Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMLM

MLM model biznesu przyszłości ?

Polecane posty

Gość gość
A on i tak jest zwycięzcą, a co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gównem nie zwycięzcą! Jako osoba związana z kilkoma MLM mogę stwierdzić że wszystkie negatywne opinie o MLM biorą się z dzialalności pseudoMLMów takich jak właśnie osioł gośćMLM. Jest typową zakałą naszego biznesu i przez takiego właśnie dupka jesteśmy uważani za złodziei domokrążców lub oszustów. Opanuj się chłopie i nie ośmieszaj siebie a przy okazji nas i naszego biznesu. Skompromitowałeś sie już wystarczająco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto to mówi. Pierwszy twój post a już wyzywasz. "gównem" "osioł" Kolejny gość bez kultury osobistej. Sam się ośmieszyłes buraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich jak ty należy tak traktować.... Pokazujesz tutaj kim jesteś. Głupkiem i żałosnym dzieckiem do bicia dla trolli. Gratuluję zakało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nikomu. Wszyscy ci mówią jak to wygląda i kogo z siebie robisz a ty dalej swoje. Naiwny głupi człowieczek po praniu mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Piszę o pozytywach MLMu ale to ja mam wyprany mózg a wy jesteście tymi rozsądnymi ktorzy od MLMu trzymaja się z dala. MLM to zło i wszyscy powinniśmy być niewolnikami na etacie. Działalnosci gospodarczej też nie załozycie bo brakuje pomysłu, pieniędzy i odwagi. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
camilo to nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nieudacznik czy nie. Ale z pewnością cham i prostak oraz ignorant. Jaką wiedzę o MLM może on mieć skoro uparcie twierdzi, że MLM to piramida finansowa. Jaką wiedzę może mieć skoro nigdy w żadnym MLMie nie był. El camillo opiera swoją wiedzę na opiniach innych ludzi a nie na faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam działalność od dawna. Niepotrzebnie uogolniasz ..... fajnie po tobie jadą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhahahhahahana hahahhahahahha co za ciul hhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ camilo to nieudacznik @ @@ Odezwał się wielki akwizycyjny "udacznik" :) Ty też zarabiasz grosze na śmeciówce i kreujesz się na wielkiego milionera jak twój druh? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośćMLM: @ @ @ No tak. Piszę o pozytywach MLMu ale to ja mam wyprany mózg a wy jesteście tymi rozsądnymi ktorzy od MLMu trzymaja się z dala. MLM to zło i wszyscy powinniśmy być niewolnikami na etacie. Działalnosci gospodarczej też nie załozycie bo brakuje pomysłu, pieniędzy i odwagi. Ehhh @ @ @ To nie są żadne pozytywy, tylko wydumane oczekiwania. Sam jesteś niewolnikiem piramidy finansowej z wypranym mózgiem, który za wszelką cenę nie chce dopuścić do siebie takiej myśli. Znam setki osób, które pracują na umowie o pracę i one wcale nie czują się niewolnikami. No ale ty, jaśnie oświecony mlm-ku próbujesz im wmówić, że są nieszczęśliwi :D Ty też nigdy nie założysz żadnej działalności i będziesz takim nieudacznikiem żebrzącym za kieszonkowe. Zresztą sam przyznałeś się, że robisz na śmieciówce mlm-oski biznesmenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydumane oczekiwania ? ha ha. Skoro ja zarabiam to znaczy, że MLM działa i wiem że mogę zarabiać jeszcze więcej. To logiczne. Niby czemu jestem niewolnikiem? W każdej chwili mogę zrezygnować bez jakichkolwiek konsekwencji. I w którym miejscu próbuje wmówić innym że są nieszcześliwi ? Robię na śmieciówce bo tak mi się podoba i tak mi jest wygodniej. A ty widzę nie mozesz tego wszystkiego pojąć, jak zwykle zresztą. Może twoim zdaniem powinienem zrezygnować z MLM i tym samym zrezygnować z dodatkowego zarobku tak ? To byłby najgłupszy pomysł jaki mógłby mi przyjść do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
