Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

wiesz co wlasnie znalazlam w kringwinkel?! szkana assplough (szok) cos mnie sie wydaje, ze nie wiedza dokladnie co to jest. swoja droga jak obiecuje to dotrzymuje slowa... zawsze :) a towie przydalaby sie seria lekcji u negociacji :P wiem o czym mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, czworki tylek z 1000km stad a ja tylko 83km :P nastepnym razem zamiast ciagnac ochoczo moge dostac zeboscisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecajcie sie debilki glupim chujkem kreci was jak wali konia k***sek maly i nedzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez obiecales jeszcze kawe ze smietanka (podwojna), materacyk, kocyk, sniadanie rano... aaaa, najwazniejsze, ze przygnieciesz i bedziesz chrapal do uszka... to przywioze i sernik i stol kuchenny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slonko, pierogi to ja ci moge przywiez ze sklepu :) az taka samarytanka nie jestem :P ale walek moge przywiez co by cie do pionu wymusztrowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co do poniedziałku. Później się zobaczy. Ale mam ładny fartuszek ;) A bywa, że nie mam wcale :D Gdy Wy już pracujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź ja Cię proszę nie kracz :O Już mi ktoś przepowiedział i wykrakał :D Wcale nie chcę tego dyżuru :( wole chodzić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego smof pisze raz jako smof, raz jako bledygość?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof się gubi i zmienia nicki i raz kocha jedną i później drugą Smofik popraw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goscia powyzej... jak smof chce uciekac do emiratow, to musi sie wprawic ;) tam moze miec cztery zony :P wiec niechg sie wprawia w tym multitaksujacym kochaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się ukryć, ale co zrobisz-nic nie zrobisz:-P np. przed chwilą...jadłam kolację i jak zwykle zapiekanka wylądowała na sukience. No popaprałam się jak dziecko:-( Tu u nas widocznie wszyscy tak mają:-D Popaprańce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof a czwóreczka liże ci jajeczka? Te twoje stare zbuki napala się na ciebie jak szczerbaty na suchary hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×