Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam jeszcze szansę znaleźć męża

Polecane posty

Gość gość

Czy bardzo nieśmiała 30latka ma jeszcze szansę wyjść za mąż? Dodam że naprawdę jestem strasznie nieśmiała i mam problemy w kontaktach z ludźmi. Miałam jakieś związki ale żaden mi nie wyszedł :( Czy jest jeszcze dla mnie jakaś szansa? Myślicie, że do 40tki znajdę męża? Bo jak do 40tki nie znajdę to już kaplica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie od ciebie zalezy ale od szczescia czyli czy trafisz na odpowiedna osobe ktorej spasujesz i on tobie.tak a propo chcesz znalezc jakiegokolwiek meza czy takiego z ktorym bys byla szczesliwa?mozna byc nieszczesliwa w zwiazku tak ze lepiej juz byc samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie to jeden wielki totolotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze tak ale szukaj na portalach randkowych to musi byc kiniecznie typ tzw komputerowca informatyka ktory nie mial wielu kobiet i zakocha sie po pierwszym seksie :) nie lec na playboi ktorzy beda ci prawic komplementy wiadomo ze im zalezy tylko na samym miaszu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie leciałam na playboi, każdy mój ex był spokojnym facetem, a i tak z żadnym mi nie wyszło, nie poprosił mnie o rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz w siebie i szukaj!!! może tak jak ja załóż konto na kochaj.pl i szukaj. To nowy portal ale konta sa weryfikowane więc jest pewniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkanatura
gość 2014.10.05 mam kumpla starszego od ciebie i ma identyczny problem, może się dogadacie, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz szukac to masz wieksza szanse niz nie szukajac. wiadomo, ze na portalach jest nieciekawie ale jak nie tam to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci facet/mąż? upierdliwy, z biegiem czasu zaniedbany, zrzęda itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci oddać swojego, z dopłatą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A na h....j ci maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam tak źle z mężami to brać rozwód i nie męczyć faceta swoimi fochami, żyjcie same zamiast tu narzekać że ciągle wam "źle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Dobry mąż nie jest zły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka oferta finansowania Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować (Christcorinn @gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale prowo! Dzisiaj kobiety nie chca zwiazkow tylko przygodnego seksu i aborcji na zyczenie.Posluchajcie co mowia feministki! Wolny seks bez ciazy to o co walcza dzis kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzycie ze życie to totolotek. Wszystko leży w twoich rękach autorko. Najpierw popracuj nad swoją nieśmiałością, później chodź w miejsca gdzie możesz spotkać w przyszłego męża. Chcesz i intelektualistę - chodź do biblioteki, bogacza - chodź w ekskluzywne miejsca itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meza lub kandydata na meza to sie szuka jak jest sie mloda. Teraz to pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na basen, jak chcesz z dobrymi warunkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko market lub pralnia, ewentualnie kwiaciarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakład pogrzebowy- wdowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×