Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znależć kobietę nie pasożyta ?

Polecane posty

Gość gość
dziś jakby nie było niepracujących matek to by nie było tego topiku chyba go nie przeczytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby facet jeszcze miał coś z tego zapieprzania za dwóch. A wraca do domu i od progu żona z twarzą wykrzywioną wściekłością. Już nawet nie wspominam o sensie, dobrego słowa też nie uświadczysz. tylko zrzędzenie na zmianę z wywarkiwanymi rozkazami Aż się chce tyrać za taką wdzięczność xxx no to żyj i pieprz się się kumplami! kto ci każe siedzieć z wściekłą złodziejką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś jakby nie było niepracujących matek to by nie było tego topiku chyba go nie przeczytałaś xxx to, że ty wymyśliłeś niepracujące matki nie znaczy, że one istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nie wymyśliłem sobie tych wszystkich wypowiedzi niepracujących matek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy mam sporo mlodych kobiet. Po macierzynskim zaraz wracaja do pracy. O czym wiec wy mowicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać niektórym jest wygodniej nie pracować po macierzyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich jest wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilinellla
Tutaj masz kobiece forum gdzie siedzą kobiety z całej Polski. Rozglądnij się w swojej okolicy. Ile jest niepracujących matek? Rodziny gdzie matka nie pracuje, to bogate domy (mężczyzna chce ciepłej kobiety, która opiekuje się domem i dziećmi, a nie goni za karierą) i patologie (pijaństwo najczęściej i zasiłki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy mam sporo mlodych kobiet. Po macierzynskim zaraz wracaja do pracy. O czym wiec wy mowicie????? xxx nieprawda! kłamiesz! autor wie lepiej co się u ciebie w pracy dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja świadomie zrezygnowałam z pracy na kierowniczym stanowisku po to by zająć sie domem i dziećmi. Mam śliczny, zadbany dom, dopilnowane dzieci, czas dla siebie i rodziny. Mąż dobrze zarabia i utrzymuje nas i tak jest to jego obowiązek. W życiu nie wyszłabym za faceta który nie zarobi na rodzinę i nie zapewni nam bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać czytanie ze zrozumieniem u Ciebie kuluje, nie wiem co się dzieje u kogoś w pracy, widzę co się dzieje tu na forum jakie są odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja:D Auro to wizjoner. Czapki z glow:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać czytanie ze zrozumieniem u Ciebie kuluje, nie wiem co się dzieje u kogoś w pracy, widzę co się dzieje tu na forum jakie są odpowiedzi xxx aha! i stąd wniosek, że każda matka w Polsce nie pracuje i jest pasożytem a każda kobieta to ku/rwa i złodziejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sęk w tym że większość kobiet chce takiego ustalenia że sobie posiedzą w domku zajmą się dzieckiem a facet będzie robił. Kobiety wy też macie ręce do pracy. Nie bądźcie pasożytami - A dzieciątko sobie samo obiadek ugotuje, pieluszkę zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mogę... Jego okolica i sąsiedzi nie interesują. On ma prawdziwy obraz całej Polski na form internetowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czas dla siebie - czyli nie robisz nic i próżnujesz W życiu nie wyszłabym za faceta który nie zarobi na rodzinę i nie zapewni nam bezpieczeństwa. - pasożytnictwo ubrane w ładne słówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ba, żebym ja to wcześniej wiedział. Przed dzieckiem było super, potem żona dostała wscieklizny macicy i dziecko musiało być i teraz mam... Dziecko już chodzi do szkoły a mama dalej siedzi cały dzień w domu i nawet obiadu nie ma czasu ugotować. Widać wcześniej miałem wersję demo. Poczekam jeszcze parę lat aż dzieciak dorośnie i jak on wyfrunie z domu to ja za nim. Do śmierci się tak męczył nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W pracy mam sporo mlodych kobiet. Po macierzynskim zaraz wracaja do pracy. O czym wiec wy mowicie????? - I całą swoją pensję oddają opiekunce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Interesują mnie sąsiedzi. Mam koleżankę która po dwóch latach wróciła do pracy i ją pochwalam ale jak widać tu na forum więcej jest takich którym nie chce się pracować i liczą na faceta i tego dotyczy dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo