Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

elasa - dziękuję kochana za wsparcie - no zjeścć sie nie da. muszę być na siłach. będę. i również miłego długiego week endu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia ale sie sklada moj akurat jest z podkarpacia heh czy ktoras ma jakis sposob na to aby dziecko przespalo cala noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu 3 maj się, Izulku uaktualnij moją tabelkę plissssss Dziewczyny, mam jeszcze do Was pytanie, mam 2 psy na podwórku a dzieci i mąż proszą o kota do domu, myślicie, że to się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga początkowa 153 w tym tyg - 1 kg aktualna waga 145 cel ; do końca roku 130 kg a tak w ogóle to 80 kg ... nierealne... prawda ? ehh... Iza dzięki za wpisanie , a tak na prawdę na imię mam poprostu...Ela..i jestem dolnoślązaczka spod Wrocławia skoro się inne przedstawiają to i ja nie będę gorsza i bardzo mi miło zaglądać na to forum , dziewczyny jestescie wielką motywacją !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam n imie Iza i jestem z Kielc :-) monia jaki mialas spadek od zeszlego piatku? x wlasnie robie obiadek pelnoziarniste sphagetti mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
ja mam na imię Monika i jestem ze Szczytna od zeszłego piątku - 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijka79
Cześć dziewczyny, kurde dzisiaj wyjątkowo miałam zwariowany dzień w pracy. Niestety nie mam spadków ale wiem dlaczego :( No cóż w pracy były urodzinki i teraz się ważyłam mam 92,4 kg. Może jutro rano na czczo będzie mniej. Ja jestem ze Śląska i na imię mam Sylwia i miło mi WAS wszystkie poznać bo po weekendzie będę potrzebować chyba wsparcia. Jutro idę na wielkie urodziny a od niedzieli do wtorku wielki wypad który niestety może zakończyć się dodatkowymi kg ale obiecuje, że od środy zrobię sobie kilka dni bia,łkowych. Jutro na pocieszenie pójdę do kosmetyczki zrobić sobie paznokcie by chociaż one były ładne :P Pozdrawiam WAS cieplutko i do jutrzejszej porannej kawki bo teraz jadę na imprezkę i będę póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek, monika -dzięki cium za słowa dobre ,ela - jak to nie mozliwe 80 ! jest mozliwe i obie to bedziemy mialy :) zobaczysz na wielkanoc jaka bedzie pol z ciebie - ja ci to mowie a ja nie kłamię ! ja tez mam taki priorytet - i powiem wiecej ze 80 - jak juz bedzie 89 to bedziemy lachony :) mowie ci to ja z podium wagi 133 ! a bardzo niedawno mialam 145 - nie wiele ponad miesiąc temu wiec dasz babo radę !!! izulek a ile twoje malenstwo ma lat - czy moze jeszcze miesięcy ? bo to zalezy co radzic- no moja cora ma 22 miesiące - chodzi, gna, dziczeje - i jak sie za mocno wydziczy z wieczora to przewaznie ma problem z zasnieciem. generalnie jak da se popalic do poludnia np. sala zabaw typu fikoland - to spi jak ......chcialoby się rzec - jak niemowle - lecz wiemy obie jak niemowlęta sypiają. choc ja chwalę Boga wstając i legając - bo moja młoda zanim nie zaczela siadac - spala jak ją polozylam tam spala. i w dzien i w nocy, teraz roznie ale nalezy do rannych ptaszkow i co jakis czas se o 4 nad ranem o mleku przypomni i musi butle przyjąc. - no chlop z podkarpacia - tu dobre chlopiska są tylko wyrywne ;) ja co prawda się rozwiodłam z chlopem z podkarpacia :) ale to ja zła kobieta byłam ;) on kryształ. co do 2 psów i kota - ja mialam dwa psy w domu - pojawil sie kot - poniewieral nimi serdecznie :) potem byl 1 pies i pojawialy sie koty - wszystkie wylizywal czule. albo dla zachowania pozoru ganial ale zadnych ofiar w zwierzynie nie bylo. teraz mamy jednego psa - juz 12 lat ma bydle wielkie - kochane - tylko malo go kocham jak mi dom zasrywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do urodzin imprez i pytania basi (wogole to jestes imienniczka mojej mamy) mlody za tydz konczy rok :-) wiec bedzie okazja do slodyczy ciast itp powiedzialam siostrze ze spadam z domu(bo to jej syn) zeby mnie nie kusilo na zarcie a ona na to no jak to chrzestnej nie bedzie i masz babo placek :-/ musze zostac bo sie obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014......69,9......-1,4.....68,5.......60 helena 20.10.2014.....82,9......-1,0.....79,2......72 monika 13.10.2014......94,9....-1,0......92,5......89 gdasonia 29.10.2014......70,7....-0,3......68,8......61,8 Ela 17.09.2014.......153.....-1,0.....145........130 sante 15.09.2014......102......-0,4.....92,2.......79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki moje kochane ja mam na imię Kinga i jestem z kujaw :P czyli chyba mamy całaaa Polskę :D no ja niestety tez nie schudłam.... Cos mam zastój ostatnio :( jednak dzisiaj usłyszałam, że - cytat "chudne w oczach" ale mi sie miłooooo zrobiło :D Izko do tabelki: sante 15.09.2014...... 