Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moncia81

Macierzyństwo po wieloletniej walce o dziecko i nie tylko

Polecane posty

Gość asinska
moncia 120ml, a i czasem tego nie wypija , a teraz robi sobie nocne przerwy nawet po11h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej my po szczepieniu. Mały wazy 5680h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Andzik też spory dzidziuś z Leosia nasz Oliwcia od wczoraj się kula z plecków na brzuszek i na plecki spodobało jej się bo to nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik super ,że pierwsze macie za sobą .Jak mały zniósł szczepienie .My idziemy na szczepienie w pierwszym tygodniu stycznia. Duży twój synek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska super- Oliwcia jest sprytną dziewczynką .U nas też postępy mała podnosi już główkę do siadu i ładnie ją ciągnie chyba jednak potrzebowała troszkę czasu i ćwiczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia mówiłam ,że wszystko będzie dobrze ! moja chrześnica w brzuchu leżała ciągle na jednej stronie i jakieś mięśnie nie były rozwinięte i ćwiczenia wszystko nadrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia samo szczepienie nie yło najgorsze bo bałam se ze bede płakac razem z nim ale na szczescie nie. plakał wiadomo ale nie było zle;) Zas jego samopoczucie przez cały dzien było gorsze:( byl marudny i płaczliwy i chciał byc noszony cały czas na rekach. i nocne zasypianie tez było dłuuzsze niz zawsze bo trwało ok 1,5h i dopiero przed 22 zasnal. a dzis juz na szczescie jest dobrze;) xxx I kupki wkoncu nam sie normowały. od 4 dni sa codziennie;) xxx w poniedziałek ide na kontrole po pologu. ciekawa jestem co mi powie bo ciagle mi cos leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Hej :) mój synuś też po szczepieniu wczoraj go szczepiłam poszło fajnie tylko przy ukłuciu płakał potem spał, był troszkę marudny wczoraj a dziś cały dzień śpi, podobno to normalne... u was jak dzieci reagowały na drugi, trzeci dzień ? mój synuś waży 5800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Oliwia na drugi dzień przespała całe popołudnie , obudziłam ją na kąpanie i zjadła było tego ze 40 min., znowu spała cała noc od 19 do 5.20 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska kiedy ty rodziłaś? bo pamietam ze podobny termin miałysmy.duzy ten twój dzidzius. ja myslałam z nasz Leon duzo wazy a w srode na szczepieniu miał 5680kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
U nas szczepienia do tej pory były bez objawowe .Mała była tylko trochę marudna .Myśmy byli wczoraj u pediatry mała waży 6900 też jest duża jak na swój wiek .Jeszcze 5 dni i skoczy 4 miesiące .My następne szczepienie mamy na początku stycznia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Andzik ja rodziłam 8 listopada. mały ma 6 tyg. ale też duży się urodził 3750 i 59 cm. a teraz jest na samej piersi, sztuczne ostatnio dostał 2 dni temu. Czyli normalne że tak śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
My dzisiaj po szczepieniu 5w1 i rota. Tymek dzielniej zniósł szczepienie niż ja ;) za to dał koncert na badaniu. Waży 5900. Teraz sobie smacznie śpi. Tylko musimy ćwiczyć, bo przy wzięciu za rączki nie ciągnie głowy jak trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna pocwiczycie i bedzie dobrze z główka;) waga tez juz słuszna;) xxx ja byłam dzis u gina i nadal mam krwawienie poporodowe. to juz ponad 8 tygodni;( i lekarz mówi ze duzo krwi mi sie w macicy zbiera. dostałam 3 antybiotyki bo tak nie powinno byc. i za mieciac kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam z Natalią wszystkiego co najlepsze .Udanej kolacji w ciepłym i rodzinnym gronie ,zdrowych i wesołych świąt .Udanego skoku do 2015 roku .Oby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni dla Nas wszystkich i dla naszych maluszków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dopisuje sie do wszystkich zyczen ;)* najlepszego dziewcyny. Dla mnie beda to wyjatkowe Świeta bo w koncu w pełnym składzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście my też się dopisujemy do tych życzeń to wyjątkowe święta dla nas Wszystkich bo my też mamy nasze Dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny jsk swieta minely? jak wasze Dzieciaczki? nasz Leoś byl grzeczniutki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie dziewczynki u Nas też święta były spokojne. Natalia dobrze reaguje na większą ilość gości ,puki co nie ma z tym problemu .Mała ma dwa zęby i jest fajniutka . Zaczęliśmy wprowadzać zupki,soczki i następne będą owoce ,małej puki co bardzo smakują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wy potraficie o czymś innym niż o kupach?Strasznie sie czyta to forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosciu przeczytaj jak ten temat sie nazywa i odpowiedz sobie na swoje pytanie. i jesli ci to nie odpowiada to nie czytaj;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze macierzyństwo to dla was kupy?i kupy?to rzeczywiście nic dziwnego ze tak mało osób sie tu udziela:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobna ale żółwia -lampkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moncia zdaje sie ze święta juz minęły:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia ja ja sobie bardzo chwale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×