Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMLM

MLM model biznesu przyszłości ?

Polecane posty

Gość gość
dobry piesek !!!! szczekaj dalej ruski kundelku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pies !!!!!!! Siad !!!! I daj głos kundlu ruski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj Rosjan. To ukraiński knur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_judyta
Witajcie, jesli chodzi o MLM , to jest do bardzo ciekawy biznes.Trzeba spełniać przede wszystkim kilka warunków. 1.Produkty dopasowane do Cibie 2. Duża grupa kontaktów 3.Mega duży upór i wytrfałosć. O tym biznesie mówi coraz wiecej znanych i szanowanych osób np ostatnio Tomasz Kamel. Wiele firm stacjonarnych powoli powoli zaczyna prowadzać ten rodzaj marketingu. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę monavie z którą ja współpracuje. Jest niesamowita opcja przetestowania biznesu przez 90 dni, wówczas ryzykujemy tylko 100zł. Jeśli chcesz więcej informacji to obadaj ten link http://monavie-polska24.pl wszystko jest napisane jak krowie na rowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 200 g*****en dziennie na ryj MLMków :D coś cudownego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FM hahhahah niezły biznes hahahah głupi pedał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idealne śmieszne zajęcie dla tego psiego debila :D niech lata po blokach z testerami głupek :D Apropos daj głos piesku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FM juz 10 lat na rynku światowym. Coraz więcej dystrybutorów, coraz wiecej klientów. Produkty coraz lepszej jakości i coraz bogatsza oferta. To się nazywa rozwój. A wy hejtujcie dalej. Tylko tyle potraficie ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że to rozwój. Dzięki takim debilom jak ty hahaha :D Na tym to polega. Pieski ganiają na kogoś a firma sie rozwija bo ma bande debili co na nich robią z siebie jeszcze większych debili :) PROSTE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ludzie są największym kapitałem tych firm. To my jesteśmy klientami, to my robimy reklamę tym firmom, to my sprzedajemy ich produkty. Firma się rozwija i My także, a do tego zarabiamy pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 zł na miesiąc :D a mercedesa w życiu mieć nie bedziesz ofiaro MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że niedorozwój wcześnie zaczął dziś spamować :D Wczoraj też, jeszcze 10.00 nie było a wielki biznesmen na śmieciówce zaczął wygłaszać swoje komunały :D Jest tak jak mówiłem, gdy chodziłem do szkoły, to od czwartku bardziej lajtowy był jedynie piątek :) Nic dziwnego, przyszły milioner z MLM nawet nie zdąży zamknąć za sobą drzwi ale musi dorwać się do kompa i szukać kolejnych naiwnych do swej piramidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ FM juz 10 lat na rynku światowym. Coraz więcej dystrybutorów, coraz wiecej klientów. Produkty coraz lepszej jakości i coraz bogatsza oferta. To się nazywa rozwój. A wy hejtujcie dalej. Tylko tyle potraficie ha ha. @ @ @ To fantastycznie, że Trawiński tak się rozwija i tyle zarabia :) Ale osiąga to głównie dzięki takim frajerom jak ty :D Gościu nie musi zbyt wiele wydawać na reklamę. Wystarczy, że nałapie żebraków twojego pokroju i zleci im sprzedawanie tych swoich gratów za jakąś jałmużnę. A te durnie robią to w podskokach, bo uwierzyli, że niedługo będą wielkimi biznesmenami w Mercedesach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ ja przynajmniej przekazuje fakty, a ty tylko zasłyszane nieprawdziwe opinie innych ludzi. To duża różnica. @ @ @ Gowno a nie fakty. To zwykła propaganda, na którą nabierają się jedynie naiwniaki twojego pokroju. W PRL-u działacze PZPR też rozprowadzali plakaty i ulotki jak to Polacy kochają komunizm. Opierasz się jedynie na blokach pisanych na zlecenie. "nieprawdziwe opinie innych ludzi" A jakież to są te nieprawdziwe opinie? Wytłumacz mi głupku jak opinia może być nieprawdziwa? Rozumiem, że nieprawdziwa opinia to tylko taka, z którą ty się nie zgadzasz? Och dzięki jaśnie oświecony milionerze z MLM, za wskazanie mi drogi, którą mam kroczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćMLM jest właśnie wypisz wymaluj takim mlmowym jełopem do latania z testerami :D hahahaha głupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Owszem, ludzie są największym kapitałem tych firm. To my jesteśmy klientami, to my robimy reklamę tym firmom, to my sprzedajemy ich produkty. Firma się rozwija i My także, a do tego zarabiamy pieniądze. @ @ @ I zapomniałeś dodać, że "to my jesteśmy największymi FRAJERAMI, z których te firmy żyją. To my swoim lamerstwem nabijamy im kieszenie". :D To żaden rozwój. Cwaniaki typu Trawiński znaleźli sobie tanią siłę roboczą w postaci naiwnych akwizytorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Bez