à propos tego artykułu. Strasznie słaby. Spodziewałem się czegoś lepszego bardziej rzeczowego i na poziomie. Ot zwyczajna opinia człowieka który nie lubi MLM. Taki sam artykuł mógłbym napisać Ja o tym jak bardzo nie lubie pracy na etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Wydumane oczekiwania ? ha ha. Skoro ja zarabiam to znaczy, że MLM działa i wiem że mogę zarabiać jeszcze więcej. To logiczne. @ @ @ Nie, to nie jest logiczne. Zarabiasz grosze i wcale nie wiesz, że zarobisz więcej. No chyba, że tak ci wmówili :) - -- @ @ @ Niby czemu jestem niewolnikiem? W każdej chwili mogę zrezygnować bez jakichkolwiek konsekwencji. I w którym miejscu próbuje wmówić innym że są nieszcześliwi ? @ @ @ Bo dałeś się zmanipulować i wyprać sobie mózg ;) Do tego wmawiasz innym, że są niewolnikami. A przecież ludzie pracujący na etacie też mogą się zwolnić w każdej chwili. I gdzie tu logika capku? Gadasz głupoty. - - - @ @ @ Robię na śmieciówce bo tak mi się podoba i tak mi jest wygodniej. A ty widzę nie mozesz tego wszystkiego pojąć, jak zwykle zresztą. @ @ @ Nie, bo tak chce firma i to im jest wygodnie a nie tobie ;) Gdybyś chodził do szkoły, to wiedziałbyś czym się charakteryzuje taka umowa i nie pisałbyś takich głupot ;) No tak, nie pojmuję jak można być tak głupim, żeby dać się dymać jakimś naciągaczom i jeszcze być szczęśliwym z tego powodu :) - - @ @ @ Może twoim zdaniem powinienem zrezygnować z MLM i tym samym zrezygnować z dodatkowego zarobku tak ? To byłby najgłupszy pomysł jaki mógłby mi przyjść do głowy. @ @ @ Już zrobiłeś największą głupotę, wstąpiłeś do jakiejś piramidy finansowej i poddałeś się praniu mózgu na szkoleniu. I drugą najgłupszą rzecz, zacząłeś robić z siebie błazna na Kafeterii :) Niżej upaść już nie można :D Sam dobrze wiesz, że to nie jest żaden zarobek tylko kieszonkowe, więc nawet się nie ośmieszaj :) Szczerze powiedziawszy, to mam to głęboko w duupie, czy zrezygnujesz z tego śmiesznego obwoźnego handelku czy też nie. Ale zawsze zabawnie jest poczytać sobie w sieci wpisy takich "biznesmenów" z MLM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ à propos tego artykułu. Strasznie słaby. Spodziewałem się czegoś lepszego bardziej rzeczowego i na poziomie. Ot zwyczajna opinia człowieka który nie lubi MLM. Taki sam artykuł mógłbym napisać Ja o tym jak bardzo nie lubie pracy na etacie. @ @ @ I vice versa. Tak samo twoje wklejki przedstawiają propagandowe wpisy zakochanych w MLM sekciarzy, którzy złapią się wszystkiego, żeby tylko zwerbować do tego interesu kolejnych towarzyszy niedoli ;) Żadnej rzeczowej dyskusji, samo koloryzowanie i propaganda. Jak tak bardzo nie lubisz etatowej pracy, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się zwolnić ;) Ach zapomniałem, przecież takiego nieroba jak ty nikt normalny by nie zatrudnił. Więc masz ten plus, że nie musisz :D Naprawdę nie rozumiem takiego pierniczenia. Przecież nie mamy już komunizmu, gdzie był obowiązek pracy. Jak ci nie pasuje, to możesz być żebrakiem proszącym o zasiłek czy zapomogi z MOPS-u i też udawać wielkiego biznesmena :) Kompromituj się bardziej, droga wolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Po mnie jadą ? Akurat mam to gdzieś. Jestem anonimowy @ @ @ Z takich samych powodów mam gdzieś twoje docinki i obelgi :) Nie wiesz jak się nazywam ani gdzie mieszkam, więc mam w duupie mamrotanie jakiegoś mlm-owskiego trolla. Aż dziw mnie bierze, że robisz sobie z tego powodu tak wielkie nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ I kto to mówi. Pierwszy twój post