Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znależć kobietę nie pasożyta ?

Polecane posty

Gość gość
Ale to nie jest pasozytnictwo zadne. Od dawnych dziejow kobiety zajmowaly sie domem a faceci zarabiali na dom. ha ha tak sobie tłumacz nierobie , normalna kobieta po odchowaniu dziecka wraca do pracy a nieroby siedzą w domu i udają że ich praca to dom i dzieci xxx a nie czytałeś wątku debilu??? autor twierdzi, że kobieta ZAWSZE powinna na siebie pracować - niezależnie od ciąży czy połogu!!! a jeśli chce siedzieć po urodzeniu dziecka w domu to powinna mieć na to SWOJE pieniądze i w żadnym wypadku nie brać nic od męża!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj widać jakie kobiety są naprawdę bo są anonimowe w internecie może faceci którzy tu wchodzą chcą poznać jakie kobiety są naprawdę, poza tym jak nie chcecie facetów na tym forum to po co tematy Pomocy samochód się popsuł ? Panowie oceńcie i tym podobne ? xxxxx Co Ty pieprzysz... Lepiej roboty się jakiejś czep. Jacy normalni faceci wchodzą tutaj, aby poznać kobiety... Chyba tacy, którzy wstydzą się do kobiety podejść na ulicy, bo ani ładni, ani zaradni, ani inteligentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj widać jakie kobiety są naprawdę bo są anonimowe xxx no to jeżeli są takie straszne to nie wiążcie z nimi - mieszkajcie i uprawiajcie seks z waszymi wspaniałymi kolegami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad tematy? a co uwazasz ze tylko facet zdiagnozuje ci auto? mam zwyczaj pytania fachowcow wszelakich o to co robia z moim samochodem, a przy tym calkiem niezla pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie czytałeś wątku debilu??? autor twierdzi, że kobieta ZAWSZE powinna na siebie pracować - niezależnie od ciąży czy połogu!!! a jeśli chce siedzieć po urodzeniu dziecka w domu to powinna mieć na to SWOJE pieniądze i w żadnym wypadku nie brać nic od męża!!! x A co ciebie to obchodzi?? To sobie znajdź taką żonę i tyle. Zachowujesz się jak typowy stary kawaler, który z nudów każdego naokoło obserwuje, bo własnego życia nie ma. Skąd się tacy ludzie biorą, bo nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta mechanik ha ha dobre :) poza tym kto was powiedział że to tylko damskie forum, forum jest takie jacy są jego użytkownicy a jest tu wielu facetów autor twierdzi, że kobieta ZAWSZE powinna na siebie pracować - niezależnie od ciąży czy połogu!!! a jeśli chce siedzieć po urodzeniu dziecka w domu to powinna mieć na to SWOJE pieniądze i w żadnym wypadku nie brać nic od męża!!! czytaj uważnie, autor pisał że kobieta jak jest na utrzymaniu męża to powinna się pogodzić że będzie skromniej a nie wymagać nie wiadomo czego od mężczyzny poza tym po odchowaniu dziecka powinna wrócić do pracy ale tu chyba najbardziej jadem pluły pasożyty które siedziały w domu mimo że dzieci już odchowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jeżeli są takie straszne to nie wiążcie z nimi - mieszkajcie i uprawiajcie seks z waszymi wspaniałymi kolegami! xxxx Problem w tym, że oni z nikim seksu nie uprawiają i dlatego wyładowują emocje na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w pierwszym poście padło pytanie czy dla kobiet jest ważniejsze to żeby mężczyzna utrzymał rodzinę czy łączące ich uczucie i jakoś większość kobiet pisała o tym pierwszym więc to świadczy o tym jakie kobiety tu to materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mąż pracuje nie tylko na mnie ale i na nasze dziecko, bo tak wspólnie ustaliliśmy, a tobie gowno do tego niedorajdo życiowa i pseudo mężczyzno, którego nie chce żadna kobieta. Twoje szczęście debilku, że jęczysz anonimowo na forum, bo gdybyś tak nazwał mnie w realu, tobyś tak w ryja zarobił od mojego męża, że nakryłbyś się swoimi śmierdzącymi kopytami, a ja bym ci jeszcze na dokładkę prz/y/j/e/b/a/ł/a łopatą w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy