Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Gość jagoda 32
Mnie dopada jakieś wstrętne choróbsko. Na szczęście w sobotę poza odwiedzeniem grobów, nie wybieram się nigdzie dalej, więc myślę, że jakoś dam radę. A jutro odbieram rozpisaną dietkę i zaczynam razem z Wami :) hihii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Dobra,lece kochane....jeszcze mam pare spraw do zalatwienia w pracy,potem lece na spacer z psami i mykam do fryzjera. Jutro Was znow nawiedze i bede meczyc moimi postami:D Trzymajcie sie cieplo i szczuplo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy Wy poddałyście się liposukcji lub innym zabiegom? Ja sie zastanawiam ale nie wiem czy warto w ogóle wydawać kasę na coś co nie zadziała po 1 zabiegu a na cykl mnie nie stać :( A tak w ogóle to czy chodzicie na jakies masaże albo cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruje sie roznymi specyfikami i cwicze mam zamiar zeby isc na saune infrared ale narazie nie mam czasu myslalam o abdominoplastyce ale nie stac mnie na taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasamosia
czesc kobiety - ja krótko bo mam młyn w pracy i generalnie moja jaśnie pani waga postanowila ruszyc w duł i w tym tygodniu ubylo mi nie 1 kg a 2 i pol. ale narzucone tempo co moze was smieszyc - moj organizm zle znosi. ale nie narzekam - niech i 4 na tydzien zrzuca - bo ludzie tyle nie zyją - a tyle by mi trzeba bylo zeby wazyc jak czlowiek ! nic lece na zajęcia pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sante87
basia gratuluje piękiny wynik :) ale się dziewczyny rozgadałyście :P pół dnia mnie nie było a tu 2 strony :D i SUPER :) no tak od jutra zaczną się pokusy cieżko będzie im nie ulec... ale trzeba się jakoś trzymać albo później się zrekompensować :P gotowe na jutrzejsze ważenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijka79
Basiu gratulacja :P no ja chyba jutro niestety nie zobaczę 92 kg :( Waże się codziennie i niestety jak było tak jest 93,4 kg :( i nie chce pójść w dół. chyba zacznę jeść mniejsze porcje aby zmniejszyć kcal a zwiększe dawki czystego białka. Na całe szczęście jutro piątek i weekend. Zastanawiam się co sobie kupić na ten weekend do jedzenia bo spodziewam się zlotu rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek damy rady :) własnie znalazłam stronkę gdzie mi wyszło: Współczynnik BMR: 1702 Dzienne zapotrzebowanie na kalorie: 1634 kcal Dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz: 55 g Dzienne zapotrzebowanie na białko: 103 g Dzienne zapotrzebowanie na węglowoodany: 184 g Czyli wyszło że spożywam za dużo jednak kcal :( i to mój błąd żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli od jutra jednak liczę kcal bo do tej pory zjadałam około 2000 kcal czyli o 350 kcal więcej niż jest moje zapotrzebowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijka79
Cześć dziewczyny przy porannej kawce :) Ja się zważyłam i mam 93,00 kg no cóż brakuje mi całego 1 kg do 1 celu. Od połowy października schudłam 4 kg. Mój jadlospis niezbyt się różni od poprzednich dni, czyli 5,50 woda z sokiem z cytryn 6,20 3 łyzki otręb z mlekiem 9,30 grahamka z serkiem wiejskim 12,30 grahamka z serkiem wiejskim Obiad jeszcze nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasamosia
czesc kobiety - moja waga to waga z wczoraj - dzis sie nie zwazylam ale nawet jesli mi ubylo cos to wykarze to waga w przyszlych wazeniach - wiec w poniedzialek ostani - tego tygodnia bylo 136.60 a wczoraj 134,200. no to tak mi jakos w tydzien waga nagle ruszyla. ale nadal jestem wielkim sloniem - choc powiem wam zupelnie szczerze - jakby nie fakt ze sie ruszac nie moglam warzac te 17 kg wiecej czyli 8 wrzesnia tego roku :) to kolo du-y by mi latalo ze jestem gruba. no i co są chudzi i są grubi. ja byłabym gruba. ale przy malym dziecku bylo - i nadal jest - mi ciezko. wiec w niecale 2 miesiące a konkretnie w 7 tyg 17 kg. no wiec dzis 134,200 - zaczynalam z wagi ponad 150 - ja przyjelam ze 150 :) bo gdy się juz zwazylam po kilku dniach odchudzania bylo 147.800 -a wiec zalozylam ze 150 bylo na początku. wiec moja waga powinna - moim zdaniem jechac w dół z automatu. i wydaje mi się ze idzie jak ślimak. no ale niech idzie. mnie sie nigdzie nie spieszy :) menu na dzis. rano owsianka na wodzie z lyzeczką miodu - delikates !!! :) o 11 jablko o 14 serek wiejski z pomidorem. jablko potem wieczor bulka graham z pomidorem i papryką pociągnięta cienko serem albo niczym. no. to ja tak i to bardzo zblizony jest jadlospis do kazdego innego dnia. ja obiadow nie jadam prawie. no nie chce mi sie pitrasic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak krew z nosa 😭 z jednej strony mi wygodnie, bo to moje mż jest takie do przyjęcia - głodna nie chodzę !!! a z drugiej strony wiem że muszę "przycisnąć" bo ileż mogę miec depresję jak co rano oglądam wynik na wadze 😭 wczorajsza wycieczka rowerowa super :D chociaż moja kondycja to rozpacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika mamy tyle samo na plusie :-/ ja dzis na sniadanie jablko maluch mi sie zarazil od brata dzieci i leje mu sie z nosa do tego oczy zalzawione i z rak nie schodzi do tego poje..any sasiad wali mlotkiem co go uspie zaraz mi sie budzi jestem zla taka ze szok na nogach od 4.30 wlasnie pije kawe dzien zapowiada sie nieregularnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia super ci posżło 17 kg ja jestem pod wrażeniem, jakby to powiedzieć nawet masz za szybkie tempo. Bo z twojego jadłospisu wygląda, że nie jesz nawet 1000 kcal:( To co ty masz do zjedzenia na cały dzień to ja mam chyba na 1 posiłek , fakt że u mnie waga powolutku spada ale spada. Chociaż wiem, że chyba jem za dużo :P Elle5 u ciebie tez spadek wagi widać - gratulacje :) Mamy już 11.00 czyli za 4 godziny weekendzik - juz się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim :-) gratuluje spadków wagi !! u mnie w tym tygodniu bez zmian , ale i tak się cieszę bo grzeszki były i dobrze że waga nie na plusie ... pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Dzien dobry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sante87
Hej Dziewczynki u mnie troszkę się ruszyło :) dziś na wadze 92,6 kg ale pewnie po weekendzie bedzie wiecej :/ w ciągu półtora msc schudłam już 9,1 kg i cholernie sie ciesze mimo ze tak niekoniecznie cos widac :/ jednak ta dieta 5:2 działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak8866
Gratulacje, a ile juz jestes na diecie? Jak ci idzie? I jakie treningi masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×