a już wyzywasz. "gównem" "osioł" Kolejny gość bez kultury osobistej. Sam się ośmieszyłes buraku. @ @ @ Wygarnął ci prawdę, to od razu burak. Ale jak ty obrażasz to jest spoko. Moralność kalego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie tracić czasu odpiszę ci el camillo najprościej jak potrafie na te twoje głupoty. Zarabiam grosze to fakt a raczej dorabiam bo jak juz pisałem jest to mój dodatkowy dochód. Owszem wiem że będę zarabiał więcej bo tak wynika z planu marketingowego i mojego wysiłku włożonego w budowę tego biznesu. Ludzie mogą się zwolnić z etatu, owszem ale wtedy przestaną zarabiać cokolwiek. W MLM jest coś takiego jak dochód pasywny tak więc nawet przez 3 tygodnie mogę nic nie robić a i tak po miesiącu te marne 400 zl będe miał. Owszem robię na śmieciówce bo tak mi jest wygodniej i w FM i w drugiej pracy jaką mam. Jeśli bardziej mi się bedzie opłacać załozyc firme to sobie ją zarejestruje, jaki problem. I niby kto mnie dyma ? Skoro robię co chce i zarabiam to kto mnie dyma. Nikt. na etacie gdy jesteś zwykłym pracownikiem, dyma cię kazdy, od kierownika w górę. I nikomu to jakoś nie przeszkadza prawda. Czemu zrobiłem głupotę skoro zarabiam w MLM ? Najwieksza głupotą jest praca na etacie przez kilkadziesiąt lat po 8-9 godzin dziennie. Jak to ktoś na tym forum napisał "Jest to totalna strata czasu" I ja się z tym zgadzam. Nie wygarnął mi prawdy ten gość. A nawet gdyby tak było to używając słow "gównem" i "osioł" udowodnił, że nie jest osobą której warto wysłuchać. Ja pierwszy nigdy nikogo nie wyzywałem. Ty to robisz od samego początku a ja ci w ten sam sposób odpowiadam bo nie zasługujesz moim zdaniem na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny ten głupek z mlm. Ale świetnie się ośmiesza ;) 400 zł :) biznesmen z mlm. .. to jest właśnie mlm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są żadne głupoty debilu :) Sam dobrze wiesz, że to jest prawda tylko nie chcesz tego przyznać. - - @ @@ Zarabiam grosze to fakt a raczej dorabiam bo jak juz pisałem jest to mój dodatkowy dochód. @ @@ No tak, bo tym "głównym" źródłem dochodu są zasiłki i zapomogi dla ubogich :) - - - @ @ @ Owszem wiem że będę zarabiał więcej bo tak wynika z planu marketingowego i mojego wysiłku włożonego w budowę tego biznesu. @ @ @ A masz na to jakieś gwarancje? Czy ten pseudo marketingowy plan jest jakimś dokumentem? Bo umowa o prace jest dokumentem, na którym można się oprzeć w razie konfliktu z pracodawcą. Ty tym swoim planem możesz sobie co najwyżej podetrzeć dupsko :) Masz bardziej sprany mózg niż myślałem :D - - - @ @ @ Ludzie mogą się zwolnić z etatu, owszem ale wtedy przestaną zarabiać cokolwiek. @ @ @ A mlm-ki nie? Państwo wiecznie cię nie będzie utrzymywać śmierdzący nierobie. W końcu wylądujesz na ulicy :) - - - @ @ @ W MLM jest coś takiego jak dochód pasywny tak więc nawet przez 3 tygodnie mogę nic nie robić a i tak po miesiącu te marne 400 zl będe miał. @ @ @ W MLM pasywny dochód to jest dobrze ci znana zapomoga z MOPS. Żadnych innych pasywnych dochodów w tym śmiesznym handelku nie ma. Jest nawet takie powiedzenie: W MLM pasywny dochód jest jak Yeti. Wszyscy o nim słyszeli ale nikt go nie widział :D Żeby dostać te marne 400 zł to musisz się nieźle nażebrać. A jeśli będziesz nic nie robić przez 3 tyg. to nawet tyle nie będziesz miał :D - - - @ @@ Owszem robię na śmieciówce bo tak mi jest wygodniej i w FM i w drugiej pracy jaką mam. @ @ @ Nie, robisz tak, bo to wygodne dla twojej pseudo firmy. Dla ciebie nie jest to korzystne, choć sam o tym nie wiesz, bo dałeś sobie wyprać mózg ;) Popracuj sobie pół życia na takich śmieciówkach, to zobaczysz jaką emeryturę dostaniesz. Nie będzie cię stać nawet na kawalerkę