Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

kuzwa ale mnie leb boli i spac mi sie chce to szok :-/ najchetniej poszlabym spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014......69,9......-0,1.....68,4.......60 helena 20.10.2014.....82,9......-1,0.....79,2......72 monika 13.10.2014......94,9....-1,0......92,5......89 gdasonia 29.10.2014......70,7....-0,4......68,4......61,8 Ela 17.09.2014.......153.....-1,0.....145........130 sante 15.09.2014......102......-0,8.....91,8.......79 Ja dzisiaj tez mam fatalny dzien.... całą noc nie spałam bo mnie cholernie mdliło.... a @ jak nie ma tak nie ma.... :( ide we wtorek do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań nawet tak pisać.... robiłam 3 testy co tydzień jeden i wszystkie są negatywne wiec mysle ze to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z duzej wagi sie szybko spada ale to DUZA waga :) no ja po swej owsiance i kawie i bananie i teraz migdaly chrupie. o 14- 15 zjem nie serek - bo wieczor znow serek :) tylko szprota w pomidorach. raz na tydzien se robie taką rozpustę. dzis wogole zaszalama bo banan sie pojawil ale to dosc sycąca bestyja :) Programy o grubasach vs szkieletorach tez oglądam - no daje do myslenia- i tak nie raz siedze i dumam - ku......wa taz ja w zyciu swoim nie zarlam takich ton jedzenia ! a więc skąd tak sie upasłam? no widac jestem bardzo zdolna i kazdą kalorię zatrzymuję i potrajam - oto jest prawdziwy talent :) ojojojoj - dieta norweska to jest hardcore - i po niej nie wiadomo czy oddychac czy nie oddychac aby gdzies z powietrza nie łyknąc za duzo kalorii bo efekt jojo moze byc tak ogromny jak moj obwód w biodrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Basia ja tez tak ogladam z zaciekawieniem,zawsze fajny jest mogum jak one leca do usa i tam odwiedzaja kogos megapuszystego. A i jeszcze lubie na bbc kolacje dla dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Wiesz co do tego ile i co oni jedza dopiero dochodza w momencie jak oni to wrzucaja do tej tuby,albo jak zamieniaja sie porcjami.oni tak jak i my nie zdaja sobie sprawy ile i co jedza. Jak ten lekarz np pokazuje konkretny przysmak i z czego sie sklada idzie puscic pawia.ostatnio jak ogladalam,jakies paszteciki z miesem babce pkkazywal.ilosc smalcu i innego gowna byla przerazajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasamosia ja jednak nie dam rady na norweskiej, nie chodzi tu już o efekt jojo, który domyślam się, że mógłby być mega, ale o to, że po zjedzeniu 4 jajek na myśl o następnym robiło mi sie niedobrze i obawiam się, że bym zwymiotowała:P Witaj ponownie dieto 1500kcal,zjadłam dzisiaj już 4 jajka, greifrut, jabłko i jogurt około 700kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh. no to ja po obiedzie - szproty w pomidorach - 150 g - co daje 160 kcal i pol grahamki. no i zle sie poczulam, dawno nie jadlam takiego mega dosmakowanego zarcia jak ryba z puszki. w polowie mnie mdlilo. ale zjadlam na sile. poza tym jak juz mialam te niby - grahamkę kupioną w obok stojącej mej firmy - Żabce - zaprzyjazniona sprzedawczyni mi mowi - a wziela pani zimną bułeczka a ja dopiero UPIEKŁAM swierze- no - super jak to z tej masy składającej się niewiadomo z czego pieczone na terenie sklepu - to samo gowno jest- wiec moze mi psychika pracuje ze to taka sztucznosc udająca zdrowe pieczywo. ale szczerze wciąż chce mi się że powiem pawiować....... helusia - to tak apropos tego jak dr pokazuje obrzerającej się 140 kg babie czym się zapycha, no dobra. żyć trzeba jeszcze 4 godziny i zjem cos normalnego :) czyli mozzarelle z czosnkiem pomidorka i normalny graham ciemny, ciężki a nie jakies dmuchane "Gie" upieczone na "swierzo" przez panią na sklepie z gotowej pieczywopodobnej plasteliny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sante87 to może być spowodowane tym, że dużo schudłaś. Ja jak kiedyś się odchudzałam, to mi chyba z 2 miesiące @ się spóźniła, jak się odchudzałam i sporo schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) dziewczyny gratuluje spadków !!! u mnie po tym tyg. na wadze bez zmian ..no cóż , trudno.. na pewno będę walczyć dalej, po niedzieli ide na badania hormonów , czuje że w tym tkwi przyczyna zastoju . Iza ten moj pomysł polega na zsumowaniu cotygodniowym ile nam wszystkim ubyło kilogramów i jaki wynik osiągniemy razem na koniec roku w sylwestra... może to będzie ponad setka ??? a może więcej ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela ciekawy pomysl, ja na badania hormonalne ide do szpitala w grudniu, niestety nie pochwale sie wam co dzis mialam na obiad bo go nie mialam ale za to pospalam 3h a mlody 3,5 wiec jestem pozytywnie myslaca teraz a nie zla jak osa :-) x dziewczynki koje drogie pijcie 1,5l wody dziennie plus herbatki itd nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to wazne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena musi schudnąć
