Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znależć kobietę nie pasożyta ?

Polecane posty

Gość gość
Kobiety tutaj już nie odpisuja, tylko pedały start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasożytom brakło argumentów i zaczęły wyzywać od gejów, taki zagrywki to dzieci w gimnazjum mają :) ale jakby pracowały to pewnie umiałyby merytorycznie podyskutować ale jak wychowane w domu na serialach i pogaduchach to co się dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11:15 prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety mówicie że wychowujecie dzieci ale jakim przykładem dla dziecka jest matka której nie chce się pracować, jak macie córkę to wyrośnie z niej kolejny pasożyt jak syn to od małego będzie sfrustrowany bo widzi że mężczyzna musi wszystkich utrzymać bo kobiecie nie chce się pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tutaj już nie odpisuja, tylko pedały start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powtarzasz się , może napiszesz czemu nie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie denerwuj się mamo wyjdź czasami na dwór z domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tutaj już nie odpisuja, tylko pedały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Ty kim jesteś pedałem czy kobietą ? skoro piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety po co chodziłyście do szkoły jak nie chce wam się pracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama żeś pedał nierobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedale co cię cudza żona obchodzi? Idź roochać kumpla z roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybić wszystkie koorfy i pedały to świat stanie się normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto brakło Ci argumentów i wyzywasz, przyznaj żeś pasożyt :) pewnie mąż w pracy a Ty na kafe , pół godzinki przed powrotem męża ruszysz pewnie dupsko sprzed komputera i zrobisz obiad i będziesz udawać jaka Ty zapracowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem , moja mama tez siedziala w domu przez dlugi czas, dopiero niedawno zaczela pracowac po latach, a moj brat sam od siebie wie ze mezczyzna musi byc odpowiedzialny i nie robi z tego problemow, dla niego to jest naturalne. Ale jak napisalam wczesniej sa mezczyzni i c***y. I nie chodzi o to, ze kobieta jest wygodna i leniwa, tylko o prawdziwa kobiete ktora potrafi byc matka polka a kiedy trzeba wezmie na siebie odpowiedzialnosc za bliskich. To jest prawdziwa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę ani fakt pracowania ani niepracowania nie chroni przed zwykłym chamstwem wypowiedzi . a co do pytania jest tak durne ,ze szkoda klawiatury na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też ja musze płacić składki na takie bezrobotne ofermy oglondajonce lucka mostowiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale naprawde jak was czytam to zastanawiam sie jak wy zostaliscie wychowani i jaka macie inteligencje, bo z postow bije tylko zenada. Czytac sie nie chce. Nic dziwnego ze ci madrzejsi stad wyjezdzaja bo ta wasza mentalnosc jest straszna i w ogole tego nie widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem , moja mama tez siedziala w domu przez dlugi czas, dopiero niedawno zaczela pracowac po latach, a moj brat sam od siebie wie ze mezczyzna musi byc odpowiedzialny i nie robi z tego problemow, dla niego to jest naturalne. Ale jak napisalam wczesniej sa mezczyzni i c***y. jak widać czerpiesz wzorce od matki a brat pewnie widzi że nie będzie miał wyjścia jak matka i córka nie pracują chyba że pójdzie po rozum do głowy są mężczyźni i naiwniacy, prawdziwy mężczyzna nie pozwoli sobie na utrzymywanie nieroba tylko znajdzie sobie normalną kobietę która wspólnie z mężem będzie utrzymywać dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym - takie pieprzenie wygodnickie, że kobieta ma isc do pracy po odchowaniu - czyli ile to dziecko ma mieć lat? 10 ? czy może od razu 5 jak pójdzie do przedszkola? Ja się chowałam w domu gdzie mama siedziała z nami a ojciec pracował i wcale go nie bylo w domu praktycznie. I ciesze się ze mama do pracy nie szla bo bylibysmy kolejnymi dzieciakami z kluczem na szyi. Mialam w tamtym okresie mnostwo przyjaciol i pamietam jak mi zazdroscili opieki i zainteresowania, bo u nich wygladalo to zupelnie inaczej. Jak ojciec mial wypadek a krotko po tym zachorowal to moja mama utrzymywała nas przez kilka lat. Jakie to pasozytnictwo? Praca w domu i nad dziecmi to praca calodobowa i w dodatku BEZPLATNA! To co dajecie swoim zonom - wyplate ktora w wiekszosci i tak idzie na oplaty a nie przyjemnosci jest