w postkomunistycznym bloku z wielkiej płyty, byznesmenie z MLM :D - - - @ @ @ Jeśli bardziej mi się bedzie opłacać załozyc firme to sobie ją zarejestruje, jaki problem. @ @ @ Nie założysz. Bo jak już sam tu wspominałeś nie masz pomysłu ani pieniędzy. Poza tym z tych swoich marnych 400 zł nawet nie opłacisz sobie ZUS-u, więc nie pisz głupot ;) - - - @ @@ I niby kto mnie dyma ? Skoro robię co chce i zarabiam to kto mnie dyma. Nikt @ @ @ Twoja ukochana firma MLM ;) I to na każdym kroku. Na płaceniu za katalogi, próbki czy inne materiały promocyjne a także za przesyłkę. To powinny być koszty firmy. A jeśli przerzucają je na ciebie a ty jeszcze się z tego cieszysz to znaczy, że jesteś mega frajerem :) I do tego dają jeszcze do podpisania śmieciową umowę, bo przez to mają mniejsze koszty. Ale frajer z mlm tego nie wie, bo on myśli że jest biznesmen :D - - - @ @ @ na etacie gdy jesteś zwykłym pracownikiem, dyma cię kazdy, od kierownika w górę. I nikomu to jakoś nie przeszkadza prawda. @ @ @ A w tym swoim śmiesznym MLM nie jesteś nawet takim "zwykłym pracownikiem" tylko tanią siłą roboczą. Tobie nie trzeba płacić, wystarczy jedynie dać kieszonkowe za rozprowadzanie tego szajsu a taki akwizytorek będzie cały w skowronkach. A dla firmy to są grosze. Cieszą się, że mają całą watahę takich frajerów ;) - - - @ @ @ Czemu zrobiłem głupotę skoro zarabiam w MLM ? Najwieksza głupotą jest praca na etacie przez kilkadziesiąt lat po 8-9 godzin dziennie @ @ @ A co ty możesz o tym wiedzieć durny mlm-ku? Nigdy tego nie doświadczysz, bo nikt w życiu nie zatrudni takiego nieroba na żaden etat. Nawet na 1/4 etatu przy zamiataniu ulicy czy grabieniu liści w parku :D Pozostają ci jedynie bajeczki zasłyszane podczas szkolenia :) - - - @ @ @ Jak to ktoś na tym forum napisał "Jest to totalna strata czasu" I ja się z tym zgadzam. @ @ @ Nie "ktoś" tylko TY. Jesteś jedynym głąbem na tym forum, który wyznaje takie absurdalne tezy i nikt normalny się z tym nie zgodzi :) - - - @ @ @ Nie wygarnął mi prawdy ten gość. A nawet gdyby tak było to używając słow "gównem" i "osioł" udowodnił, że nie jest osobą której warto wysłuchać @ @ @ A ty niby jesteś? :D Szczególnie z tym swoim burackim językiem :) - - - @ @ @ Ja pierwszy nigdy nikogo nie wyzywałem. Ty to robisz od samego początku a ja ci w ten sam sposób odpowiadam bo nie zasługujesz moim zdaniem na szacunek. @ @ @ Chyba naprawdę masz schizofrenię ;) Opuść tą sektę, nim stanie ci się jakaś krzywda :P Najpierw coś robisz a później się tego wypierasz i przypisujesz swoje właściwości innym. To już choroba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo El Camilo. Ale po nim to i tak spłynie jak w muszlę klozetową i dalej będzie bredził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu mlmek osmieszony :) tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jedziecie po nieudaczniku :) mlm to g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLM to g****o ? ha ha. Etat to g****o. Człowiek pracuje kilkadziesiąt lat po to żeby zdechnąc na załosnie niskiej emeryturze. Codziennie 8-9 godzin stracone. Jaki trzeba mieć wyprany mózg żeby pracować w taki sposób przez kilkadziesiat lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaki bo nie pracuję na etacie i 8-9 godzin mnie nie dotyczy. Temat jest o MLM a nie o etacie. A MLM to też g****o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Brawo El Camilo. Ale po nim to i tak spłynie jak w muszlę klozetową i dalej będzie bredził @ @ @ Szczerze wątpię, żeby ten debil cokolwiek zrozumiał. To już jest przypadek beznadziejny ;) Jednak najbardziej żal mi jego rodziny. Nie chciałbym mieszkać z takim naciągaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×