Ja patrzę na meczyk a tu paluszki i inne smakołyki u znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było. I spełniły się moje negatywne scenariusze czyli nadmiar pracy spowodował zawieszenie ćwiczeń i przerwę w diecie. Ale dziś poszłam na siłownię i mam 17km w nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena musi schudnąć
Hej Rudy kocurku. Po kolacji juz? Ja pomimo że jestem najedzona mam ochotę przegrywa tego cholernego paluszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rudy kocurku wracaj do nas :-) x helcia ja tez ogladam mecz :-) postawilam troche kasy na to ze Polonia wygra heheeh w miedzy czasie pieke 3kg boczku bo mamusia przyniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam dziś jogurt, wypiłam sok warzywny i zupę. No i jeszcze 4 plasterki sera żółtego. A zaraz sobie zrobię herbatę z mlekiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłowni byłam pierwszy raz od 4,5 roku. Trochę traumatyczne jest dla mnie to, że ciągle widzę się tam w lustrze.Jestem nieprzyzwyczajona bo nie mam dużego lustra w domu wiec niezbyt często oglądam swoją sylwetkę. A tu musiałam ( lustro po boku bieżni wiec nie można się schować za panelem). Taki czerwony spocony wieloryb. Popelnilam kilka błędów strategicznych bo poszłam w nowych butach (oj stopy to czują) i miałam rozladowana mp3 wiec jakoś nie mogłam złapać rytmu. Na bieżni zrobiłam 10km, wcześniej łącznie około 7 km w plenerze. Mam nadzieję że jutro będzie mi szło lepiej w starych adidaskach i naladowana mp3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wreszcie zobaczyłam 91 kg więc waga ruszyła się w odpowiednią stronę :) dzisiaj idę na 3 godziny na basen + sauna zgodnie z wczorajszym postanowieniem częściej na basenie mniej tłuszczu na sobie :P Ja kupiłam wczoraj łososia sałątkowego w tesco 200 g za 7,99 zł a do tego 100 g zawiera aż 25 g białka. Więc chyba zacznę częściej go sobie kupywać. Po basenie z całą rodzinką idziemy na obiad do restauracji a potem na 3 godzinny spacerek. Życzę Wam również interesującego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie chciało mi się wstać ale jakoś dałam radę i zaraz pedze na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje panie :)) Zrobilam wreszcie ten bialkowy chleb z bialego sera, kurcze, dobry, chyba najlepszy z tych 3 wynalazkow ktore juz robilam, tzn. z fasoli i mleka w proszku z otrebami. Przepis znalazlam w necie. Roboty malo a w smaku super, poniewaz napisali, ze po dodaniu przypraw troche sie rozpada to dodalam tylko mielony kminek i ok, kroi sie tak jak tzw. normalny.Macie tu linka http://wypiekizpasja.blox.pl/2011/05/Chlebek-otrebowy-z-twarogiem.html moni, odpoczniesz, dol pojdzie w cholere.... tego ci zycze Zaraz musze wykombinowac jakis odpowiedni przyodziewek na nozki i raj :) i jade na dzialke bo moj rumak sie niecierpliwi / o rowerze mowie / Wczoraj zakupilam superzdrowa :) cole zero zaraz wymieszam ja z winem czerwonym wytrawnym i tym trunkiem bede sie delektowac. Piwo won!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam na imię Malwina odchudzam się od 3 tyg często czytam różne fora o odchudzaniu, pomyślałam ze jeśli pozwolicie przyłącze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka dobrze że jesteś z nami :) Ja już witam przy porannej kawce. Jak codziennie rano się wstaje to potem nawet w dni wolne organizm sam się budzi. Ja wczoraj jak pisałam byłam na obiedzie niestety mój mąż zamówił kotlet schabowy z dużą ilością frytek i dzisiaj nie wchodzę na wagę:( jutro wejdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, lilijka to prawda. Ja wczoraj weszlam pozno do neta bo musialam odwolac wizyte u lekarza, nie tam, glupoty pisze, na szczescie moglam odwolac bo stopa sama juz sie wygoila :) a potem, urwał nać, obejrzalam sobie jeszcze mam talent bo nagrany nie mogl do dzis poczekac... i o 2 w nocy wylaczylam tv a dzis pospalam do 6.30 i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×