Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Gość gość
eLKa😘🌻:) jakie winko Ci polać żebyś całkiem się rozpłynęła?:) Wadi 😘możesz zaczynać,pełnia tuż,tuż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie piję. Nie będę się męczyła przecież :D Abym się dziś rozpłynęła poproszę 7 niebo, kagora lub witoshę. Masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witosha!bardzo dobry wybór proszę Pani:) szczególnie do wieczoru przy kominku:) już podaję:) [ a dużo musisz wypić?,może od razu dwie butelki przyniosę:D] Wadi już wyje do księżyca?:) dzisiaj jest jak z bajki,taki piękny wylazł zza lasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Aż mi dziwnie nieswojo tak z tym soczkiem wiśniowym w ręku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak przyniosę dwie... :) Ironio a Tobie dużo trzeba?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa tak dużo czasu nie mamy:) po dzisiejszym dniu padnę zaraz jak kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Lubię:-D Może aż tak długo trzymać nie będę:-D obawiam się, że wcześniej zrobiłoby się z niego jezioro dla muszek owocówek:-D Gościu;-) nooo tak trochę...w zasadzie to niewiele:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...no dobra,przyniosę trzy:) Kotka chyba się na księżyc zapatrzyła... albo na Kocura... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to trzy chętne były,jak przyniosłem to żadnej nie ma... No cóż....,sam wypiję;) Spokojnej nocy:) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwość to cnota podobno Tajemnico... wiem, że żadne z nas jej nie ma ale czasem mógłbyś udawać :D :P Pod prysznic poszłam by przyjąć Cię pachnąca i czyściutka a Ty sobie poszedłeś z trzema flaszkami? :D Tylko się nie zapij na śmierć ;) A jak już... to chociaż za nasze zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, nie znam się na rodzajach win i smaku prawdziwego szampana. Piję to co mi smakuję. Just like that ;) Najważniejsze by to robić w dobrym towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mat! Z Tobą i Dokiem to się bez obaw upić można - pamiętam ;) Więc chętnie takie towarzystwo przyjmuję. Myślę, że dziewczyny również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×