wy dalej możecie psioczyć na cały MLM itp. A ja i tak będę robił swoje. @ @ @ Oczywiście, w MLM każdy zna kogoś, kto ma szwagra, który ma brata, którego to syn kupuje sobie mieszkanie albo Mercedesa za kasę zarobioną w MLM :D Ileż to takich bajek usłyszałem w życiu :) Czuję się jakbym był na tym waszym szkoleniu w kawiarni :) A skąd wiesz, że będziesz tyle zarabiać? Masz na to jakieś gwarancje? A skąd wiesz ile oni zarabiają? Jesteś naiwniakiem, który ulega bajcarzom :) Nie rozumiesz tego głąbie, że on nie zajmował się żadnym mlm, bo wtedy jeszcze nie było czegoś takiego, tylko sprzedażą bezpośrednią? Wy cały czas uparcie twierdzicie, że MLM to nie jest sprzedaż bezpośrednia (chociaż jest a wy ciągle kłamiecie). Wtedy nikt na coś takiego nie mówił MLM. A w latach 90. można było trochę zarobić na czymś takim. W końcu jak ktoś miał czego nie było w sklepach to mógł liczyć na obroty. Teraz, kiedy rynek jest przesycony różnym rodzajem towarów to łapka na frajerów twojego pokroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ I z tym się zgadzam w 100 %. @ @ @ Bo jesteś tępym akwizytorkiem z wypranym mózgiem. I cały czas bazujesz na "wiedzy" zaczerpniętej ze szkoleń. Marketing szeptany wcale nie jest lepszy. To widać choćby po Kafeterii. Jak widzę tych wszystkich trolli, które wklejają linki i próbują aranżować dyskusję to odechciewa mi się tego czytać. Ale wiadome, że tępe mlm-ki muszą jakoś promować te swoje/ badziewne produkty, bo inaczej nikt by tego nie kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj napociłeś się El Camillo, napociłeś. Jak znajdę chwilę czasu to może odpisze ci na te twoje brednie. I pewnie każdy twój komentarz (pseudo argumenty) jestem w stanie podważyć. Ze mną w dyskusji nie wygrasz bo jesteś tylko zwykłym durnym trollem. Na siłę wszystkim wciskasz kit. Sam uwierzyłeś w te swoje bzdury i jesteś obłąkany. Na innych forach mnóstwo jest takich śmiesznych ludzi jak ty. Beka z was jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gośćMLM dziś No tak, zarabiałeś 5-7 tyś zł miesięcznie i tak o dałeś sobie z tym spokój tak ? ha ha ha." Tak, bo to niezwykle stresujące zajęcie i nie da się długo pociągnąć. Polecam każdemu komu trzeba kasy ale jako zarobek doraźny, ja w takim właśnie momencie życia zajmowałem się takim handlem. Oczywiście mówię o sprzedaży urządzeń drogich gdzie za jedną sprzedaż jest około tysiaka prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co tego tłumaczyć temu debilowi, bo on i tak nie zrozumie. Myśli, że pozjadał wszystkie rozumy, bo dał sobie wyprać mózg i uwierzył, że tanie podróbki perfum uczynią go bogaczem :) Dla takiego głupa najlepszym przykładem jest to, że tym MLM w Polsce zajmuje się nieco ponad 100 tysięcy osób. I jakoś nie widzę, żeby po polskich drogach nagle przybyło 100 tysięcy nowych mercedesów, jak i lista 100 najbogatszych Polaków nie "urosła" o 100 tysięcy biznesmenów z mlm :P Ale niech sobie sprzedaje te badziewne kosmetyki i wierzy w to, że za 10 lat stanie się milionerem. Bo kiedyś na pewno się stanie. W końcu na Babińskiego 29 w Krakowie witali już niejednego Napoleona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćMLM: @ @ @ Oj napociłeś się El Camillo, napociłeś. Jak znajdę chwilę czasu to może odpisze ci na te twoje brednie. @ @ @ Nie wątpię ;) W końcu ciebie podnieca rozmowa o tym śmiesznym obwoźnym handelku. Choćby nie wiem na jak niskim poziomie byłaby prowadzona :) Jesteś seksualnym dewiantem z mlm i tyle :) Jaki ty zapracowany, że "może znajdziesz czas". A co ty tępy gimbie masz do roboty? Lepiej zabieraj się za naukę śmierdzący nierobie, bo na stare lata będziesz żebrać o zasiłek. I tyle będziesz miał ze swego biznesu :D A tak poza tym, to sam sobie zaprzeczasz trollu. Miałeś już nie odpowiadać na te komentarze. Ale