Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Monia co masz zamiar zaczac? Dalej gacowanie na gape? X Margiel na jakiejs konkretnej dietce jestes? X Sante zaraz wrzuce linka do tematu to poczytasz, zastanawiam sie czy nie zaczac tej dietki od poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek,nie stosuje żadnej konkretnej diety,po prostu jem mniej i zdrowiej. Jutro chce się trochę oczyscić robiąc sobie dzień kefirowy. Ale Twojej 17 dniowej będę kibicować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margie jeszcze nie wiem czy sie skusze. Nie jest to 17dniowa,taka ma nazwe tylko Ale zastanawiam sie jakbym tak skrocila ja do 5dni w 2pierwszych fazach i powtarzala je do upragnionej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki witam sie z kawka Ja juz po sniadanku dzis jajko w papryce, waga od wczoraj minus 0,4 wiec nie jest zle Kolo 11znow za zumbe sie biore musze trenowac regularnie zeby zgubic ten brzuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, sante, dostalo ci sie zasluzenie, jestem po prostu zla i nie mam po prostu zaufania. Mozna miec problemy, wchodzimy, piszemy- nie mam weny i spadamy. Proste jak drut. Ja tam pamietliwa nie jestem ale troche cieta tak bo to juz ktorys tam watek, ze konczylo sie wlasnie dlatego, ze autor sie wypial.... moni, super!!!!! izulek, zaraz zaczelam sprawdzac diete ale to nie dla mnie, ja przy ograniczeniu weglowodanow mam jakies trzesiawki, zle sie czuje a jeszcze w zimie.... Najpierw pisalam ci, ze skracanie cykli raczej nic nie da ale przypomnialam sobie ile to razy sama zmienialam zasady i efekty byly tyle, ze dluzej to trwalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sante, na wage i do tabelki bo to wstyd, zebysmy tylko we dwie z izulkiem tam siedzialy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia sprobuje tej dietki ale nie wiem czy dlugo wytrzymam bez chlebka :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia! Ja bez chleba to 4 dni wytrzymywalam na plaskiego brzucha no i na kapuscianej 7 dni tylko ze na niej mozna jesc kiedy sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak mi bedzie szlo njwyzej bede skracac poszczegolne fazy a jak nie to wroce do mojej diety i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak należało się i przyjmuje wszystko na klate.... Weszłam na wage i jest ŹLE.... 91,5 kg a juz było 89,1.... 2,5 kg do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sante, to chyba i tak niezle. Dopisuj sie do tabelki. Spadam na dzialke bo slonko swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 2.01.2015...69,4g........-0,0......69,4.......60 gdasonia 2.01.2015...68,9.........-0,0......68,9.....61,8 sante 2.01.2015...91,5.......-0,0........91,5.....79 Jeny przy Was wyglądam jak mutant :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ja też weszłam dziś na wagę i mimo oszczędzania się są przody,mam nadzieję ustabilizować tą wagę i w piątek się zważyć znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 2.01.2015...69,4g........-0,0......69,4.......60 gdasonia 2.01.2015...68,9.........-0,0......68,9.....61,8 sante 2.01.2015...91,5.......-0,0........91,5.....79 margie1212 2.01.2015...79kg......0,0.......79......60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, własnie ze spacerku wróciłam, dziś ciut ponad 5 km ale zimno bardzo kurcze, nie mogę się zebrać do dietowania waga nadal martwa, czyli nici z ważenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Czesc Dziewczyny :-)) wiecie ... Az sie cisnie na usta, zeby powiedziec Wam cis, ale jsk zwykle bedzie to prawda, Wy sie zdenerwujecie i bedziecie mowic, ze wcale tak nie jest :-))) wiec nie bede mowic nic na temat Waszego pseudo-odchudzania,bo same widzicie jak jest, wiec co tu duzo mowic:-)) tylko Wam szczerze zycze cierpliwosci i skutecznego odchudzania a takze pomyslnosci w Nowym Roku :-)) niech sie Wam wiedzie pomyslnie. Zdrowka i powodzenia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z kawka X Wczoraj zaliczylam pierwszy raz w zyciu kompulsywne objadanie sie :-/ o dziwo dzis na wadze spadek X Dzis powrot do treningu i az do soboty pauzy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! No juz sie wkur ale ok, tak jak izulek- nie ma sprawy :) No wiec tak, wreszcie zajadam zdrowe sniadanko, moze troche za duza porcja ale wreszcie zdrowo izulek jak z dieta? Zrezygnowalas? bo jesli nie, to moglabys dawac tu jadlospis, a nuz sie przyda.... Ja moge pisac co jadlam ale tak jak zawsze- jutro to co dzis bylo, wtedy bedzie uczciwie moni, co z kotkiem? sante, prawda jest taka, ze to ty tutaj pasujesz a my nieszczegolnie, przeciez zakladalas temat dla podobnych sobie, no ale co zrobic, skoro inne sie wypiely, moze trafia tu dziewczyny z podobna waga... margie, jakos cie nie kojarze, skleroza? a moze ty nowa jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margie jest nowa :-) Co do diety zrezygnowalam po tym jak wczoraj na wieczor zjadlam 5kromek chleba slonecznikowego z nutella, 2z serkiem topionym w plastrach i jedna z brie i nadal czulam sie glodna :-/ Dlatego dieta bez weglowodanow ODPADA Zostaje przy zdrowym odzywianiu bo jem prawie wszystko X Jadlospis oczywoscie moge wrzucac moze komus pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, izulek, to jest racja. Ja jeszcze zauwazylam, ze mozg jest tak zlosliwy :) ze jesli cokolwiek postanawia sie wyeliminowac z jadlospisu, on od razu podsuwa obraz tego, zapach a nawet jak cudownie to sie gryzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zebys wiedziala wczoraj zaczelam od jajka sadzonego w papryce, pozniej koktajl truskawkowy i miseczka rosolu, potem zjadlam obiad po dziexiakach brata a pozniej 8kanapek!!! Tak wiec zostaje przy moim zdrowym odzywianiu gdzie jem wszystko prawie i nie ograniczam wegli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×