Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Haha, widziałyście ten opis kafeteryjnych mam??

Polecane posty

Gość gość
no weganie tak :) tylko co cie w tym tak bawi? ich wybor. inne religie i orientacje tez wysmiewasz? nie zazdroszcze ciasnego umyslu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac znow zrozumiane na opak;) o miesie to pisalam ja - wege, wiec jak sie domyslasz nie kupuje miesa;) podalam tylko je jako przyklad produktu gotowego/polproduktu, zamiast tego moge podac frytki/ziemniaczki, jogurt "owocowy"/naturalny z owocami. trafilo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miodu i roslin tez nie powinni jesc, bo rosliny tez czuja. Idioci nie rozumieja ze sa ssakami i zwierzetami (czlowiek to tez zwieze, jakbys glupia weganko miala do wyboru umrzec czy zjesc czlowieka to gwarantuje ci ze instynkt wzialby gore) i ich dziwne przekonania swiata nie uratuja ani zwierzat. Takie jest zycie ze jemy mieso, jedza je koty, psy, lwy, natura nasza jest polowanie i zjadanie. Dzis mamy cywilizacje wiec bezposrednio nie polujemy ale bardzo chetnie bym 10 weganow umiescila w klimacie zimowym w jakichs gorach i polozyla martwa swinie. Ciekawe jak szybko by sie rzucili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mama nigdy niczego nie żałowała ani napojów gazowanych ani słodkiej herbaty, dawała zupki chińskie i inne świństwa, oraz oczywiście dobre domowe obiadki i normalne jedzenie :) i jestem dorosła pije zwykle wodę i jem normalne jedzenie i czasem maka i tego typu śmieciowe żarcie lubie oglądać TV i jak będę miała dziecko to jemu też nie będę żałować niczego i nie stanę się przez to eko mamą która robi jogurt z jogurtu i mkleka (dalej nie mogę przestać się śmiać) chodzi o umiar nie będę piekła chleba bo mi się nie chce, wole iść do piekarni, czasem upiekę mięso, zamiast kupnych ciastek wole sama upiec swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno frytki sa zdrowsze niz cielecina dla malego dziecka:D a dlaczego uwazasz ze marchewka nie czuje? albo np takie biedne truskawki? Moze je tez to boli ze je tak zrywasz? Milo by ci bylo jakby ci ktos glowke wyrywal?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst zrozumieja tylko bezdzietni smialam sie 10 minut a drugie 10 minut z tego jak matki odpisywaly,ze nie zrozumialy metafory ja w zyciu nie wydziargalam nic dla mojego dziecko no leze widac,,ze tepe tylko kupki,zupki, i inne smieci maja przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezus maria i nawet tu sie te kwoki kloca co jest lepsze do zarcoa dla bachora zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dziecko i tekst rozumiem, jest swietny:) prosze mnie nie obrazac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te kobiety, które oburzają sie na humorystyczny tekst, rozumieją o co chodzi? To jest satyra a nie zaproszenie do dyskusji o wyższości donowego jogurtu nad kupnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba powinnismy zyc powietrzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah, zapomnialam dodac, ja wyzej podpisana wege ze tekst mnie rozbawil niesamowicie :d tylko dalam sie wmanewrowac w dyskusje powaznym kobietom z kijem w pupie :D a Ty od marchewki, nastepna sie nie osmieszaj tylko doczytaj nt ukladu nerwowego u zwierzat i roslin :) bo mam przeczucie ze mozesz napraqde tak sadzic... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora to wege,a ktora z kijem w pupie ?Smiac sie czy plakac...ze smiechu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego uwazasz ze marchewka nie czuje? bo nie ma ukladu nerwowego? a co zjesz jak zostanie ci ziemia i sasiad? twoja ideologia jest slepa kochanie, bo jestes tylko zwierzeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja o tym wiem ze jestem zwierzeciem, tylko miesozercy nie zdaja sobie z tego sprawy, mysla ze jak sa ludzmi to maja prawo do zjadania slabszych istot :) a ja sobie zdaje sprawe ze poradze sobie swietnie bez nich :) uwielbiam argumenty "gry koncza sie argumenty" - marchewka tez czuje i co zrobisz gdy splonie wszystko/bedziesz w dzungli, bla bla bla. odnosnie pierwszego, byly na ten temat badania, rosliny reaguja na bodzce z zewnatrz - uszkodzenia, halas, dzwieki, jednak to nie jest rownoznaczne z odczuwaniem! mnostwo artukylow jest na ten temat. odnosnie drugiego - nie jestem w tak absurdalnej sytuacji, a jak bede to sie bede zastanawiac :) teraz mam wybor wiec go dokonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pominelam jedna idiotke z 0:35 :D "Takie jest zycie ze jemy mieso, jedza je koty, psy, lwy, natura nasza jest polowanie i zjadanie" to idz sobie panienko upoluj zebami i tipsami skoro taka twoja natura :) jakby ci zamknac sklepy i zostawic sama z ta twoja natura, gdybya byla oko w oko z tym zwierzeciem rownie szybko bys zmienila zdanie:) i nie "takie jest zycie" a takie jest twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-a dlaczego ona jest idiotka,a nie ty ? Bo tak myslisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprościej jest przerysować i zrobić z ludzi idi-otów. To teraz czekamy na drugą stronę: nieszczepiące, rodzące tylko przez CC, karmiące słoikami od 1 miesiąca życia i wożące dzieci w małych Fiatach na przednim siedzeniu bez fotelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2014.10.05 hahahaha dobre ;)O marce pieluch zapomnialas wspomniec ?z tetry bio?czy pampersy Luxus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×