to prostytóty som,kórvviska cfane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W pracy mam sporo mlodych kobiet. Po macierzynskim zaraz wracaja do pracy. O czym wiec wy mowicie????? - I całą swoją pensję oddają opiekunce. usmiech.gif xxx bo są pod presją głupich fiutów, którzy wmawiają im, że wychowywanie i opieka nad dzieckiem to okradanie męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może całą, może nie całą, dla mnie taka kobieta jest więcej warta niż taka która siedzi w domu i udaje zapracowaną wychowywaniem dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Interesują mnie sąsiedzi. Mam koleżankę która po dwóch latach wróciła do pracy i ją pochwalam ale jak widać tu na forum więcej jest takich którym nie chce się pracować i liczą na faceta i tego dotyczy dyskusja. xxx a miała odłożone pieniądze na te dwa lata macierzyńskiego, żeby od niego nie wziąć ani złotówki? przecież sam pisałeś, że powinna mieć bo inaczej to pasożyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, tobie by tak pasowała kobieta, która ma swoje pieniądze, czyli żywność kupuje tylko i wyłącznie ze swojej kieszeni. dobrze by było gdybyś ty z tego tez korzystał prawda? Ta kobieta oczywiście jak przyjdzie z pracy to musiałaby jeszcze posprzątać, ugotować, poprać, zająć się dziećmi itd (przecież to babskie zajęcia), musi byc zadbana, bo przecież z kocmouchem pod jednym dachem to nie bardzo i jeszcze z uśmiechem na ustach dać ci intensywny najlepiej wyuzdany seks w nocy. Tylko pytanie, kiedy ona ma spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha czas dla siebie, na fitness, na języki obce, na kino z mężem, czy rower z dzieckiem. W pracy byłam od 8 do 19, zrezygnowałam bo ważna jest dla mnie rodzina a dzieci sa małe tylko raz. Mąż ma świetną pracę i bardzo dobrze zarabia, to chyba normalne. Zawsze to facet polował, a kobieta dbała o dom, jak się nie umie stanać na wysokosci zadania najlepiej powiedzieć o kimś pasozyt :)). Wrócę do pracy tej czy innej jak dzieci podrosną, w tym czasie nie ogladam seriali tylko sie dokształcam, a jestem dumna że mam ładny i fajny dom. A teraz po 14 latach ciezkiej i odpowiedzialnej pracy mam luz. Włąsnie zaraz jedziemy na grzyby do lasu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież napisałem że jak kobieta chce to niech sobie wychowuje dziecko przez te dwa lata i nie mam nic przeciwko i że można żyć z pensji męża tylko trzeba się pogodzić że będzie skromniej a nie wymagać od faceta nie wiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś może całą, może nie całą, dla mnie taka kobieta jest więcej warta niż taka która siedzi w domu i udaje zapracowaną wychowywaniem dzieci xxx a kim ty jesteś, żeby decydować, która kobieta jaką ma wartość? nie jesteś w związku, nie jesteś mężem, nie jesteś ojcem przypominasz mi polskiego księdza, który nie ma najmniejszego pojęcia o rodzinie i wychowywaniu dzieci a jest pierwszy do mądrowania się i ocenianie innych - a w szczególności kobiet jak dorośniesz i założysz rodzinę to wtedy będziesz miał prawo do brania udziału w takich dyskusjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś W pracy mam sporo mlodych kobiet. Po macierzynskim zaraz wracaja do pracy. O czym wiec wy mowicie????? - I całą swoją pensję oddają opiekunce. usmiech.gif xxx bo są pod presją głupich fiutów, którzy wmawiają im, że wychowywanie i opieka nad dzieckiem to okradanie męża! - No właśnie tutaj jest to krótkie myślenie tych fiutów. Przecież jak żona odda wypłatę opiekunce to i tak rodzina żyje tylko i wyłącznie z wypłaty męża. Bezpieczeństwo emocjonalne i prawidłowy rozwój własnego dziecka, dla takiego fiuta jest mało ważny. Wiadomo, że wiele kobiet po macierzyńskim wraca do pracy, aby tej pracy nie stracić, ale większość facetów na kafe myśli tak jak napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, dziecku zrobi kanapki do szkoły, resztę dnia pierd******anapę, nawet obiadu nie ma czasu ugotować a wieczorem na seks jest zbyt zmęczona Faktycznie, kiedy ona ma spać? Hm, może od 22 do 7 i od 7.30 do 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak czytasz to czytaj wszystko. Napisałem że mogą utrzymywać się z pensji męża ale niech kobieta po tych dwóch latach wróci do pracy a nie siedzi ma wychowawczym nie wiadomo ile a obowiązki można podzielić jak dwoje ludzi pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×