komentarza. Niezłą bekę mam z ciebie El camillo tępy trollu. Jesteś najwiekszym oszołomem na tym forum. Jeszcze nigdy takich bzdur nie czytałem. To jedyne forum na którym się udzielasz czy na innych forach też jesteś tak wyśmiewany jak tutaj ? @ @ @ A wiesz gdzie ja mam tą twoją bekę upośledzony sekciarzu z MLM? :) Mnie nikt nie wyśmiewa tępy bucu. Jedynie ty ale to nie jest żaden wyznacznik, bo psychicznych nie należy brać pod uwagę :) To co piszę to nie są bzdury tylko fakty, z którymi ty mlm-owski pajacu będziesz się musiał kiedyś pogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Camilo 100% racji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Camillo wczesniej się z ciebie smiałem ale teraz wzbudzasz we mnie jedynie litość. Znowu piszesz o faktach, ale zrozum w końcu że pierniczysz głupoty. Cięzko ci to zrozumieć bo jesteś zwyczajnie głupi. Jak już pisałem wcześniej masz bardziej wyprany mózg niż najwięksi fanatycy MLM. To jest żałosne. Nie będę ci odpisywał szczegółowo na twoje komentarze bo nie ma sensu odpowiadać na takie brednie. Szczekaj dalej psie i wyzywaj. Tyle ci zostało na tym forum pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćMLM: Jak na razie to ty tu najgłośniej szczekasz upośledzony gnoju :) Widzę, że powróciłeś do swej wcześniejszej agresywnej retoryki. Zmiana nicku nic nie pomoże, cham pozostanie chamem :) - - @ @@ El Camillo wczesniej się z ciebie smiałem ale teraz wzbudzasz we mnie jedynie litość. @ @ @ Nie sądzę capku ;) Myślę, że wzbudzam twoją wściekłość, bo przez część moich komentarzy możesz stracić kilka potencjalnych ofiar swoich manipulacji. A to może rozzłościć każdego przyszłego milionera z MLM. Więc płacz dalej trollu :D - - @ @ @ Nie będę ci odpisywał szczegółowo na twoje komentarze bo nie ma sensu odpowiadać na takie brednie. @ @ @ To coś się zmieniło, bo jeszcze 2 dni temu chciałeś na wszystko odpowiedzieć odgrażając się, że masz bardzo mocne argumenty. Czyżby skończyły się te pseudo argumenciki czy może pani w szkole zadała dużo pracy domowej na poniedziałek :) - - - @ @ @ Jak już pisałem wcześniej masz bardziej wyprany mózg niż najwięksi fanatycy MLM. To jest żałosne. @ @ @ Wytłumacz mi skończony debilu jak mogę mieć wyprany mózg, skoro nigdy nie uczestniczyłem w waszych sekciarskich szkoleniach z MLM? :P - - - @ @ @ Znowu piszesz o faktach, ale zrozum w końcu że pierniczysz głupoty. @ @ @ To zdanie chyba nie wymaga żadnego komentarza :D Jest tak logiczne jak cały MLM :P Proponuję ci głupku cofnąć się o kilka klas szkoły wstecz, to może zrozumiesz jak wielkie pierdoły opowiadasz :D -- - @ @ @ Cięzko ci to zrozumieć bo jesteś zwyczajnie głupi. @ @ @ Swój pozna swego ;) Szukasz sobie kolegów przez internet, jełopku z mlm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Stwierdzasz fakt ? a to ci dopiero. To nie fakt tylko subiektywna opinia pojedynczej osoby. @ @ @ No proszę, a jeszcze nie tak dawno pisałeś coś o "niewłaściwych opiniach". Dla ciebie trollu każda negatywna opinia o MLM jest niewłaściwa. Właśnie tym charakteryzują się wyprane mózgi. Nie przyjmują do wiadomości, że mogą się mylić. Poza tym znowu się mylisz, bo: 1. To nie jest opinia pojedynczej osoby, tylko całej rzeszy ludzi. 2. To co tu przytaczamy to niestety (głównie dla was) ale są fakty. Fakty potwierdzone i nie masz żadnych argumentów, żeby temu zaprzeczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co El camillo ulżyło ci ? zwyzywałeś, wyśmiałes i czujesz się pewnie lepszym człowiekiem co ? brawo dla ciebie za bycie chamem i prostakiem. Wszyscy są z ciebie dumni że tak dzielnie bronisz swojego zdania w internetach. Ciekawe czy w 4 oczy byłbyś takim chojrakiem. Coś mi się wydaje, że nie. :D :D Napisałes, ze cham pozostanie chamem. Zgadzam się. To do ciebie świetnie pasuje. Uwierz, że zadnej wsciekłosci we mnie nie wzbudziłeś. Jesteś obiektem moich drwin. Nie szukam w internecie żadnych potencjalnych kilentów lub partnerów biznesowych więc w żaden sposob nie mozesz mi zaszkodzić swoimi komentarzami. Nie zawsze też chce mi sie odpisywać tobie. Uważam po prostu ze nie warto cię codziennie karmić głupi trollu. A teraz czekam na kolejne "fakty" ze MLM to piramida finansowa itp. Znowu się posmieje z tych "faktów". Na wielu stronach o MLM twoje "fakty" juz dawno zostały obalone przez ludzi którzy osiagneli sukces w MLM. Każda osoba która zarabia jakiekolwiek pieniądze w MLM jest dowodem na to, że MLM działa i można w nim osiągnąć sukces. I Ty tego nie zmienisz. Nazywaj ich frajerami z wypranymi mózgami. Nic ci to nie da. Możesz mnie wyzywać a ja i tak nadal będe robił swoje. Hejtuj dalej. Tylko to ci zostało prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu cie ośmieszyl mlmowy debilu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×