Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Hej, hej dobra gdasonia i reszta dziewuszek już koniec pojeżdżania po mnie.... wróciłam, jestem i nie mam zamiaru odchodzić ok? Mamy sie wspierac a nie 3 dzien z rzędu wylewać brudy :) I proszę już o koniec tego tematu. Dziękuję :) Moje menu na dzisiaj: ŚNIADANIE: Gorąca woda z cytryną i imbirem Kawka bez cukru Pół kostki twarogu chudego ze szczypiorkiem II ŚNIADANIE: Pół ogórka surowego i pół papryki czerwonej 2 mandarynki OBIAD: Gotowana Pierś z kurczaka Gotowane brokuły i kalafior Dip z jogurtu greckiego light PODWIECZOREK/KOLACJA Koktajl białkowy Musze dać sobie odrobine w kość żeby w piątek zobaczyć chociaż 1kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sante, no przeciez juz wczoraj napisalam ci, ze nie jest tak zle z twoja waga. Nie rozumiem dlaczego tak mnie na pierwszym mioejscu wymieniasz? przeciez ja juz ci odpuscilam. Moze jakies nieporozumienie, to najlepiej wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukradlo, Sante, przeciez ja juz do ciebie jak do przyjaciela od wczoraj po poludniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kawce, spacerek 5 km zaliczony, wieczorem planuję to powtórzyć. Nie mogę się zmusić do dietowania to chociaż pospaceruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpie zaczynać diety po takim obrzarstwie... Dzisiaj mam ochote rzucić sie na całą lodówkę.... Ciągle staram się pić milion herbat, wody, itd żeby oszukać mój żołądek ale on widocznie nie jest taki głupi :P Mam taka straszna ochote na bułeczke z serem ale nie.... wpierdzielam ogórka surowego i zagryzam papryką... A Wy czym oszukujecie głód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypijam kawe albo czerona/zielona herbate badz wode. X Dopiero wrocilam z miasta. Jestem padnieta a jeszcze zumba przedemna. X Monis tez mialam dzis super spacerek. Zazdroszcze ci tez bym sobie polazila troche codziennie. A od czwartku znow bede siedziala w,, areszcie domowym'' X Sante jaka diete wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
Sante, wiem o czym mówisz dzisiaj smażony boczuś mnie dotąd kusił, aż skusił brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa31
Witam, dawno mnie tutaj nie było, ale pora wrócić do ludzi którzy dają wsparcie oraz maja ten sam problem co ja. Moja waga troszkę poszła w gore po świętach i nowym roku. Głównym sprawca były słodycze, niestety nie potrafię ich sobie odmówić, tym bardziej ze są , dzieci dostały paczki namikolajki. Dzisiaj troszkę pocwiczyla mi niestety stwierdziłam ze z moja kondycja jest złe!!!!!!! Muszę sie wziąć za siebie, od jutra dietkowanie, bo dzisiaj jeszcze zjadłem kilka cukierków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam wszystkich Ja juz po kawce i sniadanku, dzis kanapeczki z salata pomidorkiem i jajeczkiem. X Justa wskakuj na wage i dopisz sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jaka zima i jaki mroz. Ja i tak jade na dzialke. Ja tam glodu nie oszukuje, chyba ze, tak jak wczoraj bylo pol godz. do posilku no to mowie, bede bohaterka i wytrzymam :) Moj wczorajszy jadlospis, skopiuje z tego 2 watku Jadlospis? ok, tylko ostrzegam, ze u mnie moze byc czasami szokujacy usmiech.gif Ja sie waze codziennie to wiem kiedy natychmiast powinnam wziac sie krotko za mordke usmiech.gif Wczoraj 1. platki i otreby- owsiane, jogurt, pomarancza, 1 slodzik, pestki dyni 2. wedliny rozne 100g, chleb 50g, ogorek, niestety konserwowy 3. ziemniaki 200g+ ,,keks z kurczaka" + kurna, konserwowy ogorek 4. 