Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana123456789

Mój narzeczony nie chce się zabezpieczać. Jak go przekonać?

Polecane posty

Gość Załamana123456789

Dłuższy czas się nie zabezpieczaliśmy ale teraz zaczęło mi to przeszkadzać. Zaczęłam nową szkołę, ciąża byłaby mi nie na rękę. Nie jestem gotowa na dziecko i za młoda (20 lat). Mówię facetowi, że chciałabym się zabezpieczać, dokładnie żeby on się zabezpieczał. Ale jak grochem o ścianę. On nie chce bo nie lubi prezerwatyw. Mówi tylko "nie dogadamy się" Staż mamy już dosyć spory 4 lata i raczej zawsze się jako dogadywaliśmy. Ale w tym temacie on nie chce zmienić zdania. Mam wrażenie, że w ogóle nie bierze mojego zdania pod uwagę. Masakra. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuc go albo sama sie zabezpiecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spacerek do gina po tabletki i juz, ale mi to problem, a po 2 co to za życiowy partner...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezerwatywy to nie jedyne środki antykoncepcyjne. zdecyduj sie zatem na tabletki, albo plastry, możliwości jest wiele. Mój facet też nie chciał używać gumek, przez co mieliśmy spory problem, ale odkąd zaczęłam zażywać tabsy jest o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma zabezpieczenia, nie ma seksu. Tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana123456789
Chodzi też o to, że ja nie chcę brać hormonów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie sie nie dogadacie, facet ma racje. Oboje uparci i niedojrzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do seksu trzeba dorosnąć, a jak widać wam do tego daleko, wsadz sobie ziemniaka to teraz najpopularniejsza antykoncepcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niedojrzała, bo nie chce brać tabletek? Dobrze robi. Są kobiety (np ja), na które wszystkie, ale to wszystkie tabletki działają bardzo źle. Co oznacza, że są mocno inwazyjne. Ale jak dla mnie skuteczne w 100%. Libido zerowe = zero seksu = zero dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go przekonać? Daj mi go na jeden dzień, mam trójkę dzieci. Sajgon taki ze mu się odechce ryzykować:-) a szczerze, musisz w takim razie sama o to zadbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty masz sie truc,zeby misio mogl sobie pouzywac?a wiesz,kawal ch...ja z niego.z reszta antykoncepcja nie powinna spoczywac tylko na kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze niedojrzali to faktycznie bylo troche na wyrost, ale autorka wymaga od swojego faceta, zeby sie zabezpieczyl, a sama nie ma takiego zamiaru. Oboje umywaja raczki, dalej uprawiajac seks. Juz teraz nie moga sie dogadac, co bedzie jak dziewczyna zajdzie w ciaze? Ciezko tu o kompromis, ktos musi ustapic, zwykle dwoje zakochanych ludzi nie mysli tylko o swoich wlasnych potrzebach, a raczej o potrzebach tej drugiej osoby, brakuje im tej cechy zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23-02 ale wlozenie gumki nie boli,a tabsy nie sa obojetne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem i zgadzam sie, jednak nalezy sie liczyc tez ze zdaniem ukochanego i wykazac minimum dobrej woli, sprobowac obu opcji, wybrac lepsza, razem podjac wspolna decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba nie taki znowu ukochany,skoro kategorycznie odmawia gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie o tym pisalam. taka niedojrzala ta jego milosc do autorki. Wszystko mu jedno czy ona sie napakuje hormonami czy zajdzie w ciaze… Ja bym na ich miejscu bardziej przejela sie ewentualna ciaza, zwlaszcza, ze nie dogaduja sie juz przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJelcz345
Są też damskie prezerwatywy które wsadza się w pochwe. Działanie takie samo jak na penisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma racje,stosunek w gumce to pocałunek przez szybę.W tym wieku możesz dobrą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśli nie gumki i jeśli nie tabletki to może femcap + żel plemnikobójczy? femcap to kapturek naszyjkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×