niczym wiec o co te sapanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nawet znajdzie jeszcze " normalniejszą " która zacznie utrzymywać i jego ,bo przecież dla faceta fakt ,ze pracuje jest taki stresujący to niech misio posiedzi w domu albo w pracy za 1200zł ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego chcesz iść w ślady matki i nie pracować ? Nie masz ambicji żeby pracować ? moi rodzice oboje pracowali odkąd pamiętam i nie czuję żeby mi czegoś brakowało w wychowaniu a moim zdaniem kobieta powinna wrócić do pracy wtedy kiedy możliwe jest już pogodzenie pracy i wychowywania dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty jesteś tępy że nie rozumiesz co mówię? I z czego wnioskujesz że nie pracujemy i jakie jesteśmy?Powtórze: jestem przeciwna leniwym pasożytom które żerują na facecie, ale nie normalnym kobietom. One dbają o dom, piorą twoje śmierdzące gacie, są jak druga matka dla ciebie i dla dzieci, CAŁĄ DOBĘ. W normalnej pracy odbebnisz kilka godzin i idziesz do domu. W DOMU zapewne tez zonie nie pomagasz i wszystko jest na jej glowie. Przelicz sobie, bez emocji, ile szczerze wkladacie od siebie. Podzielcie się obowiązkami, to nie bedzie zadnego pasozytowania w zadna strone. Skoro jest rownouprawnienie to tez chowajcie dzieci,a nie. Mam takiego smiesznego znajomego lamusa jak wy tu na forum, kobieta pracuje i dobrze zarabia, dodatkowo dba o dzieciaki,o dom, robi praktycznie wszystko.Jak on musi sie zaopiekowac dzieckiem przez kilka godzin to robi to tak nieporadnie i niechetnie ze szkoda patrzec. Sie przyzwyczailiscie ze kobieta to matka a i tak nie szanujecie. Nie zarabiacie milionow wiec troche pokory nabierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem płacz i lament że dyskryminacja i że nie mają tyxh samych praw co faceci. Jak się chce mieć prawa to niech się też ma obowiązki - ale typowej matce polce nie przetłumaczysz,ona lenistwo ma w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ty gościu ambicję utożsamiasz tylko z pracą zawodową a sukces z pieniędzmi ? twoi rodzice pracowali oboje ? to dobrze jeśli to bł ich wybór a nie konieczność i presja . Być może motywy jakimi kierowała sie twoja matka bly bardziej przyziemne niż ci sie wydaje - np. ojciec słabo zarabiał albo wolał pracę mniej płatna ale spokojniejszą i tu wkroczyła twoja mama ? Argument " bo u mnie tak blo " to żaden argument . A kobiety nie po to maja wybór ,zeby ich wyborem - jedynymi słusznym - była tylko praca , zarabianie pieniędzy i płacenie obcej kobiecie zeby zastępowała dzieciom matkę . to chory , popieprzony układ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One dbają o dom, piorą twoje śmierdzące gacie, są jak druga matka dla ciebie i dla dzieci, CAŁĄ DOBĘ. nikt mi nie wmówi że kobieta nie pracująca pracuje w domu całą dobę, nawet nie poświeci tych 8 godzin chyba że wliczyć w to siedzenie przed kompem i tv, przecież codziennie nie sprząta, nie pierze, nie prasuje, codziennie robi tylko jedzenie , moja matka jakoś mogła pracować razem z ojcem i miała czas na wszystko, moim zdaniem kobieta powinna wrócić najpóźniej do pracy jak dziecko idzie do szkoły a jak jest możliwość to powinna już wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mąż pracuje nie tylko na mnie ale i na nasze dziecko, bo tak wspólnie ustaliliśmy, a tobie gowno do tego niedorajdo życiowa i pseudo mężczyzno, którego nie chce żadna kobieta. niedorajdą jesteś Ty bo pasożytujesz na mężu zamiast wziąć się do uczciwej pracy, Twój mąż daje się wykorzystywać to świadczy tylko o nim , na szczęście nie każdy facet pozwala sobie na utrzymywanie nieroba i nie każda kobieta jest pasożytem ale jak widać tu na forum większość takich x Odwal się pedale od zaradnego mężczyzny, ktory w przeciwieństwie do ciebie potrafi utrzymać dom i rodzinę na przyzwoitym poziomie. Choć się spotkamy w realu i zobaczymy jaki z ciebie chojrak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście , że kobieta powinna pracować całe życie - jak tylko urodzi dziecko - rtrzy miesiace i do zlobka, przedzkola ,starszaków ,zerówki i szkoły . Po drodze świetlice - przechowalnie i niech każdy wychowuje takie dziecko byle nie rodzice . Bo przecież forsa jest najważniejsza i to jeszcze forsa " sprawiedliwie zarabiana " - a kto by sie dizećmi przejmował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie z kolei nikt nie wmowi ze kobieta ma tylko obowiazki a zadnych praw do odpoczynku i relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>moja matka jakoś mogła pracować razem z ojcem i miała czas na wszystko<< bo twoja matka była qrwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×