1/2 bulki z serem po wizycie w markecie i kefir 400 mll 5. mieso kurze ok. 60g z sokiem z limonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Ja wczoraj troszke poszalałam bo na diecie się trzymałam ale niestety wieczorem doszedł alkohol- morze alkoholu... Ale o dziwo jak weszłam na wage było mniej :) widocznie woda mi z organizmu uciekła bo znów zaczęłam brać hydrominum i cidrex plus :) i dzięki temu już jest 1kg mniej :) Wiem dlaczego wczoraj miałam takaaaa straszna ochote na cokolwiek (bułke z serem :P) rano dostałam @ Dzisiaj ledwo żyje, nic jeszcze nie jadłam ale juz pichce zdrowe, smaczne i małokaloryczne szaszłyki w piekarniku :) Widze, że powoli wraca więcej "córek marnotrawnych" :P Izulek nie wybieram narazie diety mż najlepiej działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 2.01.2015...69,4g........-0,0......69,4.......60 gdasonia 2.01.2015...68,9.........-0,0......68,9.....61,8 sante 2.01.2015...91,5.......-0,0........91,5.....79 margie1212 2.01.2015...79kg......0,0.......79......60 Justa31 6.01.2015 69kg........+1,5 .......70,5..... 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahhahaha sante zAwsze po alkoholu jest minus 1 a pozniej plus. Dlatego ja dzis odmawiam %%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. U mnie tez zimno, do piatku mam moc roboty. Ogorek konserqwowy moim zdaniem bardzo be bo on sam niewiele wartosci ma a juz z octem to be do kwadratu. Ja z alkoholu nie zrezygnuje, na dzialce to i cieplej i weselej, w przyszlym, wreszcie takim prawdziwym tygodniu zamienie na czerwone, wytrawne wino, ono specjalnej krzywdy nie robi o ile oczywiscie nie je sie duzo przy okazji :) Fajnie, ze juz nas 5 w tabelce, jak moni sie dolaczy bedzie 6!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jeszcze wyjasnic z tym ogorkiem. Ja bardzo lubie konserwowe i nawet w dietach wystepuja ale od czasu do czasu a u mnie nie dosc, ze 2 razy 1 dnia, ze pierwsz dzien niby diety to jeszcze zadnych innych zdrowych warzyw, na zielono tylko ta niewielka pomaranczka czyli jadlospis zrobilam do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, oo ale ruch! No ja niestety spadam, perspektywa gosci mnie przeraza, nad ranem wzielam kawalek tabletki, teraz nieprzytomna, roboty masa... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dwa dni mnie w domu nie bylo i nie mialam jak sie odezwac bo dostepu do neta nie bylo. Jak sie ogarne itd to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie przebijam przez zaleglosci, tak to jest gdy sie nie cierpi ze sciereczka latac ::) Nie nawidze sprzatac, nie cierpie ale widze, ze gdy spogladam tam gdzie juz zrobilam to cieplutko na sercu i satysfakcja az milo! :) Jem 2 sniadanie i wracam na pole bitwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa31
Witam was, u mnie jak zawsze cieżko :( . Przez ostatnie dwa tygodnie mój najstarszy syn miał ospę, teraz kumulacja maja dwaj młodsi, tylko najmłodszy przechodzi najgorzej, ma dużo wyprysków, ma rownież w buzi i ma pupce i na susiaku a nosi jeszcze pieluszki bardzo jego to drażni. A do tego podejrzewam u siebie polpasca, jeśli sie potwierdzi będzie wesoło, kumulacja na całego a do tego maź jeszcze nie miał ospa, dziec może i jego złapać. To tyle u mnie staram sie dietkowalam ale w pierwszej kolejności dbać o chłopców i pilnować aby sie nie drapaki. A może macie jakieś porady jak ulżyć malutkiemu, co do buzi aby szybciej zeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×