Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moncia81

Macierzyństwo po wieloletniej walce o dziecko i nie tylko

Polecane posty

mam pytanie czy myślcie już o zmianie fotelika albo Któraś z Was już zmieniała , bo u nas nosidełko zaczyna robić się za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy oglądali taki do 25 i 36 kilo jeden był od 0 z wkładką dla niemowlaka na platformie .Puki co jeszcze 1 miesiąc lub 2 pojeździmy w tym co mamy ,a później zmienimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No my tez jeszcze w nosidelku ale nie wiem jak dlugo bo Leon strasznie sie rwie do siadania;) Ale ciezko juz nosic ta mała ciezka dupke w nosidelk;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
no właśnie ciężko nosić zimę jakoś przepękamy z tego co czytałam to do 36 kg to nie warto bo podobno foteliki maja 6 lat gwarancji także i tak trzeba będzie zmienić,a po za tym półroczne dziecko i 10-11 letnie pomimo wkładki to też jest różnica my myślimy właśnie o tym 0-25kg ponieważ jest montowane i przodem i tyłem do kierunku jazdy, a po za tym rozkłada się w razie dalszej podróży a, my do moich rodziców mamy 500km choć 25kg różnicy to też jest duża rozpiętość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
My jeszcze się nie rozglądamy ale wiem, że to kwestia czasu i trzeba będzie kupować :) Asinska a to rozkładanie jest możliwe również w trakcie jazdy? My mieliśmy do wyboru nosidełko, które się rozkłada, ale nie można podczas jazdy autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Niedobrzyzna nie wiem trzeba by sprawdzić ,ale jak znam życie to pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
kurde, no właśnie. Teraz w sklepach wszystko jest, ale najpierw trzeba doktorat zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny co t taka cisza;)? gdzie sie podziewacie? jak wasze dzieciaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja wam radzę. Fotelik maxi cosi tobi od 9-18 kg..Ma dobre testy, dużo osób go ma. Moj ma 4,5 mies. I wazy 8,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
max cosi podobno zajmuj***ardzo dużo miejsca , prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś mamy 3 szczepienie , mała przesypia całe noce od około19,30 do 5-5,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie kobitki u nas wszystko w porządku ,czas leci Natalka za dwa dni skończy 5 miesięcy .Dużo gaworzy i jest bardzo uśmiechniętym dzieckiem .Chodzimy dalej na ćwiczenia podparta ładnie siedzi , zaczyna pełzać .Poza tym to wszystko w porządku ,waga już nie przyrasta jej tak dużo ,tyje około 300 gram miesięcznie .Ma około 70 cm i 7300 .A co u waszych maluchów .Asinska daj znać po wizycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska fajnie ,że mała przesypia całe noce .Moja budzi się regularnie co 4 godziny czasami 5 .Może jak jadłaby więcej a rzadziej to było by inaczej ale ona je 120 co 4 godziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po szczepieniu Oliwka ma 4 miesiące i tydzień waga 8600 i 70 cm, a tak wszystko ok moncia widocznie tyle potrzebuje , nasz je około18-18,30 150ml i dodaję 2 łyżeczki kleiku ryżowego , a rano zjada 150ml mleka a później to różnie co 4 h ale a to zje 90ml, a to 120ml , no a jak jes głodna to150ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska duża twoja córcia ,wprowadziłyście już jakieś jedzenie nasza je rano kaszkę z owocami pije też już soki i je zupki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia nasza córcia fakt duża na razie je deserki ale za 2 dni mamy zacząć wprowadzać zupki ,a soczki sama robisz? lmemagu my już jesteśmy po 3 szczepieniu i szczepiliśmy sie na rotawirusy, na pneumo i ta resztę też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie klikajcie w tego linka u tej wirusowej ściemy już to nakilku forach widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
O w końcu jesteście, bo zaglądam, zaglądam a tu cisza. Ale chyba nie widzę wszystkich postów. U nas 3 m-ce i prawie 2 tygodnie, waga tydzień temu 6840, mierzyłam go sama i mniej więcej 70 mi wyszło. Jesteśmy ciągle na samej piersi i jeszcze trochę pewnie zostaniemy, bo chce karmić Tymka BLW. Nasz Leniuch nie chce leżeć na brzuszku i zamiast podpierać się na rączkach to pracuje tylko mięśniami grzbietu wiec chodzimy na ćwiczenia i ćwiczymy też w domu. No i odziedziczył po mnie wadę wzroku, na razie do obserwacji i nie trzeba na szczęście okularów. Za 2 tygodnie kolejne szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranhacalpa1986zyjmu
Czy mozna sie do Was, dziewczyny, dopisać ? Jeśli macie coś przeciwko - nie ma problemu pozdrawiam Ola Jasne http://dtlv.co/f9jX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy was juz całkiem dopadł idiotyzm?Dziecku dajemy pic wodę,a wy soczki sroczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moncia gratuluje bezmyślności!Daj jej od razu coca colę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Hej dziewczyny :) mój maluch dziś był drugi raz u szczepienia, nawet poszło :) zdrowy i puki co na samym cycu jest :) od kiedy dajecie jakieś jabłuszka marchewki itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej Patyska;) my prawdopodobnie mamy szczepienie w przyszly wtorek. jakie duze jest twoje malenstwo? xxx Ja wyczytalam w necie ze dziecia karmionym mm diete mozna juz rozszezac po skonczonym 4 miesiacu. a dzieci kp dopiero po 6miesiacu. ale moge sie mylis. musisz doczytac. ja pod koniec 4 miesiaca zaczne mu wprowadzac warzywka miksowane potem dopiero owoce. xxx A mnie dopadłam angina ropna, czuje sie okropnie i musze uwazac zeby Leosia nie zarazic. no i oczywiscie antybiotyk. Musze sie do weekendu wykurowac bo na balety idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
dziwczyny mam pytanie mój syn ma 2miesiące i 3 tyg, od wczoraj dziwnie zaczął wyginać się do tyłu i ciągnąć główkę co to może oznaczać ? czy chce się obrócić na bok? jak wasze dzieci próbowały się obracać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak jest z ciemiaczkiem u Waszych pociech? Moj ma niecałe 5 miesięcy i juz zaroslo Glowa jest duza wiec nam nadzieję że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza mała też urodziła się z małym ciemiączkiem 0,5 na 0,5 jeszcze ma ,ale jest małe .Chodzimy na pomiar główki do pediatry co miesiąc .Robiliśmy usg główki .Puki rośnie główka to nie ma się czym martwić tak mi powiedziała pani neurolog i pediatra .Dziewczynki co u Was i u waszych pociech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Moncia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×