Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Gość Smof
czworeczka milosci ma najpiekniejsza i niedosiegla nie badz malpa kup cos dla biednego misiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘🌻:) Dzień dobry wszystkim:) eLKa zapraszam na zakupy:) o której kończysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej doradcą:) kobiety w ogóle nie potrafią się ubierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirosław
Doktorku ty poj***e robisz z siebie katechete to ja jestem papieżem masz teologie i magistra? Chyba po gimnazjum lub po hufcy bo cały czas tu przyk****asz z tymi babami ogarnij się facet i lecz chory łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczysz:) już wyjeżdżam bo to jednak jest kawałek:) Do zobaczenia:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ciąganie i pchanie dobrze Wam idzie :) Oby tak dalej ;) Lubię😘 Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy udane:-) szafa się nie domyka, ale co tam:-D A Misiaczek sobie nie zasłużył. Zostawił Czwórkę samą i poszedł w cholerę. Nie będzie prezentu:-) Lubię:-)wiedziałam, że wybierzesz buty kupiłam Ci piękne czerwone szpilki:-) a co! Niech Gość ma wysoko postawioną poprzeczkę prezentowąza to stwierdzenie że kobiety nie potrafią się dobrze ubierać:-P Aha! I nie powinnaś edytować postów zanim ja nie przeczytam:-D:-D:-D Klara:-) Obiad też już pochłonięty:-) mniam pyszne było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie jeszcze nie piłaś dobrze zaparzonej aromatycznej filiżanki kawy :) ale spoko - też lubię czasem kubek herbaty z cytryną :) narobiłaś mi smaku ze śniadaniem - czas coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może. Ale ja po prostu nie lubię smaku kawy. Od czasu do czasu piję coś na kształt napoju kawowego, czyli mleko z dodatkiem kawy:-D Ja mam pyszne śniadanko-sałatkę z tortellini:-) pyyycha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) byl piekny wschod slonca... u mnie dzisiaj typowe sniadanie: kielbasa na cieplo i jajka na twardo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor dam ci namiary na Poznan co sądzisz że cię nie znajde skaczesz po tematach jak żaba na lisciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×