jak widać chęć zaspokojenia swych potrzeb zwyciężyła :) - - @ @ @ I pewnie każdy twój komentarz (pseudo argumenty) jestem w stanie podważyć. @ @ @ Nie. Co najwyżej robić dobrą minę do złej gry. Ludzi, którzy mają jakieś argumenty próbujesz przekrzyczeć swoimi bajeczkami. U mlm-ków to standard. - - @ @ @ Ze mną w dyskusji nie wygrasz bo jesteś tylko zwykłym durnym trollem. @ @ @ No nie wygram ale to dlatego, że to ty jesteś tępym trollem i nawiedzonym akwizytorkiem. Będziesz jak mantrę powtarzał bajeczki, które nakazało ci mówić twoje sekciarskie guru z mlm i nie przyswoisz żadnych argumentów, które mogłyby zakłócić tę cukierkową wizję. - - @ @ @ Na siłę wszystkim wciskasz kit. Sam uwierzyłeś w te swoje bzdury i jesteś obłąkany. Na innych forach mnóstwo jest takich śmiesznych ludzi jak ty. Beka z was jest i tyle. @ @ @ Tak, beka z nas, beka z ludzi rozsądnych :) Śmiej się i wszystkich dookoła nazywaj świrami. Przecież wariat też jest święcie przekonany, że wszyscy z jego otoczenia są nienormalni, a tylko on jako jedyny jest normalny :) I ty jesteś na najlepszej drodze do tego, żeby stać się takim czubkiem i wylądować w Kobierzynie. Tam w pokoju bez klamek będziesz mógł liczyć swoje miliony zarobione na MLM. Będziesz miał na to sporo czasu :D Skoro tak ci źle na tym świecie, to może zaszyj się w jakimś lesie jako pustelnik. Tam będziesz mógł zwierzątkom opowiadać o cudownych mlm-ach bez ryzyka, że ktoś cię wyśmieje albo nazwie żebrakiem :D Nie głąbie, ja niczego nie wciskam. To ty wciskasz ludziom bajeczki o cudownych biznesach i namawiasz ich, żeby kupowali jakieś gowno. Dałeś sobie wyprać mózg i teraz nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może uważać inaczej. Sam jesteś obłąkany w tym sekciarskim amoku. Przez to słodkie pierdzenie całkowicie straciłeś kontakt z rzeczywistością. Może kiedyś się obudzisz, ale wtedy najprawdopodobniej będzie już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @Mam kilku stałych klientów bo ktoś komuś powiedział, że ja jestem w MLM i np dzięki mnie ta osoba może kupić jakieś produkty bez konieczności zapisywania się do grupy. I takie osoby do mnie przyszły, zamówiły produkty po czym ja zamówiłem je w sklepie internetowym. Na drugi dzień te osoby przyszły do mnie i je odebrały. Wytłumaczyłem ci to najprościej jak potrafię. W MLMie nie chodzi o to, żeby latać po ludziach jak głupi i na siłę wciskać produkty. Ja osobiście nie lubię sprzedawać, nie jestem akwizytorem. Robię reklamę firmie i zachęcam do przystąpienia do grupy konsumentów. Ot cała filozofia MLM. Ale pewnie i tak nic nie zrozumiałeś :/ @ @ @ Tak, z pewnością oni walą do ciebie drzwiami i oknami i nie możesz się od nich opędzić :) Mieszkasz w jakieś małej wsi, że do najbliższego marketu jest 10 km a to gowno które oferujesz jest takie cudowne, że nikt z twoich sąsiadów nie może się bez niego obyć :) Poza tym wcześniej pisałeś, że niczego nie sprzedajesz, więc znowu sobie zaprzeczasz. Już zaczynasz się gubić w tym swoim trollerskim bełkocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komentarza. Niezłą bekę mam z ciebie El camillo tępy trollu. Jesteś najwiekszym oszołomem na tym forum. Jeszcze nigdy takich bzdur nie czytałem. To jedyne forum na którym się udzielasz czy na innych forach też jesteś tak wyśmiewany jak tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze ja się też udzielę :) Moim zdaniem znacznie bardziej się ośmieszasz ty gościu z MLM :) On przedstawia fakty. A ty jeszcze masz wyprany mózg tym gównem. OStatnio byłam na takim spotkaniu i potwierdzam. Banda oszołomów z wypranymi mózgami. Gadaja o mercedesach a jeżdżą tramwajami czy starymi fiestami. Żałosne. Lepiej sie trzymać od takiej sekty z dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha. I wyrobiłaś sobie