Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znależć kobietę nie pasożyta ?

Polecane posty

Gość gość
>>moja matka jakoś mogła pracować razem z ojcem i miała czas na wszystko<< bo twoja matka była qrwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Zachodzie normalne kobiety pracują i godzą obowiązki rodzicielskie i zawodowe. Tylko w tym durnym grajdole mamy właśnie tak ambitne kobiety że wolą lepić pierogi niż zarabiać na siebie. Wstyd i hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sp/i/e/r/d/a/l/a/j koorfo z godz 11.56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal się pedale od zaradnego mężczyzny, ktory w przeciwieństwie do ciebie potrafi utrzymać dom i rodzinę na przyzwoitym poziomie. Choć się spotkamy w realu i zobaczymy jaki z ciebie ch*jrak będzie smiech.gif Nie masz argumentów to wyzywasz. Twój mąż potrafi utrzymać dom czy musi bo ma żonę nieroba to różnica , nie pracujesz bo tak Ci wygodnie, trafiłaś na łosia który daje się wykorzystywać może kiedyś Twój maż pójdzie po rozum do głowy i pogoni Cię do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry argument,trzeba mierzć do tyc lepszych. Polki od zawsze były durne, a potem lament że zostawił je na lodzie jak idiotki nie zadbały o swoją materialną niezależność. "Franz ma rację,wy nie jesteście złe,tylko bezdennie głupie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawdziwa matka polska , wyzwać kobietę pracującą a samej pierdzieć w stołek przed internetem i udawać zapracowaną w domu, widać jesteś pasożytem skoro wyzywasz kobiety pracujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie kobiety się cenią i mają ambicję nie to co polskie nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad qrwo do bu/r/d/e/l/u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wypad qrwo do bu/r/d/e/l/u odezwał się pasożyt któremu brakło argumentów :) kogo chcesz tym sprowokować nierobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal się pedale od zaradnego mężczyzny, ktory w przeciwieństwie do ciebie potrafi utrzymać dom i rodzinę na przyzwoitym poziomie. Choć się spotkamy w realu i zobaczymy jaki z ciebie ch*jrak będzie smiech.gif Nie masz argumentów to wyzywasz. Twój mąż potrafi utrzymać dom czy musi bo ma żonę nieroba to różnica , nie pracujesz bo tak Ci wygodnie, trafiłaś na łosia który daje się wykorzystywać może kiedyś Twój maż pójdzie po rozum do głowy i pogoni Cię do roboty x No co jest tchórzliwy pedale, zabrakło odwagi do spotkania w realu? Mój łosiowaty mąż czeka, żeby ci przypierdzielić w pedalski ryj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co jest tchórzliwy pedale, zabrakło odwagi do spotkania w realu? Mój łosiowaty mąż czeka, żeby ci przypierdzielić w pedalski ryj smiech.gif chętnie się spotkam z Twoim mężem, może mu wytłumaczę jakiego pasożyta ma w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka 39letnia nie pracuje ma 2 dzieci, maz zarabia ale ona powiedziala ze nie przeszkadzaloby jej nawet gdyby maz mial kochanke, bo woli byc utrzymywana, stac ja na wiele rzeczy a takie cos jak kochanka mezao ktorej wiedzieliby wszyscy naokolo to kropla w morzu, nic wielkiego, wyobrazacie sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×