Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

hej, ja już po spacerku :-) zimno brrrrr andrzejki delikatnie: 1 drink żubrówka+soczek jutro siedze w komisji od 6 rano spokojnej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia heheh tylko glosow nie falszuj :-) X Ja winko wypilam na czworo i spac mi sie heh Mialam salatke robic ale mi sie nie chce marze o cieplej podusi i kolderce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena: nie czytaj, szkoda nerwow. Za to polecam książkę na poprawę humoru Kaz Cooke - Ciężarówką przez 9 miesięcy. Bardzo radosna książka trochę poradnik, trochę wesołych opowiadań w formie pamietnika - polecam kupić ja w pakiecie z drugą książka tej autorki "dzieciozmagania" (sporo taniej w dwupaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj polece po bandzie xhyba dzisiaj Mam mase roboty znow jutro bede ledwo patrzec na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro juz temat ksiazek ja uwielbiam czytac Ma ktoras moze jakies ciekawe e-"booki,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie z kawką :D idę wcześniej spać, żeby nie siedzieć na głodniaka i potem spać nie mogę :( ale dostałam prezent od wagi, za to że się wczoraj oparłam pokusom :P - zobaczyłam 98,8 kg :D przyjemnie zobaczyć bałwanka po dziewiątce :D cieszę się że coś się dzieje :P wczoraj w niektórych sklepach był "czarny piątek" ale niestety kurtki za mój gruby zadek nie wybrałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam do nóżek! :) :) Nic mi wczoraj do rowerka nie przymarzlo, przeciwnie, wrocilam zmeczona bo za cieplo sie ubralam. Maz oszalal i tak napalil, ze bylo 30 stopni a w domu mamy zimny wychow i ok. 20 wiec ciezko bylo wytrzymac. Helena, ty moja Helenko kochana, jak sie dzisiaj nazre i napije to pamietaj, ze to twoja wina bos mnie szczypioreczkiem zamiast np mniejszym grubasaem nazwala.... Ja tez lubie se poczytac w necie ale ty lepiej tego nie rob a brak apetytu to na poczatku, mysle elle, gratuluj****lwankow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta zmienna jest, kurna, czy to powiedzenie musi domnie pasowac w 100000000000 % ?!!! Dzis od rana mam humorek jak 150, wlasnie zjadlam sniadanko. Od rana straszne dylematy, na co sie zdecydowac jesli chodzi o strawe :) Nie wiem czy jutro cos mi sie w glowce lub w dupce nie odmieni :) ale poki co zjadlam sniadanie w/g diety plaskiego brzucha i chyba najrozsadniej bedzie wlasnie ja stosowac. Zdrowa, 1600 kcal, sa przepisy ale samemu sie wybiera co i kiedy Tak wiec zjadlam sobie ryz na mleku ze slonecznikiem i bananem i musze zaczac stosowac te zasade o ktorej izulek? juz wspominal czyli zaplanowac posilki na caly dzien, moze wtedy wytrwam.... Milej niedzieli a andrzejki to ja juz chyba wczoraj mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mlody mnie sciagnal z lozka przed piata i tak sobie do 7 posiedzielismy i poszlismy spac az do teraz (ja spalam) X Na sniadanko wsunelam 3mandarynki a xo do tego to jeszcze nie wiem :-) X Elle gratuluję bawlanka hehhe spoczatku nie zalapalam o co chodzi hahhaa X Gdasonia a co to za dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D ja wczoraj poszalałam na zakupach ale byłam mega szczęśliwa jak mogłam kupić sweterki L a nie XL lub XXXL jak zwykle czy spodnie rozmiar 44 a nie 48 :D Helcia dbaj juz nie tylko o siebie! Gratuluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu grobowa cisza... Dzis zgrzeszylam winem i czekolada, wiecej grzechownie pamietam Wogole to zjadlam przez caly dzien 6 mandarynek, serek homogenizowany i troche salatki z gyrosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby nic na wadze nie przybylo. To jutro wznawiasz diete? taki jedno dniowy wybryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety - nie mialam glowy tu zaglądac. bylam na urlopie, mama miala bardzo powazne problemy z cisnieniem, pogotowie i caly cyrk, poza tym nic sie nie zmienilo. wczoraj zjadlam salatki normalnej jarzynowej i zatrułam się kuzwa bo mi sie odbijalo cudowalo - no i tak mi sie dzialo bo pewnie zamiast zjesc 1 lyzke zjadlam 4. poza tym jeszcze w ubieglym tygodniu mialam upragnione 12 z przodu ( hehehehehe - wiem wiem slonica sie cieszy ze jest trochę mniejszą słonicą - też mnie to bawi :) ) no ale teraz po tych imieninach urodzinach jubileuszach i andrzejkach - ze jadlam inaczej i wiecej niz w diecie