babol ma pracować na siebie co to ma być, ja mam niby wyprówać żyły i jeszcze dawać takiej ofermie na kosmetyki a ona w zamian ani be ani me. Eh polki polki wy się w te durne łepetyny pogrzebaczem dotknijcie bo księżniczkami to wy nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasożytom brakuje argumentów to się czepiają kto i kiedy siedzi na forum, to prywatna sprawa każdego kiedy i ile czasu może poświęcić na siedzenie w internecie, nie tego dotyczy dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki zakończmy ten temat i nie zaglądajmy tutaj, a Ci zniewieściali faceci niech ewentualnie sami sobie odpisują :) ŻEGNAMY WAS MĘSKIE NIEDORAJDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie baby co niepracują to po prostu lenie - nazwijmy rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki zakończmy ten temat i nie zaglądajmy tutaj, a Ci zniewieściali faceci niech ewentualnie sami sobie odpisują usmiech.gif ŻEGNAMY WAS MĘSKIE NIEDORAJDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te co pracują to zawodowe qrwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pseudojajniki znów się denerwują. A może byście tak pracy poszukały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żegnamy!!! dziewczyny nie odpisujemy już kretynom :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mąż pracuje nie tylko na mnie ale i na nasze dziecko, bo tak wspólnie ustaliliśmy, a tobie gowno do tego niedorajdo życiowa i pseudo mężczyzno, którego nie chce żadna kobieta. niedorajdą jesteś Ty bo pasożytujesz na mężu zamiast wziąć się do uczciwej pracy, Twój mąż daje się wykorzystywać to świadczy tylko o nim , na szczęście nie każdy facet pozwala sobie na utrzymywanie nieroba i nie każda kobieta jest pasożytem ale jak widać tu na forum większość takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:04 dokładnie!!! Od teraz oni ewentualnie mogą pisać sami z sobą i pewnie bedą, bo to debile! :) Kobietki już tutaj nie komentują :) Zostawmy pole do popisów dla zniewieściałych :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewuchy proponuję coś zmienić.... eee idzcie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocałuj nas w dope męska ciamajdo. Mój maż zarabia miesięcznie ponad 20 tysięcy. Ja nie muszę tyrać , zeby z głodu nie zdechnąc jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym temacie od teraz wypowiadają się same pedały i nie zaglądają tutaj żadne kobiety s t a r t!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda baba która pracuje to zawodowa qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maż zarabia miesięcznie ponad 20 tysięcy ...I wtedy się budzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym temacie od teraz wypowiadają się same pedały i nie zaglądają tutaj żadne kobiety s t a r t!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda baba która pracuje to zawodowa qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kobiety co siedzą w domu to leniwe ofermy, szkoda czasu na taką pierdołę w spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasożytom zbrakło argumentów , kobiety co macie w C.V. wpisane ? zawód kura domowa czy zawód pasożyt jak kobieta napisze na forum że znalazła faceta który ją utrzymuje to wszystkie piszą jaka ona zaradna i ma zaradnego faceta a jak facet napisze że szuka kobiety której nie będzie musiał utrzymywać to zaraz wielkie larum kobiety mamy równouprawnienie niech małżeństwa utrzymują sie wspólnie pomijając czas odchowania dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym temacie od teraz wypowiadają się same pedały i nie zaglądają tutaj żadne kobiety! Jak temat wygasnie, to dopiero tym psom piana z pyska pójdzie! Dziewczyny już nie piszemy, sami sobie niech odpisują, których nawet mężczyznami nazwac nie można. s t a r t! Start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×