Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,7kg.....67,3kg.....60....... 27 luty gdasonia 2.01.2015...68,9...........+0,4kg....67,8kg.....61,8.....27 luty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i zakladac nowy, nie wiem. Mnie tu bylo zle tylko dlatego, ze cisza a jak juz jestescie to ok. Ja mam goscia do niedzieli wiec waga... a tam, nie przejmuje sie tym za bardzo, najwazniejsze, ze wyniki nie sa zle a od poniedzialku biore sie ostro za wszystko. Dzis moc roboty z gotowaniem- zupa pomidorowa, galaretka z nozek, barszcz bialy z pluckami, fe, ale niektorzy lubia :)kotlety mielone i golabki i nie wiem czy jeszcze o czyms nie zapomnialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izulek nie ma cię kilka dni, gdasonia piszę sama do siebie, więc się wkurza i mówi, że trudno się tu pisze, a ty od razu nowy wątek ;) dobra jesteś. xxxxx A jak czytam wypowiedzi niejakiej magdaleny,która nie ma w pracy wody i kibla to sie zastaawniam czy ona pisze to poważnie czy nie, ludzie jak wy dajecie siebie traktować innym. Kuźwa, to masakra normalnie, żeby nie jeść i nie pić w pracy bo kibla nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela zarzucila temat o nowym watku wiec napisalam ze jestem jak najbardziej za :-) nie moglam pisac wiec mnie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moni pracy tez jestem w szoku, pracowalam w roznych miejscach ale takiej tragedii nie widzialam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gdasonia. E tam, izulek, ja tego barszczu nie tykam ale maz uwielbia. Pisze bo jem sniadanie, ale pora!. Golabki i mielone dopiero dzisiaj bede robic bo wczoraj pomimo cholernego pospiechu nie dalo rady. Gosciu, dziwic to i ja sie dziwilam tylko ze jak ktos potrzebuje na g**** roboty a tu nic nie ma to juz calkiem robi sie niewybredny bo nie ma wyjscia po prostu. to jest prawdziwa Polska, tu akurat jej mroczna strona, pelno takich. Izulek, wyjechalas czy nie? Nara dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia nie pojechalam Napisze ci na vitalii czemu Mam mase od rana zaraz lece do fryzjera a potem spowrotem do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, właśnie wpadłam i nie wiem w co łapy włożyć, ale co tam mus się ogarnąć i tyle. Rok temu jak by mi ktoś zaproponował pracę za marne grosze w takich warunkach,to bym go wyśmiała.ale dzisiaj? Dzisiaj płaczę i idę do roboty,bo mam 2 dzieci a mąż kokosów nie zarabia, nie stać mnie na wybrzydzanie. No tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu monia nie chodzi o Ciebie dziewczyno, wiadomo praca to praca, a jak nie ma innej to trzeba brac jaka jest, ja mówie pooprostu o ludziach którzy zatrudniają ludzi w ogóle się z nimi nie licząc, tragedia. jak można dać komus zatrudnienie nie zapewniając mu toalety :( żal poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka to ja gdasonia. Ok, izulek, sprawdze. Tak moni, wiadomo, masz ciezko jak nie wiem co bo zeby wiedziec to trzeba byc w twojej sytuacji. Moze wiosna przyniesie ci jakas odmiane losu, kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym,oj chciałabym a o zatrudnieniu to na razie mowy nie ma, jeśli wiesz Gdasoniu o co mi chodzi 3majcie się cieplutko, pozdrawiam idę walczyć,ale walka nierówna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis wspolczuje, ale moze gdasonia ma racje i. Wiosna przyniesie ci niespodzianke :-) X Jak wam dziewczynki minal weekend :-) Jak waga? U mnie spadek - 0,3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja. Weekend byl dla mnie troche meczacy bo inny. Dzis spadlo mi troche ale ogolnie to mam sporo nadwyzki w porownaniu z moim planem. Nic tam, jakos zwale. Wprowadzam na jakis czas rozdzielna ale bez szalenstw. Jak zaplanowalam, ze zrobie salatke jarzynowa, to ja zrobie i dzis zjem, nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, mam nadzieję,że Wasze wiosenne życzonka spełnią się i znajdę coś sensownego wczoraj dostałam wypłatę, nawet nie najniższa krajowa chce mi się płakać, zero chęci do życia mąż mówi, musimy to przetrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze mowi ale wiem, ze musi ci ta czarna rozpacz troche sie rozwiac a do tego potrzebny czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lobuzerstwo czyt. pracodawcy wykorzystują to że człowiek musi pracować i każda kasa go ratuje. Monia życzę Ci aby to się wszystko poprzewracało w druga stronę. Tą dietę jeszcze tylko przypilnuj bo jesteś super babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! U mnie kiepsko ze spadkiem wagi, bede musiala zmienic moj plan odchudzania czyli wydluzyc termin osiagniecia zamierzonej wagi bo proba drastycznej zmiany sposobu odzywiania daje niestety odwrotny skutek. Jak to Dyzma mowil- a do ch.o.l.e.r.y mi z taka miloscia, ja powiem- a do ch.o.l.e.r.y mi z taka dieta. Probowalam rozdzielnej ale rzucam to w diabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a u mnie ok waga leci cm leca nawadze mam juz 66,4kg :-) a teraz jade na zakupy rozwalic siostrze troche kasy, :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,7kg.....67,3kg.....60....... 27 luty gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,5kg....67,3kg.....61,8....... 6 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,7kg.....67,3kg.....60....... 27 luty gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,5kg.....67,3kg.....61,8...... 6 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,9kg.....66,4kg.....60....... 6marca gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,5kg.....67,3kg.....61,8.... .. 6 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
witajcie Kochane, mam pytanie: w necie sporo się mówi o zielonym jęczmieniu-co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjka. Monia juz pewnie w pracy a ja biore sie ostro za siebie, za diete, za moja nedzna zapewne kondycje fizyczna i chalupe, juz tak na powaznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie po weekendzie maly plusik ale szybko go spale. Od jutra wracam na kilka dbi na silke bo siostra w domu W koncu wysprzatalam chate na blysk i narazie mam spokoj Gdasonia 3mam za ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×