Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Dobry wieczór:-) Kotka:-) ja nie pogardzę-wręcz przeciwnie:-) A tak z innej beczki...mam prośbę-skończcie te przepychanki, ok??? Wybaczcie, ale tu ma być miło i zabawnie. Złośliwców po prostu ignorujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
no wlasnie czworeczka wlascicielko najpiekniejszego tylka na wschod od odry :) przytul misia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katecheto o godz 16:59 pisałeś sam jako gość i marny był obiadek u ciebie? Skończyła się zabawa i ty doskonale wiesz o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warczypies
dlaczego ominął mnie widok tego tyłka?? to niedopuszczalne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj już z tą małpą...to że Tobie owłosienia brak, to nie znaczy, że ja mam go za nas dwoje Ja mam w zwyczaju lizać językiem, a na nim nie posiadam zębów-więc i nie miałoby cokolwiek jak się między nimi znaleźć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) przydaloby sie sniadanie do lozka, ale kurcze..... nie chce mi sie wstawiac lozka do sypialni..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie tylko Ty Lubię;-) Kotka najwyraźniej też, skoro jej się kuchnia z sypialnią pomyliła:-D bo przecież wiadomo, co chciała napisać:-) W sumie to ja niby też wstałam już dawno, ale myślami zdecydowanie jestem jeszcze w łóżku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko:-Dteż:-D nie no, Ty to na pewno jesteś moją bliźniaczką:-D Ale weźźź przestań! Jaka starość??? My prawie jak nastolatki jesteśmy:-D A na te głowę jakiś środek przeciwbólowy by się przydał...tzn bardziej "pan przeciwbólowy":-) wszak wiadomo, co koi najskuteczniej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przerażające a jednocześnie piękne ;) x Wiadomo :D ale chwilowo nie mam pod ręką ;) Może sięgnę po środki drastyczne i wypije 2 kawę w tym miesiącu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie? moja podswiadomosc nie przyjmuje do wiadomosci, ze lozko moze znajdowac sie gdzie indziej niz w sypialni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa zrobiła mi troszkę lepiej ale winogrona... te to dopiero działają cuda :D x Mieszkając w akademiku widziałam łózka w różnych miejscach :D więc moja podświadomość jest zboczona pod tym względem i zazdrości Twojej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×