opinię po odbyciu jednego takiego spotkania. Gratuluje inteligencji. On przedstawia fakty ? niby w którym miejscu. Bo do tej pory nie przedstawił żadnych faktów a jedynie wyzwiska pod adresem ludzi którzy w MLM działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie napisałam głupku że po JEDNYM spotkaniu sobie opinie wyrobiłam ???? Wskaż proszę to miejsce :) Poza tym na każdym spotkaniu jest podobna banda oszołomów :) A tutaj choćby widać że każdy MLMek jest właśnie takim oszołomem :) Przypominasz tego gada folomeyeva który mi w mailach swojego czasu te cudowne pomysły na "biznesy" chciał wcisnąć :) On nawet pomysły swoje chciał po złotówkę sprzedawać. A może to ty ???? :D oszołomienie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś koleżanką El camillo ? Czemu piszesz do mnie "głupku". Znowu brak kultury i ignorancja tak samo jak u El camillo i jemu podobnych. Na tym forum chyba wszyscy przeciwnicy MLMu muszą prezentować dno. Jesteście gorsi niż najwięksi fanatycy MLM. Zero kultury i wiedzy na temat. ŚMIESZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zachowujesz sie jak głupek i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie jestem koleżanką elcamillo. Odpowiedz na moje pytania "mądralo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zachowuje się jak głupek ? Niby w którym miejscu ? Bo zachwalam MLM o którym wiem więcej niż Ty i El Camillo razem wzięci ? Ja potrafie czytać ze zrozumieniem w przeciwieństwie do El Camillo. Przekonałem się o tym wiele razy w tym temacie. Na jakie pytanie mam ci odpowiedzieć ? Bo żadnego konkretnego pytania nie zadałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest głupek :D :D :D wystarczy poczytać jego posty. Głupek gamoń debil i kretyn z mlm :D :D :D właśnie tacy są potrzebni do lizania rowów mlmowych za kilka groszy hahahahahaha pajac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to: "A gdzie napisałam głupku że po JEDNYM spotkaniu sobie opinie wyrobiłam ???? Wskaż proszę to miejsce usmiech.gif" I nie wiesz co ja wiem o mlm więc daruj sobie swoje wyssane z palca opinie. Znasz mnie z dwóch postów. O MLM wiem więcej niż Ty. Tak mogłabym napisać utrzymując twój nędzny poziom rozmowy mlmku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze pytałam czy nie jesteś tym gadem folomeyevem. Też nie zauważyłeś ? I to jest Twoje czytanie ze zrozumieniem ? Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napisz coś ciekawego o MLM. Czekam niecierpliwie. El camillo już wystarczająco zaniżył poziom tej dyskusji. A ty mu pomagasz jak widzę. Nic tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechała po nim jak po szmacie hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz najpierw na moje pytania :) Znowu omijasz. Gdzie Twoje "czytanie ze zrozumieniem" ? :) Typowy wyprany mlmek - jak mu pytanie nie pasuje to odbija piłeczki :) Nie?le was "wyszkolili" he he. Podatne ułomki :D Żałosne człowieku żałosne...... Idz lepiej pożebraj. Lepiej na tym wyjdziesz. A niczym od żebraka nie odbiegasz tutaj ;) Poza tym że żebrak czasem bardziej inteligentny od Ciebie jest. Zazwyczaj. Głupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahha dokładnie - s********j żebrać tłumoku :D ahhahahahah jak mu pocisła :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to ten pawian folomeyev od pomysłów za złotówkę hahahahahhahahah p******y mlmek :D :D :D D: dobrze gościuwo mu pogoniłaś pomyjami po ryju. Od tego tu jest hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folomeyev to ty ? Przyznaj się wieprzu bo ci znowu zrównany "byznes" z gównem hahahhahahahahah OSZUST I ZŁODZIEJ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziwnie moje pytania omija :) Jak każdy wyprany mlmowy móżdżek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×