Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znależć kobietę nie pasożyta ?

Polecane posty

Gość gość

Czy każda kobieta myśli tylko o tym, że facet powinien zarabiać na nią i na rodzinę ? Czy są jeszcze kobiety które zarabiają same na siebie i liczy się dla nich miłość czy jednak kobiety to pasożyty ? Ja myślę że im kobieta starsza tym bardziej praktycznie myśli i staje się pasożytem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby ach te baby
Naiwny :D. Każda myśli tak samo :(. Tylko starsza zdaje sobie z tego sprawę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że dla nastolatek i tych koło 20 liczą się uczucia i szukają miłości a te po 30 w większości zaczynają myśleć jak pasożyty tylko one to ładnie określają że facet powinien być zaradny i zarabiać na nią i na dziecko. Kobiety czemu myślicie jak pasożyty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ciebie głupia koofro obchodzi co dwoje ludzi ustali sobie w swoim małżeństwie? Sama jesteś pasożytem do tego z rozdwojeniem osobowości. Zajmij się swoim leczeniem a nie cudzym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym że większość kobiet chce takiego ustalenia że sobie posiedzą w domku zajmą się dzieckiem a facet będzie robił. Kobiety wy też macie ręce do pracy. Nie bądźcie pasożytami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera, jak sobie "posiedzisz" w domu np. z dwojka malych dzieci, posprzatasz, zrobisz zakupy, ugotujesz obiad, nastawisz pranie, poprasujesz i zrobisz jeszcze milion innych rzeczy, a jeszcze jakis debil nazwie cie "pasozytem" to mozna sie wsciec. Co za bezmozgowie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A czy zamierzasz kiedyś wrócić do pracy czy już do emerytury będziesz wychowywać dzieci ? Poza tym to co kobiety wychowujące dzieci robią w domu nie pracując robią czasem i kobiety pracujące na pełny etat więc jednak można jak się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa kobieta sukcesu
Sam jesteś pasożytem, bo tylko brać od innych oczekujesz. Ja jestem dyrektorem banku. Pracuję ciężko i głownie ja na rodzinę zarabiam. Mąż jest spokojnym domatorem. Ma swoją pracę, ale to głownie on zajmuje się domem i naszymi dziećmi. Szanuję jego pracę i NIGDY pasożytem bym go nie nazwała. Najmij się za niańkę i gosposię, to zrozumiesz na czym praca w domu polega pasożycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest jakiś obowiązek za*****alania na dwa etaty (praca -> dom)? Kobieta powinna mieć prawo wychowywać dziecko do czasu, kiedy możliwe jest pójście do przedszkola! Jak któraś chce pracować i opiekować się niemowlakiem to super ale może nie zmuszajmy wszystkich do za*****alania ponad siły! Jedna może, inna nie. A jak ktoś nie ma mamuni/teściowej w pobliżu to co, niemowlak ma sam leżeć w domu i czekać aż mama wróci z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać na czym polega praca w domu. Większość kur domowych siedzi pewnie w ciągu dnia na kafe lub przed tv a w międzyczasie ugotują obiad i dadzą dziecku jeść. Przecież codziennie nie piorą i nie prasują. Kobieta powinna mieć prawo wychowywać dziecko do czasu, kiedy możliwe jest pójście do przedszkola! Gdyby ustawodawca tak myślał to dałby kobiecie 6 lat urlopu macierzyńskiego tylko tyle ile jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlody czlowieku czy jest pan w stanie utrzymac rodzine? pyta przyszly tesc chlopaka proszacego o reke jego corki. Skad, zamierzam utrzymywac tylko panska corke, reszta z was bedzie musiala sobie sama radzic odpowiada zapytany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa kobieta sukcesu
Jak wierzysz, że ustawodawca chce dobra zwykłego człowieka, to ty jesteś głupszy niż wcześniej myślałam. Nie dość, że pasożyt, to jeszcze imbecyl :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś A czy zamierzasz kiedyś wrócić do pracy czy już do emerytury będziesz wychowywać dzieci ? Poza tym to co kobiety wychowujące dzieci robią w domu nie pracując robią czasem i kobiety pracujące na pełny etat więc jednak można jak się chce. x x x Niemowlak ma sie sam soba zajac? Puknij no ty sie w glowe:D A tak na marginiesie......swiadome rodzicielstwo polega na tym, ze i kobieta i mezczyzna ustalaja, kiedy dzieci pojawia sie na swiecie, kto i jak dlugo bedzie sie nimi zajmowal w domu, a kto w tym czasie bedzie na ten dom zarabial. A odpowiadajac na twoje pytanie......czekam z niecierpliwoscia, az bede mogla wrocic do pracy! Bo od nadmiaru tych domowych obowiazkow dostaje kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety jak chcą to niech sobie wychowują dziecko i nie pracują ten rok czy dwa nie mam nic przeciwko tylko czemu przy poznawaniu faceta jedne z kryterium to że ma zarabiać na całą rodzinę ? czy kobieta nie może wcześniej pracować i mieć oszczędności na czas wychowywania dzieci ? i czemu dla kobiet ważniejsze jest to czy facet będzie zarabiał na całą rodzinę od uczucia jaki ich łączy ? czy kobiety w wieku rozrodczym myślą tylko o kasie a nie miłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
