Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Gość Kachna29
Gdasonia jakis tak dziwnie ta kasze gotujesz, ze chyba w koncu zgapie przepis :-p ale ze jak ? Gorowac kasze pol na pol woda z mlekiem ? Ja bym kasze mogla codziennie jesc-gryczana. Najlepsza ze sswieza pietr**** i ltzka oliwy z oliwek. Ktora z Was cwicY na orbitreku ? Macie pozniej takue bole pod stopa od wewnetrznej strony ? Juz jilka par butow przerabialam i ciagle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, przypomnij, kiedey wyjezdzasz? No chyba wszystko sie uda a ta kolezanka, rozumiem, pewna... Kasze gotowalam tak dziwnie tylko dlatego, ze zapomnialam ugotowac metoda pod kocyk Helena, dieta dieta ale ona powinna byc wartosciowa, o to mi chodzi a jakas sucha bulka, w ciazy, no nie... Lekarz nie dal ci jakiejs rozpiski ile powinnas jesc warzyw, bialka itd.? Ja dzis planuje jakas rozdzielnopodobna :) bo jesli jutro ulegne temu diabelkowi ktory od 2 dni kaze mi jechac na dzialke to w piatek moze byc slabo z moja waga. Mam na szczescie w zamrazarce 2 kawalki chleba bialkowego i jakies warzywka... Milego dnia. Mnie czeka pracowity, ja musze zasluzyc na jutrzejszy wypad bo te 2 dni to do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
hej:* izulek ale bedziesz podlaczona do sieci? eh z ta moja dieta to sa problemy i tyle:( 17.II 12-dwie ciemne bulki z chuda szynka i kefir 15-baton musli i kawa 17-salata z papryka i sosem vinegre,flipsy i baton musli 18.20-dwie miski platkow fit z mlekiem 21.30-ciemna bulka z dwoma plastrami szynki 23-jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
nawet jakby moje dziecko pokazalo co mam miedzy szlapkami lekarz uparl sie,ze dowiem sie w 20tyg.Mam18 wiec poczekam chyba juz do polowkowego a mam n9ke na poczatku marca. Wogole nie mam nic do dziecko i mam jakis strach przed kupowaniem,ze to niby za wczesniej. ok tyle o dziecku bo nie o tym ta gadka;D narazie mam lezec wiec ruchow zero a najchetniej bym gdzies polazila ale kijowa pogoda,bhle do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka nie wiem jak z ta siecia bedzie :-) ale postaram sie choc raz dziennie cos do was skrobnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, gdasonia. izulek, bedziemy czekac na twoje wpisy bo, przynajmniej dla mnie, bedzie to bardzo interesujace. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nigdzie nie pojade :-) Odezwe sie w wolnej chwili bo narazie mam mase roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
18.II 12-dwie ciemne bulki z szynka drob.i kefir 16-kasza100g z jogurtem nat i lyzka burakow 17-baton musli,kiwi 19-paczka flipsow 21-trzy suchary dwie mandarynki 23-kiwi,jablko zielone,baton musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gdasonia.No cos ty izulek? Cos tam musialo niewypalic.... Jade na dzialke, jutro przeczytam....helena, jadlospis ladniejszy, tylko nie wiem co to te flipsy klipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Flipsy takie chrupki kukurydziane bez smaku,jem takie Tygryski bezglutenowe. A teraz wyciagam moj rowerek stacjonarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
19.II 11-dwie bulki ciemne z chuda szynka 15-zupa pomidorowa z makaronem(micha;) 19-kasza gryczana50g kawalek miesa duszonego surowka,koktajl z banana i mango 21-flipsy kukir.jablko 23-baton musli 5min rowerka stacj.hah piec minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,7kg.....68,2kg.....60.......13 lutego gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,2kg....67,4kg.....61,8..... 20 lutego Justa31 6.01.2015.... 69kg........-0,3kg......68,5.... 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,2kg.....68,0kg.....60....... gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,2kg....67,4kg.....61,8..... 20 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,2kg.....68,0kg.....60....... 20 luty gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,2kg....67,4kg.....61,8..... 20 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam, kto tam czyta... izulek, co u ciebie???? Czemu calkiem zamilklas? Ja wczoraj pojechalam na dzialke ale spedzilam czas sportowo- gralam w kometke a poniewaz obie gralysmy jak nogi to mysle, ze ze 200 razy robilam sklon :) Potem jeszcze robilam porzadek w drewutni az sie dziwie, ze prawie nic mnie nie boli. Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wpis sie nie dodal :-/ Nie mam chwilowo czasu pisac bo ktos mnie potrzebuje Jak bedzie juz ok to wroce Jestem z wami myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie tez sie nie dodal bo zapomnialam skopiowac przed zalogowaniem. Nie mam dzis humoru, psychicznie czuje sie do d... w dodatku ten tydzien bedzie ogolnie stresujacy a przynajmniej pierwsza polowa. Trudno, zycie to nie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
hej 22.II 10.30-sucha bulka,dwa plastry szynki 12-banan,jablko 14.30-zupa na piersi z indyka,ziemniaki,salata z kurczakiem 16.30-dwi galki lodow w posypce migdalowej 20-galaretka z kurczakiem,dwi kromki weki ruchu cos malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
hej hej,wczoraj moj wpis sie nie zapisal ok wiec 24.II 11.30-makrela wedzona,ciemna bulka×2 12-baton musli 15-dwie bulki mleczne,dwa male owoc.jogurt 16-jablko 18.30-grejpfrut 19.30-kurczaczki grill.makaron,ryz i saltka 22-truskawki oprocz spacerow z psami nie zauwazylam powazniejszych metod spalania kalorii heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Gdasonia,zauzymy nowy temat,swiezy,wiosenny i bedzie milej. Co Wy na to?? 26.II 12.30-kasza,marchew z groszkiem,dwa kawalki got.kurczaka 15-ziemniaki z kefirem 18-truskawki,orzechowy baton musli,chrupki kukur.,dwie sliwki 21-reszte chrupek,dwa danakole i ciemna bulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
dziewczyny ja z kolei bardzo poważnie zastanawiam się nad podjęciem wyzwania odchudzania z Konradem Gacą, tyle się teraz o nim mówi i jego sukcesach w odchudzaniu, dlatego i ja na fali jego sukcesu chciałabym z tego skorzystać, w każdą środę jest nawet w Pytaniu na śniadanie jego cykl programów i bardzo się tym zainspirowałam. Wiecie coś na temat jego działalności, macie jakieś pinie, może któraś z Was korzystała, albo Wasi znajomi, i możecie coś na ten temat powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek88
Hej jestem juz z wami :-) jak najbardziej jesten za nowyn watkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
hej dziewczyny, wszystko przeczytałam co napisałyście u mnie koszmar, pracuje po 10 godzin . W pracy nie mam wody ani kibelka- i nic tam nie jem, a jak do domu wpadam to pożeram całą lodówkę. Nie wiem ile to jeszcze wytrzymam. Za miesiąc z haczykiem Wielkanoc, przyjeżdża do mnie rodzinka a ja gruba bela jestem. Ale najważniejsze jest to,że mój kotek już prawie jest zdrowy-wygraliśmy walkę,która podobno była z góry przegrana :-) pozdrawiam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,7kg.....67,3kg.....60....... 27 luty gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,2kg....67,4kg.....61,8..... 20 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×