Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamirka

Remont łazienki ile to będzie kosztowało

Polecane posty

Gość Tamirka

Planuję jeszcze w tym roku przeprowadzić remont łazienki - jest to taka typowa łazienka jak to w blokach do 5m kw. Planuję wszystko wymienić - jaki może być koszt takiego przedsięwzięcia? Ktoś ostatnio remontował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli wezmiesz firme to okolo 10tys i to bez szalenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golenka55
Ciężko jest napisać ile dokładnie. Jakie są Twoje wymagania... Jeden kupi płytki za 20 zł za metr a drugu kupi za kilkaset złotych... Sama jakiś czas temu przeprowadzałam remont i wiem,że jednak łazienka najwięcej mniej kosztowała. Wygenerowała najwięcej dodatkowych kosztów ponieważ niektórych rzeczy po prostu nie umieściłam sobie w kosztorysie a jednak trzeba było za nie zapłacić... Radzę Ci skorzystać z kalkulatora remontu. W sieci są takie miejsca. Na przykład tutaj: http://kb.pl/lazienka/ Ocenisz czy Cię na to stać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to już będzie zależało tylko od tego, ale ja jestem zdaniem, że jak raz dobrze zainwestujesz w łazienkę, to bedziesz mieć spokój na lata. Ja zrobiłam u siebie taką ściankę z mrożonego szkła oddzielajacą wannę od reszty łazienki. kupiłam listwy montażowe w http://www.cdakcesoria.pl/ i mrożone szkło hartowane i jet mega efekt niewielkim nakładem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Mogę Ci doradzić firmę, która robiła łazienkę u mnie, ale też u mojego szwagra. Mają swoją stronkę z pełną ofertą – www.lazienkaw10dni.pl . co było u nich fajne to kompleksowe podejście – projekt plus wykonanie. Druga rzecz to terminowość – jak obiecali tak szybko skończyli – w kilka dni :))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam ten problem, ale na www.gnsbud.pl znalazłam wiele ciekawych aranżacji łazienki, które są w bardzo dobrej cenie, jak i wiele innych ciekawych rzeczy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont nie jest taki trudny jakby się mógł wydawać. Wszystko zależy od zorganizowania, dlatego dobrze mieć dobrą stronę internetową, gdzie można znaleźć wszystko. Dlatego też pragnę polecić www.gnsbud.pl gdzie możesz znaleźć nawet miskę wc www. gnsbud.pl/sklep/lazienka/toalety/miski-wc/villeroy-boch-subway-miska-ustepowa-lejowa-wiszaca-37-5x56-5-cm-weiss-alpin-66001001-produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy nazbierali różnych gazetek z marketów w czasie remontu o przeglądaliśmy na bieżąco czy jest coś w promocji. Szukaliśmy różnych rzeczy też w internecie. NP. kabinę kupiliśmy na lazienkaplus.pl. A po remoncie domówiliśmy też meble do łazienki u nich. Jesteśmy zadowoleni z zakupów no i z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×