romantyk :D wierzy w miłość :D wyrośnij z tego póki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa kobieta sukcesu
"i czemu dla kobiet ważniejsze jest to czy facet będzie zarabiał na całą rodzinę od uczucia jaki ich łączy ?" Bo nie mają ochoty żigolaka-pasożyta utrzymywać :D, na dodatek brzydkiego :D (czym w swoim drugim temacie zdążyłeś się pochwalić :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Niech nie utrzymują faceta ale niech utrzymują siebie a dziecko wspólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszczednosci na czas wychowania dziecka?a facet tych oszczednosci miec nie moze?skoro to kobieta rzuca wszystko,bo jasnie pan zyczy sobie potomka? i jaki pasozyt?czego wy kurfa chcecie?zebym wam urodzila,wychowala,ugotowala,uprasowala,w lozku byla sexi i wypoczeta,i jeszcze zapieprzala do roboty i rachunki oplacala?to sie zamiencie,rzuccie WY wszystko i sziedzcie z dzieckiem w domu,zdanym na laske i nielaske malzonki,wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem - to dzieci jak się urodzą mają same na siebie zarabiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Więc jednak nie zaprzeczyłaś że dla Ciebie ważniejsza jest kasa od uczucia więc jednak jesteś pasożytem , takich kobiet trzeba unikać i z kimś mnie pomyliłaś , niczym się nie chwaliłem w żadnym innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie ja jestem pasożytem.Nie pracuję odkąd urodziłam pierwsze dziecko(mam dwoje) i jest to wina,niestety,mojego męża,któremu nie chce się zajmować dziećmi.Jak muszą z nim zostać same,to mąż siedzi prze tv,a dzieci biegają samopas po domu.Nie odrobi ze starszą lekcji,młodszej nie wykąpie,bo mu się nie chce.O sprzątaniu już nie wspominam.Wracam po kilku godzinach i mam straszny bajzel w kuchni.Zostałam w domu dla dobra swoich dzieci,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego wy kurfa chcecie?zebym wam urodzila,wychowala,ugotowala,uprasowala,w lozku byla sexi i wypoczeta,i jeszcze zapieprzala do roboty i rachunki oplacala? xxx dokładnie! ale nawet jak to wszystko zrobisz i tak dla tych głupich fiutów będziesz tylko pasożytem i nierobem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieta na urlopie macierzyńskim dostaje przecież pieniądze jak pracowała a potem można żyć skromnie z pensji męża albo kobieta też może mieć jakieś oszczędności jak planuje wcześniej dziecko a żeby żyć skromniej to trzeba się z tym pogodzić a nie wymagać nie wiadomo jakiej kasy od męża ale pasożyty potrafią tylko wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym,czy ja jestem pasożytem?Zajmuję się dwójką dzieci,sprzątam,gotuję,piorę,prasuję,dbam o dom,odrabiam lekcje itp.Kto by to robił jakbym była w pracy?Obca niania?Ja chcę wychować moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro macie takie podejście do kobiet to po co się z nimi wiążecie i robicie im dzieci? żeby was okradały i wykorzystywały? wiążcie się ze swoimi uczciwymi kolegami i ich bzykajcie! takim śmieciom jak wy od kobiet wara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szkoda slow......niedobrze sie robi, jak czytam takie wypociny facecika, bo trudno nazwac go facetem, o tym, ze kobieta prowadzaca dom i wychowujaca dzieci to pasozyt:O Mowisz, ze kobieta mysli tylko o kasie, i ze milosc jest dla niej niewazna. A co ty w takim razie wiesz o milosci, skoro kobiete, z ktora bys zalozyl rodzine, nazwalbys pasozytem??? Co to wg ciebie jest rodzina? Czy to wiesz? Obawiam sie, ze nie masz o tym pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszne są te pasożyty zasłaniające się własnymi dziećmi i próbujące wmówić wszystkim naokoło, że nie są pasożytami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety jak chcą to niech sobie wychowują dziecko i nie pracują ten rok czy dwa xxxxx "Jak chca"? A to kobieta sama sobie robi dziecko, bo ma taki kaprys? O rany, co za idiota to pisze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie związałbym się z kobietą która latami chciałaby wychowywać dzieci i siedzieć w domu, kobieta maksymalnie po dwóch latach powinna powrócić do pracy. W tym wieku można wysłać dziecko do żłobka, przedszkola, zatrudnić nianię i pogodzić pracę z wychowywaniem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×