wiec z tydzien nie odwaze sie zwazyc zanim kilka dni nie pociągnę w swoim reżimie aby zbic co ewentualnie przybylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, witam przy sniadanku, takim samym jak wczoraj tylko dzis pamietalam o tym, zeby dodac cynamonu. Dieta plaskiego brzucha to w wielkim skrocie 4 posilki dziennie po 400 kcal, kazdy zawiera zdrowe kwasy tluszczowe czyli MUFA. Najlepiej miec ksiazke bo zdjecia babek przed i po robia wrazenie http://f.kafeteria.pl/temat/dieta-plaskiego-brzucha-p_4126362 Ja jednak pewnie sie nie utrzymam, musialabym znowu gotowac 2 obiady, do d... z taka robota. Przepisy sa amerykanskie co tez nie ulatwia sprawy, z drugiej strony mozna jesc nasze rodzime potrawy byle chude i do tego dodawac te orzechy, migdaly, pestki slonecznika, dyni i pewnie efekty tez beda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
czesc kochane:* elle to masz racje-bzdury izulka-:* monikamagdalena-ile lat maja Twoi panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
u Was juz sniezy? u mnie na slasku ziiimno ale ani jednego platka sniezynki-zreszta jak spadnie i tak za chwile jest caly okopcony;) 30.X 14-filet z kurczaka,kluski i kapusta 15-kulka z resztek cukierniczych 19-serki×2,bulka wieloziarn.,3sliwki i5 garsci slonecznika dlubanego 21-salatka z serkiem feta,2garscie slonecznika dlubanege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia widze, ze humor dopisuje :-) i tak ma byc :-) U mnie - 5 byl snieg z deszczem ostatnio ale na tym koniec hehhe Zaraz zmykam na miasto po firaneczki i kombinezon mlodemu az mi sie nie chxe wychodzić. Brrrr zimno X Gdasonia moze później poczytam co to za dietka :+) X. Basia ciesze sie ze wrocilas brakowalo mi ciebie i twoich wpisow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basia, grzeszkami sie nie przejmuj, my tu wszystkie grzeszne :) U mnie sniegu nie ma bo nie ma prawa byc!!! :) Wiadomo, co bedzie to bedzie ale oby jak najpozniej bo snieg to juz mnie od rowerka oderwie, niestety na dobre a taka jestem z siebie dumna, wczoraj jechalam przy 6,5 st. mrozu :) Planuje jeszcze w tym tygodniu zrobic sobie wagary od wszystkiego i pojechac sama na dzialke, troche posprzatac bo przy mezu to zadna robota nie idzie..., pogrilowac, potanczyc, w ogole poszalec, :) Tak, ja mam taka nature, ze lubie pobyc sama ze soba, byleby tylko nie wieczorem Ide do fryzjera, az sie boje jak to wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy_kocur
Niemożliwe. Izulek śpi i nie czeka tu na nas z kawą :-) Dzień dobry dziewczyny, ja chwilowo zdycham bo mam @ ale nie ma lekko biegnę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chętnie kawę wypiję :D u mnie zimno :( a z pozytywów - śliczny płaszczyk w niedzielę kupiłam, bardzo dużo przeceniony z okazji wyprzedaży :D wczoraj go miałam pierwszy raz na sobie :) zdał egzamin bo ciepły i wygodny :D jak jeszcze przychudnę będę wyglądać w nim "jak milion dolarów" :P miłego dnia dziewczynki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku juz nadrabiam heh babcia z mlodym spala to I ciocia pozniej wstala Lece sobie kawke zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam ja już po kawce w niedzielę w komisji siedziałam, a od wczoraj na 2 dni poszłam do znajomego do sklepu popracować (musiał pilnie wyjechać i trza było zastępstwo znaleźć). Zaraz też uciekam i od 9-17 kibluję za ladą. Ale nie ma tego złego, za zarobione pieniądze postanowiłam kupić pościel flanelową z Lidla :-) Heleno, moje chłopaki mają: 14 i 13 lat :-) ściskam Was kochane chudzinki, też bym chciała zobaczyć na wadze dwa bałwanki obok siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni ale przeciez za chwile zobaczysz balwanki :) U fryzjera bylam ale coz... skoro nie chcialam krotko scinac to i efektu nie ma takiego jak zwykle. Drogo jak cholera eee, jestem zdegustowana no ale porzadek na glowie jaki taki jest Stosuje d. plaskiego brzucha ale z wolnej stopy :) czyli sama sobie robie posilki z tego co mam w domu. wczoraj: 1. ryz preparowany, mleko, cynamon, banan........slonecznik 2. awanturka, chleb.............olej w awanturce 3.lopatka wieprzowa, chleb.......oliwki 4. bulka po fryzjerze 5. wafle ryzowe, rama jogurtowa, 1,5 parowki z szynki, kawaleczek kaszanki, kajzerka...............awokado Te po wykropkowaniu to wlasnie MUFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×