Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moncia81

Macierzyństwo po wieloletniej walce o dziecko i nie tylko

Polecane posty

Asinska Natalka skończyła 8 miesięcy .Też jest dużą dziewczynką ma 77 centymetrów i 9200 waży . Jest zdrową i uśmiechniętą dziewczynką .My też przymierzamy się do rodzeństwa jak mała skończy roczek .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu prawie wszystkie po CC i trzeba się trochę pilnować nasza to niezły klocuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asinska wszyscy.juz wiedza jaka jest Twoja córeczka wiec nie ma sensu żebyś w kółko to powtarzała i pytała ile waza inne.To chyba nie jest najważniejsze?:-P pozdrawiam wszystkie które piszą coś więcej niż wagę i wzrost dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu jak Ci nie pasuje to nie czytaj , nie zaglądaj tu i nie psuj atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć wszystkim mamuśkom, podejrzewam asymetrię u mojego malca :( jutro jedziemy do lekarza, zobaczymy czy słusznie się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratek powodzenia dla Was!!!!!!Daj jutro znać!I pamiętaj-jeśli coś bedzie nie tak,konsultuj to z kilkoma specjalistami.Ale to napewno sama wiesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
bratek mam nadzieję,że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Bartek powodzenia moja mała miała asymetrię i napięcie mięśniowe ,chodziłam z nią na ćwiczenia przez 3 miesiące .Powodzenia mam nadzieję ,że u was nie będzie,ale w razie czego to będziecie musieli troszkę poćwiczyć .Fajnie ,że forum powolutku odżyło pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
bratek i co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć dziewczynki! Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, mój maluch zdrów jak ryba asymetrii nie ma, Pani dr zapowiedziała z moim mężem że odetną mi internet hihihi ale ja wolę dmuchać na zimne, mały upodobał sobie jedna stronę, ale dużo z nim ćwiczyłam i już teraz nie ma różnicy, kreci główką w obie strony i śpi naprzemiennie, główka też już się ładnie wyrównała. Za tydzień mały ma swój wielki dzień- chrzest i mama już się stresuje :) a czy wasze maluszki chrztusiły się czasem własną śliną? Bo mój już dwa razy mnie nastraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Bartek super ,że jest wszystko w porządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Bratek. Dobre wiadomości, co do krztuszenia się ślina. to zdarza się,można się nastraszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Bratek, to dobrze, cieszę się, że wszystko w porządku. A co do śliny to czasami tak się dzieję, maluchy podobno produkują jej zbyt wiele, a nie umieją jeszcze samoistnie jej połykać tak jak dorośli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Dawno nie zaglądałam :) ale moje słodkości zajmują 100 % mojego czasu ;) Apropo napięcia mięśniowego i ćwiczeń, u nas jeden z chłopców ma niestety zwiększone napięcie w szyi z jednej strony (prawdopodobnie efekt ciasnoty w macicy ) i tez musimy ćwiczyć. Tak poza tym to wszystko ok, chłopak rosną ładnie, zabrałam się za rozszerzanie diety i zaczynają lepiej przesypiać noce :) Czekam niecierpliwie aż wreszcie będzie cieplej i znowu będziemy spędzać więcej czasu na spacerkach, choć nie wiem jak długo jeszcze dama radę sama ich znosić do wózka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Witajcie mamuśki! Choć widać słabo tu zaglądacie. U nas wszystko ok, mały rośnie skończył 3m 1 t i ma już 6,5 kg, rozmiar 68 powoli zaczyna być za mały, mieliśmy drugie szczepienia, oczywiście mama bardziej płakała niż synek :), ale to tez był wyjątkowy dzień - Dzień Matki i wszystko mnie wzruszało. Tydzień temu mieliśmy tez chrzest, mały całą mszę się rozglądał, trochę już się wiercił bo ksiądz długo prowadził mszę, ale synuś nie płakał. My szyjkę tez ćwiczymy, bo jedną stronę bardziej lubi, mały trochę tez nie lubi baraszkować na brzuszku, ale po troszku po troszku i postępy są :) Jutro dzień dziecka, życzę wszystkim Waszym pociechom zdrowia, bo to najważniejsze, bo miłości i czułości to zapewne im nie brakuje :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
witajcie bratek nawet się nie obejrzysz jak nie da się maleństwa zostawić na chwilę Oliwka ma już 8,5 miesiąca i na kanapie wyprawia cuda, dziś w łóżeczku wyszła ze śpiworka leżała na brzuszku nogi wystawały za szczebelkami istne akrobacje,tyle tylko ,że obraziła się na mleko i od ponad tygodnia nawet nie chce patrzeć na nie, kaszkami pluła ,ale od 2 dni chociaż bierze się za kaszki, owoce , soki, i obiadek zjada normalnie zaglądam tu czasami ,ale większość dnia spędzamy na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Witajcie mamuśki! Może doradzicie jakie kaszki zacząć podawać? za 10 dni maluch mój skończy 4 miesiące i trzeba zacząć rozszerzać dietę, doradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratek, Pierwsze co dałam chłopakom to kleik ryżowy. Po paru dniach kaszkę (bobovita bananową wersję bez cukru) a a potem kupiłam kaszki holle (bo są bez cukru). Używam holle i czasem zamiennie tej bobovity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
no hej dziewczyny mnie tez juz tu bardzo dawno nie bylo;) ale nadrabiam. Leon rosnie jak na drozdzach i ma prawie 12 kg;) wszystkie szczepienia przechodzimy bez placzu i bezobjawowo. teraz chyba zabki sie ruszyły;) bo marudek sie zrobil. co do rodzenswtwa to około konca sierpnia chcemy do kliniki wrocic. nie ma na co czekac. duzo czasu na dworze spedzamy przez to nas tu nie ma;) pozdrawiam dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witaj Andzik u nas też leci mała rośnie jak na drożdżach ,raczkuje ,wstaje ,powolutku próbuje łazić przy meblach .Ma już 9,5 miesiąca ,czas leci bardzo szybko .My zaczniemy starać się we wrześniu o rodzeństwo .Pozostałe dziewczynki co u Was ,odezwijcie się napiszcie co u Waszych maluchów .Natalka też już jest dużą dziewczynką ma 78 cm i 10 kilo waży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Hej mamuśki ! możecie polecić jakiś fajny fotelik samochodowy? z regulacją aby dziecko mogło podczas jazdy spać na leżąco, mamy maxi cosi nosidełko i jest masakra, siedzi bidula skulony, nie mówiąc już jak się w tym poci, mały ma prawie 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Bratek :-) My korzystamy z fotelika maxi cosi pearl :-) nasz synek jeździ w nim odkąd skończył 8 mcy :-) kilka pozycji ustawienia fotelika, jazda przodem do kierunku jazdy wiec maluszek widzi wszystko :-) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
ale tu posucha u nas już prawie rok- minęło nie wiadomo kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×