102......-0,4.....92,2.......79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, chciałabym, aby ktoś mi powiedział "chudnę w oczach" a jeszcze jak bym 8 na wadze ujrzała, oj chciałabym baaaaaaaaaaaaardzo no nic, trza zwierać poślady i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia przyjdzie i na ciebie pora. powiedz jak ci idzie dieta i jak sie na niej czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dzień na "tłuszczówce" właśnie zjadłam kolacje, karkóweczka jest git trafił mi się też dzisiaj mały grzeszek, łyżka sałatki warzywnej, eh... ciężko jest wytrzymać bez podjadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxl
Dziewczyny a ja dzisiaj dałam ciała, cały dzień jakiś nie unormowany, rano chciałam sie zważyć a tu waga odmówiła posłuszeństwa . Jutro mam nadzieje pełna mobilizacja, u mnie najtrudniej jest zachować regularność spożywania posiłków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxl
Witam wszystkie dziewczyny, jestem Justyna z zachodniopomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tak wcześnie bo się nie wyrabiam czasowo. Witam wszystkie przy kawce. ja dzisiaj mam 92 kg na czczo. Ten weekend mam zajęty cały od dzisiaj począwszy, więc kolejny raz odezwę się dopiero w środę. dzisiaj idę na imprezkę urodzinową a jutro wyjeżdzam na Słowację na 3 dni aby się odprężyć :) W środę dam Wam znać co pokazuje waga. Życzę WAM udanego weekendu. A teraz idę sprzątać :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxl
witam, ja rowniez kawke pije i sniadanko zajadam, dzisiaj zdrowa kanapka - chlebek razowy z serkiem i papryka:) mam nadzieje ze dzisiaj sie nie zlamie. milego dnia i weekendu :) lilijka odpoczywaj na słowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie trafil wyjazd :-D jade z moim do jego mamy w koncu ja poznac mam troche stresa a w sunie to mam duzego stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam przy porannej kawce wszystkim babeczkom, które wyjeżdżają życzę miłej zabawy a tym, które zostają w garach tak jak ja, życzę mało pokus i dużo uśmiechu Iza, nie wiem czy dam radę, bo po wczorajszej kolacji żołądek odmówił mi posłuszeństwa i dzisiaj od rana po kawie żuję gumę miętową i mam zamiar do 12 niczego nie tknąć. Zobaczę, co przyniesie dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was.Ja jestem Marta z Warszawy. Basia, to mozna sie faktycznie zalamac, trzeba zmienic przyslowie bo nieszczescia czasami chodza trojkami :) Oby tylko wszystko sie dobrze skonczylo, tego ci zycze Dzisiaj jestem strasznie opozniona bo pospalismy dluzej i dopiero zjadlam malutkie sniadanie. Smieje sie z siebie bo szykujac je, wyjelam 4 kr. chleba, no bo przeciez pozno i w ogole :) a tu to madre ja: gdzie?! 2 kromki z powrotem do wora! Posluchalam i schowalam :) Widze, ze juz wcale niewazne, co sie je i co sie pije tylko ILE. No dobrze, z lekkim niedosytem ide brac sie do roboty, ona jakos mi sie mnozy, nie wiem czemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek, powodzenia! Mam nadzieje, ze to nie matka jedynaka, te sa najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest jedynakiem ale jest najstarszy jak mnie nie polubi to na szczescie mieszka 200km ode mnie hahahh x monic wspolczuje ci 3maj sie albo zmien jadlospis na to co lubisz jesli chcesz pomoge ci ulozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Izulku, teraz się szykuj na wyjazd i nie zawracaj sobie mną głowy pogadamy jak wszystko i wszystkie wrócimy do normy, czyli pewnie w okolicach środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki -dziś już lepiej dzionek po wszystkich szpitalach, normuje się, generalnie piętno operacji mojej mamy nie zniknie. operacja na sercu - jest mega stres ale to jeszcze nie w tym roku kalendarzowym. a moja córka na ten przykład złapała wirusa bostońkskiego - mylic go można z ospą albo 3 dniówką a to ani to ani tamto tylko bostonka :) nosz ........ więc witam was przy mej drugiej kawie - za scianą śpi bostonka :) a ja mam relaks. potem odkurzanie - ale to już pikuś po odgruzowaniu mieszkania :) z zabawek i kupy kawałków niewiadomego pochodzenia :) kurze starte,. dracena przesadzona - jest git. ja nie nagrzeszę w week end bo nie będę miała czym. :) jak tylko dostaję jakies słodycze od razu wręczam je bratu albo do pracy biorę, sama nic ! nie zamierzam piec :) słodyczy w domu nie posiadam bo założenie jest takie ze cóka poki to ode mnie zależy jesc tego śmiecia nie będzie :) jedno z czym zaszalałam to 2 platy sledziowe czyste - w zalewie octowej. dodam do tego jajko kukurydze i ta salatka będzie mym szaleństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×