Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Znane? Oj nie pisz tak bo grzeszysz Kobieto :D A z grzeszenia to tutaj tylko inne rzeczy w grę wchodzą ;) x Kredku,na słodki mam nadzieję smak zmieniamy? :) Napiłabym się pesi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz ;) a kto powiedzial ze kawa to ma byc zaraz kawa? Panna Ty zawsze pod włos hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze jak chcecie moge podac herbatke ( nie powiem ze góralska) bo zaraz mi tu o wilku zaczniecie wspominac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to spoko facet nic do niego nie mam a ty kredek sam do niego piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tu faktycznie relacje są inne niż zakladam. Może tu wszyscy się znają i osobiste sprawy zalatwiaja na forum, bo to dotyczy wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze ;) tylko czytajac go wspomniałem o tym "kto bedzie wygrany" pomaranczko i nie mieszaj mnie w prywatne utarczki. Nie znam jegomoscia i nijak zapalu znalezc nie potrafie by go poznac wiec temat zamykam.A skoro spoko jest wiec nijakiej krzywdy mu nie przysposobie . Co zas do prywaty to czym to mialo by sie objawiac? skoro nie wrzucam mu do gara flaków z olejem. Zbyt duzo juz czasu przetrwonilem na te kupe siersci wiec pozwolcie ze przemilcze nastepne intrygi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamię Twój stereotyp :) Nie wszyscy się tu znają. O na przykład ja nie znam Kredka i nie znam Czwóreczki, Mata, Ciebie i wielu innych osób co nie przeszkadza mi dobrze się z Nimi/Wami bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to nie mam na imię Andrzej, w życiu nie byłem w tych całych Sadlinkach, a w Kwidzynie jeden raz około 15 lat temu :D ale ten debil i tak będzie dalej wałkował swoje, więc co ja tam mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ze ktos ironie bierze za grosik szczescia a nie za zly szelag to jedynie zakrawa na brak rozeznania tak wiec nie kopie wymierzona w niechlujnie opieta przyłbice trzymałem a jeno wspomnialem o tym ze graja zawsze tych co pierwsi opici swoja fascynacja umiaru nie zauwazaja ot i cala piosnka dla trubadura w pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejku ;) a czy to wazne ? hehe Jako Zbigniew z Raciborza wiem ze w mojej gminie najlepiej prowadze katecheze a to za sprawa tego ze dwuseksualnosc mi w tym dopomaga hehe i juz teraz beda temat walkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dottore jesli to by mialo cos zmienic to dodam ze w sztuce medycznej lepszego fachowca na calym kafelandzie nie znajdzie;) chyle zatem czola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie moje wyobrazenie jest takie, ze spotyka się tu masa ludzi "na chwile" i nie na serio. Na serio pogadac, ale nie żyć. Ale czasem zaskakuja mnie sytuacje :) i tak zaczelam sie zastanawiać, czy nie jestem intruzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie myslałem ze Szymanska i yteraz wszystko jasne;) Szymanska wy nie macie zajec w domu? w piecu napalcie ogarnijcie izbe zanim chlop strudzony powróci a nie tu farmazony nakrecacie. Oj bo jak sie wójt dowei to dopiero bedzie atrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Mirkowi Zdankiewiczowi i sie skonczy internet na wsi ;) taka bedzie puenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymanska czy wy nie mieszkacie aby czasem kolo komina czy na zielonej? bo tylko tam ludzie tacy wscibscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Doktorek,przeczytaj jeszcze raz 16:59...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymanska ja was prosze o opamietanie ;) nie gdzi sie tak przy wszystkich nasza wies na zgube wodzic! Owszem nie do konca macie Szymanska obycie ale to załatwimy u mnie na plebanii a nie tak żal wylewacie! A co jak sie Wasz dowie o tym co do wilka pisaliscie? aaaaaa to dopiero bedzie Sodoma i gomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysa pało proś Boga o porost włosów zakłamany czubie bo pojdziemy do sądu i morda w kubeł i jeszcze słowo a idę na policje i Zdankiewicz poruszany o podstawa do zarzutu a jednak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymanska gdybyscie mnie noramlnie zapytali to bym sie przyznal;) a tak szukacie intrygi i teraz po koledzie porozmawiamy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×